Gezeur om op te halen speelgoed

Discussion in 'De lounge' started by Akira, Aug 10, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cryptonism

    Cryptonism Fanatiek lid

    Feb 6, 2012
    4,310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Enerzijds snap ik je punt wel maar oma is boos omdat ze het nu niet meteen komt halen. Ik kan haar heel goed begrijpen als ze zegt 'ik heb er moeite mee om hiervoor nu nog de auto van familie te lenen en gebruik te maken van hun benzine'. In alle eerlijkheid, dat zou ik ook niet doen want dat is toch misbruik van vertrouwen maken.

    Oma houdt zich ook niet bepaald aan haar belofte door nu ineens te roepen dat het grote speelgoedding niet mee mag. Dan moet oma in mijn ogen ook niet zo zeuren als zij zeggen 'we pikken het op op het moment dat we er langs rijden'.

    Als ze het al niet breed hebben dan vind ik dat alleen maar logisch want benzine is ook niet bepaald goedkoop. Sterker nog. Al zou ik het wel breed hebben dan nog zou ik nu gezegd hebben 'ik neem het mee als we toch langs komen'.

    Ik vind in dit verhaal oma dus nogal een zeur en geef TS en manlief gelijk.
     
  2. Cryptonism

    Cryptonism Fanatiek lid

    Feb 6, 2012
    4,310
    0
    0
    NULL
    NULL
    27 euro kan heel veel zijn hoor. Als ik naar mijn eigen financiele situatie kijk, ook nog met een beeb op komst, dan heb ik dat niet even liggen nu.

    Sterker nog, ik moet een 1 persoons bed oppikken dat ik van marktplaats heb opgescharreld en ik hoop dat de mevrouw tot dinsdag wil wachten anders kan ik het niet eens oppikken. En dat gaat om 20 minuten rijden ;).

    Misschien dat velen dat belachelijk vinden, maar zo is nu eenmaal mijn situatie en daar heb ik het gewoon maar even mee te doen.
     
  3. Cryptonism

    Cryptonism Fanatiek lid

    Feb 6, 2012
    4,310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat wil ze dus ook maar oma vindt dat niet snel genoeg.
     
  4. Taliada

    Taliada Actief lid

    May 29, 2012
    366
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vind ook dat er enorm moeilijk gedaan wordt om niets.
    Jullie krijgen mooie spulletjes die je waarschijnlijk niet snel zelf zult aanschaffen. Machtig mooi toch voor jullie kindjes als ze wat ouder zijn.

    Je had mooi vervoer geregeld, nu is er wat veranderd en hoef je eigenlijk niet perse de spulletjes met een bus op te halen. Je zou het evt wel willen maar voelt je schuldig tegenover de persoon die jullie de bus leent en de benzene betaald. Heb je dit al met hem besproken? Je gaat nu zijn denkwijze invullen. Ik zelf zou er absoluut niet moeilijk over doen als ik het jullie zou lenen, vooral omdat je zelf geen auto hebt.

    Je oma wil gewoon weten waar ze aan toe is, dat begrijp ik wel want je bent heel vaag over wanneer je het dan wel komt ophalen. Daar kan ik zelf ook erg slecht tegen.
     
  5. 24Mandy24

    24Mandy24 Fanatiek lid

    Jul 23, 2012
    3,499
    0
    36
    Miss staat het bij je oma in de weg ?! Ik zou ook kwaad zijn als ik ( gratis ) dingen weg zou geven, en na twee maanden hebben ze het nog niet opgehaad

    En sorr dan kan je zeggen geen gld voor benzine, bieden andere mensen het aan ga je het nog niet halen
     
  6. macy77

    macy77 Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,239
    1
    0
    @ts Ja dan haal het gewoon niet op en bedank ervoor.
    Dat er uberhaupt al woorden over gemaakt worden.
     
  7. butterfly83

    butterfly83 Fanatiek lid

    Feb 14, 2008
    2,047
    46
    48
    friesland
    Ik begrijp het probleem ook niet zo goed, het is toch ontzettend lief dat jullie die spullen krijgen. Een glijbaan is ook niet goedkoop hoor! Volgens mij ben je ook wel een beetje teleurgesteld dat het huisje er nu niet bij zit.
    Als je oma er wekelijks om belt dat zal het haar toch wel in de weg zitten lijkt mij. Dus ik zou gewoon gaan en er een gezellig dagje van maken!
     
  8. wazigsnuitje

    wazigsnuitje Bekend lid

    Dec 12, 2011
    855
    3
    18
    NULL
    NULL
    Maar misschien dat als jullie gaan dat jullie alsnog het huisje ook krijgen dat weet je pas als jullie gaan. En mss kunnen jullie een dag afspreken voor te gaan. Dan kunnen jullie plaats vinden om het weg te plaatsen en is je oma ook wat meer gerust. Je kan er in ieder geval het beste met haar over praten.
     
  9. pluk

    pluk VIP lid

    Dec 13, 2005
    16,269
    4,508
    113
    Ik kan me het gedrag van oma wel een beetje voorstellen.

