@all lief meiden, dank voor jullie reacties! @tesske: leuk dat je er weer bent meid! Ik wil voor mezelf iets makkelijks, een rok met een bolero vestje ofzo, zodat ik dat na de bruiloft ook gewoon kan dragen. Bovendien ben ik behoorlijk aangekomen dus ik voel me in een sjieke jurk toch niet prettig, dus dat doe ik niet. Ik koop gewoon iets leuks bij Steps voor mezelf, komt wel goed. @geel met kobalt: leuke combi's Sylvia!
Die vielen geloof ik nogal wijd, tenminste in kleinere maten, weet niet of ze in grotere maten wat smaller vallen. Ik gebruik van die dappersnappers als riempjes, valt mooier dan knoopsgatelastiek en zo hoeven ze ook niet moeilijk te doen om een riem los te pulken op schooldagen of als ik er niet bij ben. Die schuifknopen lukken altijd nog wel, die op spijkerbroekjes vaak zitten.
Zoals ik gister al zei ben ik niet kapot van blazertjes, vind het echt niet mijn ding, maar dat jurkje/tuniekje wat ze aan heeft vind ik super leuk!! Mooie zachte kleuren, waar van is dat jurkje?
Het is een slim fit, ik heb hem jaren geleden ook gehad (msatje 80 geloof ik) en toen was het wel een fijn broekie. Vanavond of morgen even passen. Die dappersnapper vaker gezien maaruh....vind het geloof ik echt niet mooi. Hier al moeite met knopen laat staan een riem. Ik heb een jeans short met elastiek en die kan hij dus wel zelf aan en uit doen, vandaar dit plan. (geen aankleedwondertje helaas)
Haha, oh ja, ik ben er wel tevreden over, maar ze dragen ook geen kleren in de broek, zoals op dit plaatje van internet, dus je ziet hem niet zo. Zo irritant dat die broeken altijd zo belachelijk breed zijn, ik heb dan nog geeneens een smal jongetje, maar zelfs daarvoor zakt alles nog af. Met meisjes is dat toch makkelijker, jurkje en legging ofzo, makkelijk aan en uit te doen. @Avatars, ja, bij mij bleef hij ook maar foutmeldingen geven toen ik hem afgelopen jaar eens aan wou passen, dus dan maar een fotootje van een jaar geleden.
Nice Ik ben ook heel benieuwd hoe die Hema blazer valt. Ik heb een 110-116 genomen. Ik denk dat 98-104 te krap is voor haar. Maar het is even afwachten. Mijn dochter heeft nog steeds een babybuikje en dan vind ik te strak niet mooi. Zoals te wijd niet mooi is bij een kleine taille. @mirell: ik pb jou even.
Vanmiddag nog even in RL geshopt. Bij de Hema hadden ze nog de blauwe blazertjes met omslagmouw. Wie vroeg daar ook al weer naar? Bij de Tuunte (Persival) zag ik nog okergele longsleeves. Vroeg ook iemand naar dacht ik? Geshopt: een setje voor naar het kdv bij de Wibra voor 10,- Zal vanavond ff een foto plaatsen.
Met een opdruk van een uil dacht ik, maar ze hadden ze ook zonder. Prijs was dacht ik 9,95. Welke maat heb je nodig? 92/98?
Yep, die met uil ken ik van de folder maar ik hoef niet per se een opdruk. Dus liever zonder opdruk en goedkoper Het is voor onder een simpel jurkje. Maat 92/98 moet goed zijn.
Oke, dan kijk ik zo even voor je. We gaan nu naar het dorp een ijsje halen, als ze hem nog hebben, neem ik hem voor je mee!
Lief van je! (neem je ook een ijsje mee? ) als ze niet zonder opdruk hebben is die uil ook wel goed...... combineer ik dan ook wel met wat anders ofzo