Wie nog meer derde bevalling of al gehad??

Discussie in 'De bevalling' gestart door balleke, 11 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. balleke

    balleke Fanatiek lid

    21 jan 2009
    1.837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    Over 10 weken zal ik er weer aan moeten geloven..:D
    Mag voor de derde keer bevallen.

    Is een derde bevalling sneller?
    Hoe was de ervaring van een derde bevalling?
    Wat deden jullie met andere kindjes (laten slapen s'nachts of toch naar oma brengen?)

    Toch heb ik nu beetje angst voor een derde bevalling.

    Bij de eerste heb ik niks gevoelt ivm ruggenprik (geen keizersnee)
    Dus geen persweeén gevoeld. totaal iets van 7 uurtjes.

    Bij de tweede vanaf 7 cm persweeen..auw auw dat deed zeer en moest ze 20 min ophouden. En daar ben ik nu wel bang voor dat ik ze weer zo vroeg krijg. Verder was mijn 2e bevalling snel (totaal 3,5 uur met persen erbij 3 min)

    Ben benieuwd hoe het straks zal gaan. Wie ook??
     
  2. samsal

    samsal Lid

    9 jan 2012
    67
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik ook ben 11 okt uitgerekend. ook mijn derde kindje, ben heel benieuwd
     
  3. Diddlmouses

    Diddlmouses Fanatiek lid

    Ik denk dat het per persoon heel verschillend is maar toch lijken onze 1e 2 bevallingen wel iets op elkaar.

    Hier 1e bevalling ook 7 uur.

    2e duurde vanaf het begin 3,5 uur maar vanf dat het serieus werd maar 1,5 uur. Waarvan ik een half uur persweeen tegen heb staan houden (te laat vk gebeld ;)) AUW idd! Ze kon lot nog net opvangen ;)

    3e bevalling heeft in totaal 1,5 uur geduurd en was echt een makkie eigenlijk.
    Om 17.30 begon het te rommelen, mn vriend snel met mn meiden wat laten eten, ik ff onder de douche. 18.00 begon het echt maar aangezien ik liever heb dat mn meiden gewoon thuis slapen (nog nooit ergens gelogeerd) wilde ik die snel op bed hebben. ik dacht liever een uur te vroeg dan dat ze uit logeren moesten. Om 18.15 vliezen gebroken, meiden helpen op bed leggen (terwijl mn vliezen dus net gebroken waren, alles nat ;)) dus die lagen om 18.30 op bed. toen vk gebeld die was er supersnel en voila daar was Noa :D
    Toen hoorde we de eerste al en vlak erna ook de ander dus die waren er al gelijk erna bij.
    Voor mijn gevoel is het echt heel rommelig gegaan maar ben wel heel blij dat het zo gegaan is met mn meiden lekker thuis!
    VK had juist het gevoel dat het alllemaal superstrak geregeld was :D

    Maar goed, iedere bevalling is anders natuurlijk!
     
  4. balleke

    balleke Fanatiek lid

    21 jan 2009
    1.837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    Hier ook tweede bevalling echt 1,5 uur bezig..Pff ben zooow benieuwd. Fijn dat je meiden thuis kon houden en dat ze zo vroeg naar bed wilden..haha Weet niet of die van mij dat pikken. En ook nog met weeén hun in bed leggen (petje af)

    Ik heb nu wel aangeven dat de verlos moet komen bij het eerste foontje en mij niet aan het lijntje moet houden. Vorige bevalling wilde ze niet komen. Mijn man laten bellen om 08,45 en ik naar boven. Om 09.10 kwam ze binnen en om 10.13 was hij er.

    Nog meer meiden derde bevalling gehad??
     
