IVF/ICSI deel 4!

Discussion in 'MMM clubs' started by brabbel1988, Sep 26, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Dat is ook zo meis. En ik zal de laatste zijn die zegt: doe normaal.....

    Het is enorm herkenbaar, en je moet eens weten hoe vaak ik de artsen en vk heb gebeld.

    Xx
     
  2. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Ik heb net heerlijk in een zwanger boek zitten lezen!!!
    Krijg mn goooood spirit meteen terug :) hihi
    tis gewoon t wachten tot je meer weet en tis allemaal nieuw en spannend en hoort er allemaal bij! ;)
     
  3. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Juist, zo is het meis. Lekker genieten an jullie kleine frummel!!
     
  4. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Oh meiden, ik krijg weer helemaal de kriebels als ik jullie verhalen zo lees :)
    Ik hoop dat wij over een maand of vier ook weer een start gesprek gaan hebben!

    Geniet ervan! Het gaat zo snel!
     
  5. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    babii: thanx voor het opfleuren! had ff een offday denk ik maar dat schijnt er bij te horen ;) hormoon schommelingen en veeeel vrouwen hebben angsten enzo t wisselt allemaal af met mooie en enge momenten! :D

    joekie: spannend!!!!!! zou wel erg leuk zijn! een brusje!!

    all/ego: vannacht MEGA slecht geslapen! lag er tegen 10e in, en ik was om 4uur klaar wakker!!! tegen half 6 weer in slaap gevallen! had t bloed heet lag te draaien en had zo;n irri mug in mn kamer! en ik slaap over het algemeen beetje raar op het moment. zullen de spanningen enzo wel zijn :D
    vandaag met wakker worden toch weer mooie temp van 37,2 en,....t gevoel in mn (o)(o) komt al terug! hahaha sterker nog doen gewoon weer zeer met aanraken en vollen mega vol aan :D en ik voel me weer op en top zwanger :D hihi
    ik zit nu op de site van onze vlucht, de online reserveringen gaat zo open maar weet niet welke stoelen ik moet kiezen ,...ben ERG slecht in zelf keuzes maken en mn man is er niet :( en ben bang dat als ik wacht tot vanavond, onze stoelen weg zijn!
    nou goed,..zo richting schoonzus en kids! lekker buiten hangen en in badje spelen!! :D
    fijne dag allemaal!!!!
     
  6. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    ST, ik zou lekker achterin stoelen kiezen! Of halverwege waar de nooddeuren zitten, heb je wat extra beenruimte.
    Balen dat je zo slecht hebt geslapen ... maarja met deze warmte is het ook bijna niet te voorkomen. Maar ik was gezellig om 4 uur samen met je van bed af meid, alleen bij mij kwam het van de buik/rugpijn.

    Joekie, jij gaat weer voor nummer 2 :) leuk!! Kan me voorstellen dat het weer begint te kriebelen als je onze verhalen leest. Het is ook iets heel speciaals!

    Ik ga nu lekker genieten van deze zomerse dag (hopelijk hou ik het uit buiten).
    Wens jullie allen ook een hele fijne dag (hopelijk bij het water en genoeg schaduw).
     
  7. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    ST kun je je man niet bellen om te vragen welke stoelen hij zou willen?
    Ik kan zelf ook nooit goed beslissingen maken :) Altijd bang dat ik de verkeerde maak :)

    Ik ben vannacht ook wakker geweest van 2:15 tot6 uur...
    Heb in totaal 3.5 uur geslapen en ben nu erg moe, maarja met een kleine kun je niet gemakkelijk even je slaap inhalen :)

    Hij ligt nu te tukken dus ik ga nu ook even op de bank liggen!

    We hebben airco in huis sinds gister dus het is hier prima te doen. (hij hangt op zolder maar beneden neemt ie ook een beetje mee.
    Het is buiten zo rond de 30 graden en miss wel warmer en in huis nu 25 dus dat is een heerlijke verkoeling!
     
  8. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    #2928 spannendetijden, Aug 19, 2012
    Last edited: Aug 19, 2012
    Tori: er is geen optie bij de nooddeur. Had ik al naar gekeken :D er is wel nooddeur maar daar zit zo’n schot voor, en dan kan manlief zn benen niet strekken! En alle economy stoelen zijn achterin. Ik wou upgraden naar comfort maar manlief smsde me dat dat onnodig was.
    Maar ik denk dat ik mooi plekje heb gevonden. (al zou ik voor mn gevoel liever aan de rechterkant in het vliegtuig zitten. ) aan de linkerkant. Rij 30. Die stoelen ernaast hebben namelijk meer ruimte, dus kan hij zn benen in het gangpad leggen in een opener plek. (snap je?!)
    Dus we hadden wel kunnen kontakten vannacht hahahahaah wat een ellende dat je zo’n last heb meid!! heeeel vervelend! Hopelijk gaat dat gauw beter!!! Xxxxx
    En geniet vandaag maar lekker van buiten!!!! Tis hier nu 28graden in de schaduw! En 24 in huis!

