Ik ben nog op zoek naar een meisjesnaam en kan niet kiezen uit de volgende 3 namen: Mila Sienna Micha Welke vinden jullie het mooist????
Ik weet het niet... Had Sienna Senna geweest, dan had ik zonder meer Senna gezegd, maar nu twijfel ik... Nu vind ik, denk ik, Micha het mooist, maar Mila vind ik 'meisjesachtiger'...dus afhankelijk van of je meer een lieve naam of meer een beetje een stoere naam zoekt, zou ik voor Mila of Micha kiezen.
ik vind van deze namen mila het leukst.. sienna is ook wel leuk maar zou dan eerder vienna er van maken.. succes!
Sienna! Toevallig heeft een bekende van mij 2 weken geleden een dochter gekregen met deze naam hihi! Micha vind ik te stoer en ik ken t als jongensnaam dus valt voor mij absoluut af!
Vind het alledrie mooie meisjes namen. Mila hoor je de laatste tijd alleen wat vaker. Sienna, heel leuk, ken ook een heel mooi meisje van 6 jaar die zo heet. Misha, wel de mooiste van de drie.
Jaa! Zeker Mila!! Daarna Sienna. Ik ken een jongen die Micha heet, vandaar zie ik daar niet echt een meisje bij.
Ik zou ook voor sienna gaan. Ik ken namelijk ook zat jongens die micha heten en Mila vindt ik te meisjes meisjes achtig