MamavanGwenn; gefeliciteerd met de geboorte v julie dochter. En wat een mooie naam.... Bjoerma; hoe was je controle bij de gyn? Alles goed met je waardes etc? Sylvana; balen zeg! Wat een eigenwijsje nu al... Hier vanmorgen maar alvast de koffer voor mijn dochter klaargezet. Als ik woe naar t zh ga, gaat zij uit school met mijn moeder mee naar hun huis. Zal wel een rare en pittige week voor haar worden. Hopelijk kan ze tussendoor in het zh even langskomen anders moet ik d'r 2 tot 3 dgn missen.....
Je zou het haast denken he? Haha Vond het ook al zo stil... Denk dat iedereen op fb zit maar daar praat ik niet mee Vind het soms als moeilijk om het hier bij te houden, laat staan daar haha.
Haha ja dacht ook al zoiets. Hier wel vanaf vannacht een gespannen buik en het trekt in mijn buik. Hij ligt ook heel hoog, pfff... Geen fijn gevoel. Herkend iemand dit?? Begin het een beetje zat te worden.
wen ik weet hoe je je voelt...dat had ik ook steeds. Was er ook meer dan zat van!! Er zit helaas niks anders op dan afwachten... Sterkte meid!
Ons kleintje ligt gelukkig niet zo hoog maar dat geeft wel weer pijn als je loopt.. :s t is allemaal niet alles, hij moet gewoon maar niet te lang op zich laten wachten haha
Me1985 hoelang had jij dat en wat hielp bij jou? Itsmemarrie het rare is dat hij soms lekker op mijn blaas zit en ik om de 10 min naar de wc moet. Nu zit hij weer lekker hoog, dat het keihard aan De bovenkant is. Zal hij gedraaid zijn? Maandag bij de gyno lag hij wel laag, maar nog niet ingedaald. Weet niet of hij dan Nog snel draait?! (ben nog lekker zo'n leek met de eerste) hihi
@wen mijn vlos zij vandaag dat het onwaarschijnlijk is dat ze nog helemaal draaien (ik dacht ook dat ons meiske gedraaid was!) Ja het was vanmiddag echt heel erg stil Haha
Ik heb precies hetzelfde en helaas ook nog niet aan het indalen (ik denk ook niet dat het erin zit de komende tijd). Heb er zo'n last van dat 'ie zo hoog zit, dat ik veel last heb van ademnood/kortademigheid. En daar word ik dan weer duizelig van en bonkt telkens mijn hart heel hard in mijn keel op zo'n moment. Vreselijk :x Maarja, hopen dat hij toch nog gaat indalen binnenkort zodat ik weer kan ademen!
wen ik heb er de laatste 5 weken last van gehad En er valt weinig aan te doen vrees ik...volhouden en hopen dat de beeb snel komt.
Ik heb zo'n gevoel dat er weer wat baby's aan zitten te komen. Het is zo verdacht stil!! Hihi Hier op de gespannen buik na, heel rustig. Rommelt het bij iemand?
@wen ja het is stik stil @rommelen, hier niet echt wel harde buiken en flinke steken down there, maar denk dat dat komt door dat ze misschien opnieuw aan het dalen is! Van mij zou het vannacht mogen beginnen! Ben het echt beu aan het geraken... Liefs syl
die steken onderaan heb ik ook, komt blijkbaar door dat beebje met hoofdje beneden zit en draait met het hoofdje. door de druk, haartjes, enzo is dit soms echt pijnlijk
Van mj mag het ook beginnen!! Steken van onderen heb ik ook af en toe en krampen in mijn onderbuik, maar die krampen kinnen misschien ook mijn darmen zijn! Hopelijk kunnen we onze baby's snel in onze armen sluiten.
Haha ja ik hoop het ook dames! Ach de laatste loodjes! We komen er wel! Ik zou zeggen slaap lekker allemaal en dan lees ik vnnacht of morgen weer bij Haha Liefs syl @mogelijke bevallende dames heel veel succes!
Al iemand bevallen of aan het bevallen? Of ligt iedereen heerlijk te slapen? Hier de kleine man aan het voeden en mezelf Krijg honger van het nachtelijk opstaan. Thijs moet maar snel leren door slapen anders krijg ik nooit mn maatje 36 terug hahaha Pff morgen ochtend komen mn vader en zijn vrouw op kraamvisite Zo geen zin in! We zien/spreken elkaar misschien 4 x per jaar dus je kunt je voorstellen hoe zo'n goede band we hebben...juist, niet! Nou ja, even door bijten en voor ik het weet zijn ze weer op weg naar huis Ik ga mn kleine man weer in zn wieg stoppen... Trusten dames
Weltrusten en succes morgen! Hier in slaap gevallen op de bank om 21:30 en werd 23:45 wakker en nu ben ik dus niet moe meer Morgen een hele drukke dag voor de boeg maar ik vrees dat ik alles ga afzeggen. Zit slecht in m'n vel en voel me jankerig.
Succes vandaag Me. Gaat vast goedkomen met de visite en als je het zat bent kan je altijd een smoes verzinnen Wat rottig Nuage. Hopelijk voel je je snel beter.