Vanaf wanneer verslikt een baby zich niet meer in zijn slijm? Mijn baby verslikt zich regelmatig en moet dan echt naar adem happen. Ik schrik er elke keer weer van, het gebeurt ook snachts. Ze is nu 2,5 maand, hoelang kan dit nog blijven?
Weet je zeker dat het slijm is? Ik denk eerder dat het de voeding is die omhoog komt: reflux. Heeft ze er ook last van bijv is ze onrustig, hoe is haar drinkgedrag? Als ze last heeft zou ik advies vragen aan de huisarts.
Eens met bovenstaande, het is niet normaal dat een baby naar adem moet happen. Maandag even naar de HA zou ik zeggen en lees vast eens wat over reflux.
Als het gebeurt dat zie ik in haar mondje geen melk, maar slijm (allemaal belletjes). Soms moet ik het met een monddoekje weghalen. Dan is het toch geen reflux? Maar ik zal het eens opzoeken via google
D. heeft het ook gehad. Toen was ze een maand of 3,5 en flink verkouden. Met hoesten kwam er inderdaad slijm los of melk omhoog en dan verslikte ze zich. Ik ben wel even langs de huisarts gegaan om naar haar longen te laten luisteren ed. Niet zo'n intelligente vraag die ik toen kreeg (vond ik): "Wat doet ze als je haar niet oppakt of in haar gezichtje blaast? Gaat ze dan uiteindelijk uit zichzelf niet weer ademen?" Euh...dat heb ik niet uitgeprobeerd, vind je het heel erg...?
Mijn dochtertje heeft verborgen reflux, dus ook bij haar zie je het niet, maar ook zij verslikt zich regelmatig. Ook zij 'blaast' veel belletjes en kwijlt enorm.
Dus toch naar de huisarts adviseren jullie? Ze kwijlt niet echt veel overigens en ze maakt een piepend geluid tijdens het drinken.
Klinkt dat als hieeeeeeep? Dan is het wel verborgen reflux nl. Geef je bv of fv? In beide gevallen kan je de voeding indikken met Nutriton dan kan het minder goed omhoog komen. Bij fv door de voeding en bij bv een papje vooraf geven.
Ze heeft wel een aantal symptomen (geluid, witte tong, tong uitsteken, verslikkeb), maar het belangrijkste: huilen na/tijdens de voeding (kv) doet ze niet. Ik weet niet wat ik ervan moet denken??
Oh ja en ze drinkt haar flesjes goed leeg. Ze drinkt zelfs meer dan ze volgend het schema zou hoeven, ze komt om de drie uur voor een fles
Ik zou toch echt naar de HA gaan als je zegt dat ze naar adem hapt, dat is niet normaal. Reflux wordt vaak als je het niet behandeld steeds erger en dat lijkt me in combinatie met adem happen niet de bedoeling.
Hoi Niet te snel denken dat het reflux is. Voor alle zekerheid even laten nakijken door arts lijkt me.mijn baby van 2 maand heeft dit ook doordat ze een beetje een verkoudheid heeft met slijmpjes. Tips van dokter. 6 keer per dag spoelen met serum voor het eten(spoelt de slijmpjes weg),bedje schuin zetten, aijuin naast het bedje. Ik vind het ook altijd wat schrikken ze hapt dan echt naar adem maar ik zie duidelijk de opgehoeste slijmpjes. Groetjes!