    Je weet dat je kleinkind het niet breed heeft en dus je achterkleinkind ook niet.
    Je hebt zelf leuk buitenspeelgoed onder je caravan liggen en biedt dit aan.

    Je kleinkind stemt in en zegt het een keer op te komen halen.

    Oma kruipt onder de caravan om het speelgoed eronderuit te halen en schoon te maken. Komt je 13 jarige (achter)kleinzoon langs en die zit dit allemaal staan (want het is nog niet opgehaalt) en gaat even lekker uit zijn plaat (en ja ik weet hoe een autistisch kind hier een drama van kan maken) over het speelhuisje.
    Oma weet het allemaal even niet meer en belooft dus dat het speelhuisje op de camping blijft.

    Ondertussen blijft ze ts maar bellen met de vraag wanneer het nu opgehaalt wordt. Dan wordt er wat afgesproken maar dan gaat het toch niet door omdat het speelhuisje op de camping blijft. En krijgt ze de mededeling dat je het op komt halen wanneer je langs komt als je op familiebezoek gaat. Want je gaat regelmatig die kant op ivm familiebezoek.

    Zo regelmatig ga je volgens mij niet aangezien je er al geen 2 maanden die kant bent opgeweest.

    Meid wees gewoon eerlijk tegen oma, zeg haar dat je simpel weg geen geld hebt op dit moment om de bezine te bekostigen en dat je het liever niet van een ander aanneemt. Zeg haar ook eerlijk dat als het haar zo in de weg staat je het ook prima vind als ze er een ander kindje blij mee maakt.
     
  10. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    Jul 21, 2008
    6,665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Wat is het voor mensen toch moeilijk om te lezen. Met een busje is ze daar niet regelmatig geweest nee, want een busje was nodig voor dat huisje, wat ze nu ineens niet meer krijgt!

    In een gewone auto pastte het niet. En met een gewone auto gaan ze die kant op.

    Nu past het wel, omdat ze dat huisje ineens niet meer krijgt en wil ze dus liever wachten tot ze daarheen gaat met een gewone auto, waar nu alles dus wel in past, want ze wil niet onnodig andere mensen op kosten jagen...
     
  11. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Ja maar nu gaat het wel passen maargoed ik zou het wel ophalen met die bus, dat wordt toch aangeboden? Het is toch ook veel makkelijk een glijbaan, wipwap etc in een bus te doen dan een normale auto en ach geef je die mensen een mercidoosje of een bosje bloemen (aldi?). Het is gratis en je kan het gebruiken en het staat je oma in de weg.
    Ik vind het wel vervelend voor je dat jullie daar nu wat gezeur om hebben want er wordt nu een hele issue van gemaakt, zou toch zonde zijn als hier ruzie door ontstaat? haal gewoon op en wees blij, ben je van het gezeur af en heeft je kindje weer wat leuks voor straks.
     
  12. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    Jan 3, 2009
    4,937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Ophalen dat spul, oma netjes dankjewel zeggen en klaar.

    Einde gezeur.
     
  13. Rinajusase

    Rinajusase Fanatiek lid

    Jun 17, 2012
    2,078
    0
    0
    Secretaresse
    Midden Nederland
    En, hoe is dit verder afgelopen??
     
  14. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Vind ik ook, oma wil haar oude rommel kwijt die TO voorlopig nog niet nodig heeft, en wordt dan boos als die troep niet meteen wordt opgehaald? Ja, is ook wel een makkelijke manier van onder naar de gemeentewerf moeten rijden met je afval vandaan komen...
     
  15. Anna009

    Anna009 VIP lid

    May 30, 2008
    9,952
    5,258
    113
    Home
    ik snap TS wel en vind het helemaal niet ondankbaar.
    spullen liggen er al jaren en nu moet het ineens snel weg.
    ook houd oma zich niet aan haar woord.

    ik zou ook niet een busje van iemand lenen die ook nog de bezine voor mij wilt gaan betalen voor iets wat achteraf helemaal niet nodig was omdat het nu gewoon wel in de auto past.
     
  16. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Ik las later ook pas (toen TS antwoordde op mijn bericht) dat het min of meer opgedrongen was. Dan kan ik me al meer indenken dat je er niet zoveel moeite voor wil doen. Maar zoals ik ook al zei (in ander bericht van me dat je misschien niet gelezen hebt)dat Ts misschien beter had kunnen zeggen dat ze een ander er blij mee mag maken. Kan ze nu ook doen als dat huisje niet mee mag.

    Als ik die auto alsnog had geleend zou ik van te voren idd zeggen dat het huisje al niet mee mag. Dan aan hun of ze de auto willen uitlenen (maar goed dat is niet meer aan de orde)
     
  17. Akira

    Akira Lid

    Jul 6, 2012
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    @MamaPeetje:Een dagje erheen kan niet zoals ik al eerder schreef ;) De auto heeft maar plaats voor 2 personen, ik kan me zoon niet op het dak zetten. De andere auto gebruiken die we normaal gebruiken kan ook niet doordat we geen geld voor benzine hebben.
    Vind het knap ook dat jij vanaf daar kunt zien dat we die 27 euro zo even kunnen missen ;)
    En nogmaals het heeft hier niks met onwil te maken.

