He goof, wat een griezelig bericht, ik hoop dat alles goed is toch nog. Poeh daar wordt je niet vrolijk van. STerkte!!! He Evelyn, wat vervelend van de jurk, zit niet mee zeg! Ik hoop dat je toch nog iets vind snel. Misschien in een 2e hands winkel? Daar hangen ze al kant en klaar (en je ziet er niets van). Mykelti, succes met het huis!!! Iedereen super bedankt voor de felicitaties! Ik heb niet echt een duidelijke foto van de test. Je kan de streepjes niet eens zien op de foto. Misschien nog eens testen? Met 6 weken zou ik een echo krijgen maar toen ik de verpleegkundige belde zei die nee dat is veel te vroeg we doen het in week 8 er is geen tijd. Ik baal daar wel een beetje van omdat de gyn dus anders had voorgesteld en omdat ik het zo spannend vind maar goed. Er verandert niets aan het resultaat met een echo, maar toch. Ik vond die verpleegkundige toch al niet zo aardig omdat ze ook al moeilijk deed met recepten naar de apotheek faxen. Maar goed, ik mag niet klagen natuurlijk, ben hardstikke blij. Ook al melde de huisarts dat ik waarschijnlijk ischias heb. Dat wordt dus waarschijnlijk de hele zwangerschap naar de fysio. Maar goed liever zwanger naar de fysio dan niet zwanger naar de fysio, denk ik dan.
wwaaah!Stuiter, stuiter!Gefeliciteerd!Wat een geweldig Super gefeliciteerd!!!Hopelijk heb je een geweldige en makkelijke zw-schap
Bedankt voor het stuiteren twijfel. Ja, ik voel me goed, beetje moe maar mag geen naam hebben. Gauw naar bed nu.
@Goof: Inderdaad, wat een naar bericht... hopelijk heel snel duidelijk en vooral goed nieuws op 9 augustus! @Mykelti: Belgen kunnen heel erg flapdrollerig zijn, hoor, maar gelukkig zijn er uitzonderingen... Hopelijk toch snel een leuk huisje dat een echte thuis voor jullie drietjes kan gaan worden! @Evelyn: Veel succes met de nieuwe jurk... komt wel goed... laat het je mooie dag niet vergallen en wees maar niet te gestrest... alles komt wel op zijn pootjes en het wordt vast je mooiste dag 7/9. @Alex: Het wordt spannend, hé... nog even en je bent mama!! Misschien wel op 13 augustus, precies een jaar na mij Hier is het momenteel rustig. De drie oudsten zitten op kamp met de jeugdbeweging en ik sta in relax modem. Alleen moet ik wel even een tandje gaan bijsteken wat betreft de voorbereidingen voor de eerste verjaardag van mijn meisje op 13 augustus... het grote feest is komende zondag al En verder zijn we op 9 augustus ook nog eens 15 jaar getrouwd en dat hebben we vandaag lekker gevierd met een etentje, ml en ik met alleen ons kleinste meisje... Ik had een hele planning om af te werken, maar vrees dat ik er erg weinig zin in heb... Anne-Fleur eist de aandacht van vier nu de andere drie weg zijn
hoi hoi ben ik weer even! goofy, wat spannend zeg! Ik ga voor je duimen dat het allemaal meevalt! Alex, dapper hoor, zonder verdoving! Succes nog even met die ondanks de blijdschap, toch wel zware loodjes! Karen; bijna groot feest zie ik! mykelti, wat een gedoe met die huizen! Meijke, fijn dat alles goed gaat bij jullie! Alle andere; hoi hoe gaat het? Elba, balen dat je nog even moet wachten op de echo, zeker als het op die manier gaat! Twijfel hoe is het met jou/ jullie?
