Afgelopen dinsdag was ik met mijn zoontje in het zwembad. Opeens zegt hij 'auw' en toen bleek zijn grote teennagel omhoog te staan. Hij heeft zijn teen dus blijkbaar gestoten. We hebben er een pleister omheen geplakt zodat hij hem niet wéér zou stoten. Gisteravond na het bad de pleister vervangen. Vanmorgen was zijn teen vochtig en haalde ik de pleister eraf.... en de nagel liet toen los en kwam er helemaal vanaf. Ik heb de assistente van de huisarts even gebeld en zij vertelde dat we er de komende twee dagen een gaasje omheen moeten doen met flink veel betadinezalf. Daarna is een pleistertje afdoende. Mijn vraag: iemand ervaring met een losgelaten nagel? Groeit een nieuwe nagel weer mooi terug, en hoe lang duurt dit?
Hey, Ik zou hem ook niet teveel dichte schoenen aan doen om het zeg maar zoveel mogelijk te laten luchten en ontzien... na 2 weken komt de nagel weer langzaam terug en na 4 maanden is hij weer volledig mooi terug...auwie ziet er zeker eng uit
mijn zoontje heeft het ook gehad. Volgens mij duurt het 100 dagen voordat de nagel weer helemaal terug is.
Mijn dochter had 7 weken geleden ook haar grote teennagel eraf onder de deur. Nu is hij weer half terug gegroeid. Toen hij los zat heeft het nog wel twee weken geduurd tot hij er helemaal afviel, want hij zat achter aan de nagelriem nog vast. Tot die tijd heb ik hem steeds vastgeplakt met een gaasje en tape. Daarna hoefde ze er niks meer op omdat het onder de nagel voldoende genezen was. En ze heeft de hele vakantie inderdaad op haar sandalen gelopen. Jouw zoon is zo te horen ook zo stoer, mijn dochter gaf geen kik
Ik heb het een paar jaar terug zelf gehad Er was een marmeren salontafel precies op mijn nagelriem van me grote teen gevallen. Nagel viel er langszamerhand ook vanaf. Dit heeft wel heel lang geduurt bij mij voordat er weer een mooie nieuwe nagel op zat. En met heel lang bedoel ik zeker wel een jaar. Geen idee waarom het zolang duurde, was echt lelijk, liep in de zomer altijd met een pleister erop zodat niemand dat zag Sterkte hoor, want het doet echt zeer.
Zoonlief heeft zijn vinger tussen een heel zware deur gehad. Nagel dus ook helemaal eraf. Het nagelbed was gelukkig intact. Het is heel netjes weer aangegroeid. Je ziet een heel klein en dun litteken op zijn vinger (die lag ook helemaal open, het was niet alleen zijn nagel), maar aan zijn nageltje is niets geks meer te zien. Heeft een paar maanden geduurd, geloof ik.
Fijn om te horen dat het gelukkig weer helemaal mooi wordt, al kan het lang duren. Hij heeft wel even flink gegild hoor, maar nu zonder nagel lijkt hij minder last te hebben dan met. We laten hem inderdaad lekker op sandaaltjes lopen en hij speelt en rent gewoon. Alleen bij het vervangen van het gaasje moet hij even in de houdgreep, maar daarna is het snel genoeg weer over. Volgens mij heb ik er meer last van dan hij, haha!
Ligt eraan of de nagelwortel kapot is of beschadigd. Als hij nog intact is, dan groeit de nagel gewoon weer aan. Is hij beschadigd, dan kan de nagel misvormd terugkomen. Is hij kapot, dan komt er geen nagel terug.
hier een meisje die haar duimpje tussen de deur had. In eerste instantie leek de nagel nog goed vast te zitten maar langzaam maar zeker liet deze toch los en kwam er in stukje af. Het laatste stukje heeft ze zelfs zelf eraf getrokken omdat het helemaal omhoog stond en haar irriteerde denk ik. Ook hier weer een mooie nagel voor terug, dat was ook de reden waarom die andere los liet, haar nieuwe nagel groeide eronder. Nu is er niets meer van te zien.