    @Ellen291982: Dat hadden we al gezegd, omdat we het nu niet nodig hebben. Er staat daar een speeltuintje op die camping met dat soort speelgoed, we hadden al gezegd dat het daar dan bij als je het kwijt moet, maar dat vond ze zonde.

    @Sila24: Nou ik heb er geen koppijn van hoor ;) Vroeg me gewoon af hoe andere mensen erover dachten, meer niet. Mijn oma ziet ons vaak genoeg.

    @mimi83: Dat bedoel ik, je snapt precies wat ik probeer duidelijk te maken.

    @Kipjetok: Lees eerst even alles voor je reageert, want je reactie trekt het hele verhaal uit verband.

    @Babke: Ja dat klopt. Zo hebben we het nu dus ook afgesproken.

    @Dushi: We gaan idd REGELMATIG die kant op, maar zoals ik al eerder schreef paste niet alles in een gewone auto dus konden we het niet meenemen. We hadden dus een busje daarvoor nodig. Nu dat huis niet meer meegaat, past het wel, en zullen we het de volgende keer meenemen.

    @Glimworm: Dat bedoel ik dus idd :D

    @Cryptonism: Jij snapt hem ;) Dat geld ligt hier nu gewoon even niet klaar idd. Door de baby hebben we dingen moeten aanschaffen, dus daardoor wat krap voor extra dingen die niet gepland stonden.

    @Butterfly83: Dat weet ik, maar het huisje kan me eerlijk gezegd gestolen worden. Het was idd leuk voor onze zoon, maar het ging er nu eerder om dat we ANDERMANS benzine onnodig verspillen voor 3 kleine dingen, terwijl we het nu ophalen als we er langs komen.

    @Pluk: Nou regelmatig is voor mij 1x in de zoveel tijd. Oma woont hier meer dan 200 km vandaan en zie haar op verjaardagen van familie en als ze bij andere familie is als ik daar toevallig ook heen ga. Dus 1x in de maand zo ongeveer.
    We hebben het gewoon normaal hoor, tis niet zo dat we altijd zo krap zitten, maar nu door de extra kosten van de baby wel even.
    Wat jij allemaal zegt heb ik ook gezegd, maar ze wil het perse aan mijn zoon geven. Dat is echt ontzettend lief, maar ze moet toch even wachten ermee.

    @Rica: Nou ruzie ontstaat er niet door, zo erg is het ook weer niet gelukkig.

    Maar we halen het nu dus gewoon op als we erlangs komen. Dit heb ik oma verteld. Ze was er niet blij mee, maar ja dat komt wel goed.
    Mijn oma is verder niet zo moeilijk hoor ;) De band met haar is super dus dit loopt wel los. Oma is gelukkig ook niet zo snel op haar teentjes getrapt.

    Ik heb ook gezegd als het enorm in de weg staat ze het iemand anders ook mag aanbieden, maar dat wilde ze niet. Mijn tante gooit het nu weer onder de caravan tot we er langskomen. Dus komt goed ;)
     
  18. mausi

    mausi Fanatiek lid

    Jul 22, 2009
    2,752
    646
    113
    Gelderland
    Ik snap ts wel... Wij hebben ook geen schatkist met geld, maar dat betekent niet dat ik daarom maar alle oude rommel van andere aan moet nemen. Dus ik snap dat ts niet meteen vol enthousiasme de spullen heeft opgehaald.
     
  19. pluk

    pluk VIP lid

    Dec 13, 2005
    16,269
    4,508
    113
    kijk mijn familie woont (in hun ogen) ook ver weg, ja ze moeten maar liefs 35 km rijden om bij ons te komen. Wij zien ze dan ook weinig (lees als we ze willen zien dan moeten wij die kant op komen).

    200 km is een stukje verder weg en dan is je regelmaat ook iets minder "vaak" als bij ons.

    Fijn dat oma het lijkt te snappen en het weer onder de caravan mikt.

    Ik heb ook een vriendin die ons altijd haar "oude " speelgoed aanbied. Ik ben gelukkig nu zover dat ik ook gewoon Nee zeg (geen maartjes of iets dergelijks maar gewoon Nee).
     
  20. MamaVanGilani

    MamaVanGilani Niet meer actief

    Dat hier uberhaupt een topic om geopend word! Op zp zitten zat moeders die met zon aanbod door t dolle heen zouden zijn voor de kids! En ik vind je toch ook wel ondankbaar overkomen.. Ok, misschien heeft je kleine er nu niks aan, maar straks wel! Kan me eigen ook indenken dat je oma not amused is! Dus als het huisje er wel bij had gezeten was je wel gereden en had je ook t speelgoed waar je kleine nu niets aan heeft, wel meegenomen..?
     

Share This Page