  5. balleke

    balleke Fanatiek lid

    21 jan 2009
    1.837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    Oow leuk..:)
     
  6. Troetelbeer

    Troetelbeer Actief lid

    3 sep 2007
    156
    0
    0
    Ik ben 23 november uitgerekend van mijn derde. Allebei de bevallingen waren bijna identiek: weeen langzaam begonnen, werden steed heftiger en bij allebei uiteindelijk bij 8 cm een ruggeprik gehad en allbeei bij 38 weken en 5 dagen geboren. . Ik zou zelf echt niet kunnen zeggen of ik rugweeen, beenweeen of whatever heb gehad en of wanneer ik persweeen had. Ik vind het knap dat sommigen dat onderscheid kunnen maken. Dus ik zou ook niet kunnen zeggen of ik te vroeg persweeen heb gehad. Ben ook nooit naar een zwangerschapsgym of yoga geweest. misschien ligt het daaraan. Ik heb ze in ieder geval wel gevoeld!! Ben benieuwd!
     
  7. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    De eerste was heel erg heftig. Duurde 19 uur en vanaf de 1cm al stevig, uiteindelijk al heel vroeg persweeen die ik lang weg heb moeten puffen. Vaccuumpomp, schouder zat vast, lage apgar en moesten allebei opgenomen (kreeg ook een bloedtransfusie).

    2de, begon s'avonds precies om 00.00 uur. Was goed te doen, werd extra in de gaten gehouden ivm de eerste bevalling. Pas met 8 cm werd het erg pijnlijk en een uur later werd hij toen al geboren zonder complicaties en een kleine knip (was toen half 12 volgende ochtend).

    3de was ik gek genoeg aardig panisch. Maakte me druk dat het niet goed zou gaan, heb nog gebeld zelfs dat ik zo onrustig was en of ik een ruggenprik zou kunnen krijgen, heel vreemd. Met 41 weken werd ik ingeleid en was het ctg niet goed. Kreeg een keizersnede (was ook een soort opluchting). Zoontje bleek 4670 gram, ruim een kilo zwaarder dan mijn oudste en die bevalling was al moeizaam ivm haar postuur. Denk dat het een soort voorgevoel was.
     
  8. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Overigens hebben we bij de inleiding makkelijk oppas kunnen regelen, als het s'nachts was begonnen hadden we het broertje van mijn man hier latne komen.
     
  9. FemR

    FemR Fanatiek lid

    2 dec 2009
    1.156
    0
    0
    Hier eerste 28 uur, tweede 2,5 uur, derde 4,5 uur en vierde 3,5 uur.

    Bij de 2de, 3de en 4de eigenlijk pas het laatste uur serieus. Daarvoor was het allemaal goed te doen en goed vol te houden. Heb vrij hoge pijngrens, bij bevallen is dat best handig :)

    Succes! Hoop dat het voor jou allemaal soepel verloopt!! De 2de en 3de zijn overigens thuis geboren. Bij de eerste wilde ik in het zkh en bij de laatste moest ik vanwege meconium en niet vorderende weeen. Achteraf lag zoontje verkeerd en daardoor waren de weeen niet krachtig. In weeenstorm naar het zkh, gelukkig was het smorgens vroeg. Om 5.00 in het zkh, om 5.04 in de verloskamers en om 5.09 was hij er :)
     
  10. MamaMiaatje

    MamaMiaatje Bekend lid

    11 feb 2008
    887
    0
    0
    Deze week word ik ingeleid, 3e kindje. Super spannend weer!
    Ik moet zeggen dat ik wel een beetje tegen de bevalling op zie, want de vorige keren rugweeen gehad en die vond ik niet prettig. De buikweeen zijn nog wel op te vangen vond ik, maar de rugweeen, daar heb ik geen goede herinneringen aan.
    Ik kijk er wel ontzettend naar uit om de kleine eindelijk te zien, ben erg benieuwd!
    Mijn eerste bevalling duurde zo'n 10 uur, tweede bevalling ongeveer 7,5 uur en ben benieuwd hoe het nu zal gaan. Ik hoop nog iets sneller.
     
  11. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Ohhh spannend he! Ik zie er ook tegenop zeg.. Ik heb eigenlijk prima bevallingen gehad maar de tweede ging zo snel en was zooo hels (weeënstorm) dat ik compleet in paniek was.. Ben zo bang voor weer een weeënstorm!
     
