Ben een beetje 'uitgekeken' in de shops waar ik altijd kijk... Misschien kan ik hier nog wat ideeën op doen Waar ik altijd koop; Kinderkleding en Babykleding online | Kinderkleding-tekoop.nl Kinderkleding | babykleding | Jottum kleding online Kixx Online kinderkleding & babykleding lief! online | babykleding, kinderkleding & meer | lief! lifestyle Online kinderkleding en babykleding webshop - Schweigmann Kinderkleding koop je bij kleertjes.com | kleertjes.com Z8 Babykleding & Kinderkleding Exclusieve kinderkleding online voor jongens en meisjes - Humpy Welkom bij Beebielove | Beebielove.com - Playground Beebielove
Dames- & Kinderschoenen online | SALE | Gigagaaf.nl (schoenen gekocht) Zwangerschapskleding en zwangerschapsmode 2012 - Noppies Marktplaats - De plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en verkopen (zoek persoonlijk dan altijd wel op de 'betere' merken, zodat de kleertjes na een seizoen dragen er ook nog goed en niet verwassen uit zien) Rest van de sites staan er al bij (LIEF, wehkamp, v&d, kleertjes.com etc) PS ben trouwens op zoek naar een skinny jeans voor m'n dochter (maat 92 of misschien nog wel 86 afh van hoe het merk valt), weet iemand een merk waarbij de broeken goed aansluiten en fijn zitten?? (Hier overigens een smalle dame met lange benen...)
Oh jee, de nieuwe collectie van Z8 staat online.... (zóóó leuk! maar niet voor je portemonnee) Nog maar even een paar maandjes wachten op de uitverkoop!
Heb donderdag voor het eerst kleding besteld bij ik en mijn kind. Met flinke korting. Goed bevallen dus!
Wij hebben ook een lange smalle dame. Ik heb skinny jeans gekocht bij de C&A. Zitten erg mooi. Heb eventueel nog een maat 92 liggen voor weinig. Onze dochter draagt nu 98 en ik heb ze weer gekocht. Online koop ik bij de Wehkamp en bij Z8.
Ikenmijnkind Kinderkleding.com En deze week zag ik mooi uitverkoop bij noppies.com. Een dag later was alles weer de normale prijs! Dus ook de kleertjes die ik vorig jaar herfst voor mijn nog ongeboren zoontje kocht Vaag...
Mopje, dat was me vorig jaar ook al opgevallen. Bizar he, dat oude collecties dan gewoon weer tegen full price gaan? geen hond die het dan meer koopt, dus je kunt met gerust hart dan wachten op de volgende ronde sale Ik heb een paar favo merken, en als ik een item zie wat ik graag wil hebben, dan google ik daar op.
Skinny jeans van vingino vallen smal (en mooi ) Amazing kids koop ik idd ook wel, zit hier in de buurt
Laatst een shirtje van Outfitters Nation gekocht voor mn nicht en een broek van Jack and Jones voor manlief. Voor mezelf? Ik sla mezelf al maanden over, maar de volgende sale sla ik mijn slag!