Ik vind het helemaal spannend Succes!! Ik had dit ook 4 maanden terug, de hele dag door en savonds NIKS!! Nahhhhhhhhh.... echt niet grappig Werd snachts om 1.45 wakker en toen was het "echt" begonnen en om 5.09 had ik een prachtig kereltje in mijn armen. Succes!! Hoop dat het doorzet en alles voorspoedig verloopt!
haha zag je onderschrift.. ze heeft toch een klein hoofdje dus uitscheuren is voor jou een zorg minder hihi!!
Dat wil helemaal niets zeggen hoor rica. Mijn kindjes hadden ook beide kleine hoofdjes en dqe derde ook, maar bij de eerste twee ben ik toch ook echt ingescheurd, terwijl ze en kleine hoofdjes hebben en licht waren zie onderschrift. Haha dus is echt geen garantie was dat maar zo. Hihi. Xxx joyce
@suzanne: mijn banner klopt niet helemaal: ik ben nu 41+3 dgn... Maar balen doe ik idd! Ik ben mentaal ook moe van het steeds voorbereiden op de bevalling door de voorweeen.
Al 2 uur lang weeën om de 7 min. Kan ze goed hebben, dat wel. De vk is wakker gebeld... Ze komt even kijken..
Het is begonnen... De baarmoedermond is verweekt...Geen tuutje meer oid had ze het over... En de stand is wel 1 cm ontsluiting Maar goed, we zijn onderweg... Ik moet weer bellen als ik een uur lang op 4 minuten weeën zit. Dan is het hoofdje wrs wat dieper in het bekken en hebben we alle tijd om naar het ziekenhuis te gaan... (dat wil ik graag)