  12. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Mamamiaatje waarom wordt je ingeleid?
     
  13. Theertje

    Theertje Bekend lid

    26 jan 2012
    734
    0
    0
    huismama
    Ik lees ook mee . Hier 4 okt uitgerekend van de derde. Zie er overigens niet tegen op . Mijn vorige bevallingen waren gek genoeg gewoon leuk. Tuurlijk deden de weeen pijn enzo maar vond het zo'n geweldige ervaring.
     
  14. Aloe

    Aloe Niet meer actief

    De derde bevalling ga ik morgen meemaken.......
    Ben nu wel een beetje nerveus.
     
  15. balleke

    balleke Fanatiek lid

    21 jan 2009
    1.837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    Ooow spannend meid..!! Heel veel succes! Wel effe schrijven hier hoe het gegaan is.
     
  16. balleke

    balleke Fanatiek lid

    21 jan 2009
    1.837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    spannend spannend.. Vandaag vriendinnetje gesproken (die werkt op de kraamafdeling in ziekenhuis) en zij zei dat meeste bevallingen sneller gaan, maarja zei ze elke bevalling is anders. En idd die rugweeen zijn echt niks..! Bij de eerste ook last van gehad (erger dan bij de tweede) Wanneer gaan ze inleiden en waarom?
     
  17. Junebug

    Junebug Lid

    12 dec 2009
    64
    0
    0
    Aloe, heel veel succes en geniet van het moment dat de kleine op je buik ligt.

    Wordt waarschijnlijk vandaag gestript, dus misschien mag ik vandaag ook!!! Zou fijn zijn voor de hitte.

    Balleke, ik heb alleen bij de eerste rugweeen gehad. Gelukkig bij de rest niet. Ben alleen bang dat ik ze deze keer weer krijg. Voel ze namelijk al met de voorweeen door mijn rug gaan. En dat had ik de andere keren ook niet.

    Kwabbernoot, ben ook bang voor een weeenstorm. Heb ik bij de 2e het ergst gehad. Kijk ook best tegen het laatste stuk van de ontsluiting op, maar ja de beloning is er wel naar zullen we maar denken :)
     
  18. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Junebug oh dat is zeker zo, maar op dat moment kon het me allemaal gestolen worden hoor.. Die rugweeën kon ik opzich nog handelen, vond het wel ruk maar t was nog te doen ofzo, ik wist nog wel waarvoor ik t allemaal deed. Maar toen ik 9 cm ontsluiting had heeft de VK mijn vliezen toen gebroken. Nou toen ben ik in 10 minuten van die 9 cm met rug-, buik-, been- en persweeën naar R. op mijn buik gegaan. Ik wist echt niet waar ik het zoeken moest hoor, op dat moment heb ik gesmeekt om een stoot morfine ofzo(ja das slecht voor je baby zegt de vk, ik zo, nou en!:):) Dat is toch erg!)..

    Maar misschien is het nu drie keer puffen en een baby op mijn buik! Daar gaan we gewoon voor deze keer!!! Voor jullie allemaal!!!!!!
     
  19. jojo32

    jojo32 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    1.871
    8
    38
    nu huisvrouw
    grunn
    mijn derde bevalling ook erge weeenstorm gehad en ze was er binnen 3,5 uurtjes al vanaf het breken van de vliezen het ging mij te snel
     
  20. Junebug

    Junebug Lid

    12 dec 2009
    64
    0
    0
    Kwabbernoot,
    He, probeer mezelf ook moed in te praten haha.

    Ik kijk ook zooooooo op tegen die laatste cm en de omslag naar de persweeen. Daar dacht ik als 2e aan nadat de test positief was haha.

    Als ik klaag bij mijn vriend (dat ik er tegenop zie) zegt hij ook altijd dat het wel een baby opleverd. Heb hem toen ook gezegd dat je daar op het moment zelf met zo veel pijn absoluut sch*t aan hebt. Dat je nergens meer aan kan denken dan aan het omgaan met de pijn (oftewel te overleven haha).
     

Deel Deze Pagina