    Joekie: ik zou wel willen,..maar manlief zit met zn vrienden in Praag en die komt vanavond rond 8uur thuis aan. En ik denk dat ie dan geen zin meer heeft om erna te kijken! En als de site inmiddels open is dan, dan ben ik zeker weten stoelen kwijt! Gaat meestal mega snel!!!
    Dus jij ook gezellie samen met ons wakker ;) haha nou niets leuk aan hor!!!! Vooral niet omdat je idd niet ff bij kan trekken met de kleine hummel! Op naar een zondagse dag dan maar ;) alles rustig aan! En als de boef slaapt, ook ff de oogjes toe! ;)
     
  9. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Meiden het is weer maandag:D
     
  10. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    Inderdaad maandag. En helaas nog steeds veel te warm vind ik.
    Wat een hitte dit weekend. Heb het hele weekend in schaduw of in huis gezeten (huis was vooral midden op de dag koeler dan buiten). Verder gelukkig een hele grote vaart voor het huis, daar even in afgekoeld of af en toe even met tuinslang op voeten.
    Heerlijke bbq gedaan zaterdag.

    Verder hier nog geen ongi te bekennen. Poging voor deze maand afgeblazen, ivm nog een paar daagjes weg die al gepland stonden. En ook omdat cyclus nu toch al helemaal van slag zou zijn.

    Verder heb ik allerlei senario's in mijn hoofd:
    - dat ik toch zwanger ben en vorige week gewoon niet goed getest heb (had maar uurtje niet geplast, hoewel urine wel donker genoeg leek voor mijn idee)
    - zwanger, maar dat het bv een bbz is en daardoor test niet positief wordt of later positief
    - Dat er ergens nog wel wat zit te rommelen, maar het gewoon niet levensvatbaar is, maar ongi daarom uit blijft.
    - of dat ik iemand ben die gewoon niet positief test, maar wel zwanger is. (die verhalen kwam ik na googlen tegen)

    Zit nu aan de 6 weken (normale cyclus is 4,5-5 weken).
    Dus hier allerlei gedachte door mijn hoofd waar ik helemaal gek van wordt.

    In overleg met man besloten nog paar dagen aan te kijken en dan weer te testen.
    Ondertussen mck gebeld en poging afgeblazen. Woensdag heb ik een belafspraak met arts over wat nu.
    Evt ga ik een echo vragen, gezien de onzekerheid en ik hier niet bekend mee ben dat het zolang duurt.

    Moest even mijn hart luchten.
    Vanmorgen dit ook met manlief besproken, die ging alleen maar uit dat ik misschien toch zwanger ben. Gezien hij niet bekend is met bv bbz hem dit even uitgelegd dat ik hier toch beetje bezorgd om ben dat het niet goed is.
    Zeker omdat temp rond de 36,8 blijft zitten. Nu ongeveer 1,5 week dat ik af en toe temp meet.

    Voor iedereen werkse met dit weer en ik duik mijn eigen gedachte weer in.

    En voor de zwangere, zo te zien ook bij jullie veel onzekerheden.

    Meeting: is de vraag of ik 13 okt mee kan, gezien mijn hele planning in de war wordt geschopt. Moet ik even aankijken

    Zijn er hier mensen die ervaring hebben met de pil slikken voor een poging? Man wil dit liever niet, maar dat kan toch geen kwaad gezien vele ziekenhuizen dit als middel gebruiken voor een poging te plannen. Zit hierover na te denken, gezien ik dan een poging kan plannen. Nu niet namelijk

    Sorry voor mijn lange ego, maar zit er best wel mee.
     
  11. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    ST, ga je nu vandaag vliegen? Fijne vakantie dan!!! Rij 30 klinkt als een mooie rij, komt helemaal goed!!

    Angelica, ... ja het is weer maandag ; leuk is anders ;)
    Heb heel weinig zin vandaag en volgens mij gaat de dag kruipend voorbij.

    Zit op m'n werk en het is hier een vrieskist dus ik heb een wintervest aan! Van de mannen mag de koeling niet iets minder koud dus ik moet het er maar mee doen. Voelt niet fijn op m'n hoofd die koele wind.
     
  12. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Zonnetje, ja het was geen doen in de zon afgelopen weekend ; ik heb ook bijna alleen maar in de schaduw gezeten. Alleen van drie tot 4 zondag even bij het water in het zonnetje gezeten, lekker bij het water met een zacht windje.
    Jeetje, dat je nog niet ongesteld bent geworden ... en dan ook nog eens geen positieve test. Kunnen ze niet even gaan kijken wat er aan de hand is met een echo? aah, ja dat wil je ook aanvragen. Ik zou dat ook zeker doen ; want zo in onzekerheid zitten is niet fijn!
    Ik heb voor de icsi poging ook de pil geslikt ; dat kan helemaal geen kwaad en geeft je eierstokken juist wat rust. 1 cyclus de pil zal zeker je normale cyclus niet in de war brengen maar eerder juist weer op orde.
    Maar dan moet je wel zeker weten dat je niet zwanger bent!