Meiden, ik ben even wat meer afwezig. Mijn vader heeft vanochtend een TIA gehad en is linkszijdig verlamd boven zijn middel. Hij is iets vooruit gegaan, maar moeten nog weer afwachten... Overigens hebben we een huis gevonden in de gemeente Bergeijk, dorpje Weebosch.
hier gaat het opzich goed. We hebben een hele drukke zware tijd achter de rug, met leuke en minder leuke dingen. Met de kinderen gaat het goed. De oudste gaat naar groep 3 na de vakantie en dat is toch wel weer even spannend. De middelste is net voor de vakantie begonnen op school. Ze doen het beide goed, maar de laatste weken voor de vakantie waren zwaar (wij hadden als laatste vakantie, dus zitten nu in de 3de week). Met de kleinste gaat het ip goed. Wel een hoop gedoe blijven houden met voeding, allergie etc. Inmiddels een hoop bezoekjes van huisarts, cb, kinderarts, logopedie en fysiotherapie verder. De logopedie helpt goed en inmiddels begint ze met het eten van stukjes, brood, soepstengel etc. De fysio is net gestart, die heeft eerst n hoop paniek gezaaid en is daarna lekker met vakantie gegaan, dus nu kunnen we er niet zo veel mee. Ze heeft iig last van spierhypotonie, hypermobiliteit en misschien ook wat last van senso-motorische intergratie problemen (jaja mooi woord he...). Maar verder is het een heerlijk vrolijk,pittig dametje! Slapen gaat inmiddels wat beter, maar nog steeds niet altijd vanzelfsprekend. met mij gaat het redelijk goed. De vermoeidheid van het afgelopen jaar begint er wat uit te komen en dat is lastig. Verder veel stress op mijn werk. Maar daarnaast probeer ik zoveel mogelijk te genieten van mijn gezin, paardrijden etc.
@Saffron Wat een verhaal! Snap de helft ook niet van die medische termen, maar wat een gedoe allemaal! Gelukkig gaat het langzaamaan weer beter, maar wel jezelf in de gaten houden he? Stress kun je er niet bij gebruiken...
ter info spierhypotonie betekend weinig spanning in de spieren/ slappe spieren hypermobiel betekend dat erg mobiel is in haar gewrichten Dit samen maakt bijvoorbeeld leren lopen erg lastig, zo heeft ze moeite haar voetjes goed neer te zetten. senso motorische intergratie problemen, wil min of meer zeggen dat ze wat moeite heeft met prikkelverwerking (moet mij er ook nog in verdiepen...). Ze vind gras en zand bijv. vreselijk om op te zitten. Een zwembad is te druk etc. Vreemde structuren in dr mond vond ze erg naar.Gelukkig heeft ze er niet zo heel veel last van, maar ze wordt er wel op onderzocht.
@Mykelti: Sterkte!! Heftig, zeg... @Saffron: Is dat senso motorische net zoiets als hoogsensitief? Mijn zoontje is hoogsensitief en ikzelf ook, maar bij Anne-Fleur merken we ook dingen zoals een hekel aan zand en gras en een zwembad... zelfs het gewone bad is gillen en krijsen en panische angst. Zette haar vandaag in een ballenbad (gewoon zo'n kleintje hier thuis) en toen ook huilen tot ik er een hoeveelheid ballen uitnam... raar hé?? Maar euh, veel sterkte met jouw kleine meid!! En hier inderdaad bijna het grote 1-feest!! Maandag wordt ze al één jaar en morgen is het groot feest, ben nu druk met de laatste voorbereidingen, maar voor ik weer verder ga met versieren en ballonnen opblazen, toch maar even een 'hello note' hier.
Hoi meiden, even een berichtje van mij. Het gaat redelijk met mijn vader. Wel wat karakterveranderingen te bespeuren, maar hopelijk is dat van tijdelijke aard. Dat is erger dan een verlamde hand... :S Morgen gaan we op vakantie, dus dan ben ik even afwezig.
@Mykelti Hopelijk komt het weer helemaal goed met je vader en kun je nu toch van je vakantie genieten. @Meijke Kuikentje heeft er nog geen zin in hoor. Maar ach, hij heeft nog even.
Hello kippies Hier alles goed ons mupje alweer bijna 1. Ik weet nog precies hoe ik er vorig jaar bij zat en als ik dan nu kijk.... Time flies. @alex nog even en dan heb je jullie langverwachte wonder in je armen.. @ kel fijn dat jullie een huis hebben gevonden en hopelijk gaat het snel beter met je vader. @ saffron wat heftig zeg