    Dikke knuffel voor je!
     
  13. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Wat een onzekerheid nog steeds Zonnetje. Hopelijk krijg je snel zekerheid door een echo of test oid.

    En ST en Tori, ik ga straks mijn dagboek eens teruglezen maar als ik zo terug ga denken had ik ook echt heel weinig last hoor. Misschien soms een wat trekkerig gevoel in m'n baarmoeder. Echt misselijk ben ik ook nooit geweest, alleen vanaf week zes/zeven soms een beetje weeiig gevoel zeg maar. Komt helemaal goed meiden!!!
    Er zijn meiden die in het volgende topic meeschrijven (en daar is het nu heel rustig, bijna niemand reageert meer dus misschien leuk om nieuw leven in te blazen door jullie twee); http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap-clubs/241738-aanstaande-mamas-de-mmm-481.html

    En als jullie dan bevallen zijn kan je in dit topic verder (ook voor Babii misschien); http://www.zwangerschapspagina.nl/de-mamas/317256-mmmamas-270.html#post13369971
     
  14. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Zeehondje, ik ga straks eens even een stukje terug lezen op dat topic... en dan meld ik me denk ik wel aan.
    Had alleen zelf ook al een club aangemaakt ... maar goed ; daar is alleen ST nog maar te vinden haha.
    haha, ja en dan vanaf vlgd jaar mmmama's topic ; herinner je ons tegen die tijd er nog ff aan?
     
  15. Kimmie1984

    Kimmie1984 Actief lid

    Feb 14, 2011
    403
    0
    0
    NULL
    Lieve meiden,

    Na een hele lange tijd ga ik me weer bij jullie voegen als dat mag!!
    Wij hebben inmiddels ICSI 3 achter de rug en zie hieronder het resultaat!! :D Hopelijk blijft het nu allemaal goed gaan met ons ukkie!!
    @ Tori en ST, natuurlijk van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!
    @ Timon, lieverd.. wat erg om te lezen dat het niet goed is gegaan, ik had het je zo gegund!
    @ Babi, wat ben jij ongelooflijk sterk!
    @ Zonnetje, wat vreemd dat je lichaam zo raar doet, die van mij kan er ook wat van hoor!!

    @ de rest van de meiden, dikke knuff
     
  16. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Kimmie, jij ook gefeliciteerd! Ik duim voor dat ie blijft plakken! Hebben ze bij jou het hcg ook gemeten in je bloed?
    Jij dus ook op naar de eerste echo, die van mij heb ik volgende week woensdag ... ben er echt aan toe ; duurt me veel te lang!

    Bleh ik voel me misselijk en last van m'n buik/rug en zit op m'n werk, niks aan!!! Het liefst ging ik nu naar huis.
     
  17. Kimmie1984

    Kimmie1984 Actief lid

    Feb 14, 2011
    403
    0
    0
    NULL
    @ Tori, ik moet elke maandag en donderdag bloedprikken ivm mijn eerdere HCG.. Donderdag was het 49 en vandaag 149...Het is nog heel pril en ik ben nog voorzichtig.. Spannend je eerste echo.. ik heb m ongeveer bij 6 weken.. spannend!!

    Fijn dat je je misselijk voelt :)
     
  18. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    gefeliciteerd kimmie, geniet ervan en zo te lezen heb jij ook al het een en ander achter de rug. Hoop dat het nu goed gaat.

    Ik heb alleen vorige week woensdagavond een test gedaan die helemaal wit was. Maar had dus maar een klein uurtje niet geplast.
    En ja, als ik woensdag niet ongi ben en deze week weer een negatieve test heb ga ik een echo vragen.

    begreep dat mijn arts het vrij druk had, maar desnoods doet een andere arts de echo. Die onzekerheid is ook niks.

    Vanavond mag ik gewoon weer aan het werk, gelukkig is het niet zo heet meer. Gezien de clienten zover ik weet geen airco in huis hebben.
    Net even nieuwe testen gehaald op de fiets, maar daarna kon je me toch redelijk uitwringen. Denk morgen of woensdagochtend maar testen.

    Ga maar de keuken even opruimen, heb net al staan koken namelijk.
    fijne middag

    Ik snap dat tori en st heel erg uitkijken naar de echo.
    succes met de misselijkheid tori

    en bedankt voor de steun dames
     
  19. Kimmie1984

    Kimmie1984 Actief lid

    Feb 14, 2011
    403
    0
    0
    NULL
    @ Zonnetje, bedankt!! Ik zou er toch nog maar een testje tegenaan gooien als ik jou was.. Wie weet :)
     
  20. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Zou wat zijn zeg! Een babyboom ineens! Leuk!! :)
    Kimmie gefeliciteerd!
     

Share This Page