Jaaaaa we gaan beginnen!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door sylcor, 13 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zojuist een postieve ovutest gehad, dus gelijk smsje gedaan naar het ziekenhuis, nu wachten op telefoontje wanneer ik mag komen voor de terugplaatsing.
    Jij mag volgende week voor je 1ste echo? Het is toch spannend he.
    Ben nu wel wat rustiger dan toen bij mijn zoontje. Nu heb je een kindje, dus lukt het nu niet dan is dat wel erg jammer, maar ik ben dankbaar dat wij een zoontje hebben. Kijk jij er ook zo tegen aan?
     
  2. sylcor

    sylcor Fanatiek lid

    14 nov 2008
    1.193
    0
    0
    Ped. medewerkster
    noord holland
    Oh wauw!!!!! Een positest! Dat is leuk!!! En inderdaad heel spannend! Ben benieuwd wanneer je een TP hebt......
    Ik mag dinsdagochtend voor de 1e echo inderdaad.
    Vind het ook wel heel spannend ja, maar heb er geen haast mee.
    We hebben inderdaad een prachtzoontje! En het zou erg leuk zijn als daar een broertje of zusje bij komt en ik zou het zelf fijn vinden om nog een keer zwanger te zijn en die te voldragen zodat ik echt een dikke buik heb:) Die heb ik helaas nooit gehad.
    Dus ik kijk er ook wel zo tegenaan. Maar denk er nog niet aan als het niet lukt, want we hebben nog even (met 2 cryo'tjes en 3 nieuwe behandelingen....)
     
  3. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gisteren heb ik telefoontje gehad dat zondag een embryootje wordt ontdooid en dan is maandagochtend de terugplaatsing. Ik wordt maandag nog gebeld of het goed is ontdooid of niet.
    Is jouw vorige zwangerschap niet helemaal goed gegaan, zag dat je 6 weken te vroeg bent bevallen?
    Ik zou het ook fijn vinden om het nog een keertje mee te maken, maar wij hebben ook geen haast. Wij hebben dan deze cryo's nog en daarna nog 1 poging, lukt het niet dan houden wij er ook mee op. Kan het zelf ook niet betalen hoor.
    Mijn zoontje is met 39 weken gehaald, hij lag in stuit en wilde geen stuitbevalling :)!
     
  4. sylcor

    sylcor Fanatiek lid

    14 nov 2008
    1.193
    0
    0
    Ped. medewerkster
    noord holland
    Oh wat een bijzondere dag maandag voor jullie!
    De zwangerschap ging op zich prima! Maar met 29weken moest ik stoppen met werken omdat mijn bloeddruk teveel schommelde.
    En vanaf die tijd voelde ik de baby minder schoppen...maar de verloskundige zei dat het goed was en de doptone liet ook mooie klopjes horen... Uiteindelijk met bijna 34 een ctg gehad en binnen 10 minuten stond er 6 man arts rond mijn bed voor een spoed echo en weer 10minuten lag ik op de OK voor een spoedkeizersnee...
     
  5. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja zeker een spannende dag. Het is toch afwachten of er een cryootje goed is ontdooid. Ik laat het je nog wel weten.
    Maar dat is voor jullie daarom ook wel een heftige tijd geweest. Moest je nog lang in het ziekenhuis blijven daarna?
    En was het verder allemaal goed met jullie kindje?

    Ik dacht dat er nog meerdere op deze topic waren, maar volgens mij zijn we nog maar met z'n 2en.
     
  6. sylcor

    sylcor Fanatiek lid

    14 nov 2008
    1.193
    0
    0
    Ped. medewerkster
    noord holland
    Hoe is het gegaan? Is er eentje goed ontdooid? En heb je nu een embryootje in je buik?

    Ja was idd heel heftig! Ze wisten niet of hij het wel zou halen...zijn darmen, nieren, lever, maag alles was al gestopt met functioneren. Alleen zijn hartje en hersentjes deden het nog toen hij geboren werd. Ik moest officieel 5 dgn blijven ivm keizersnee. Maar op dag 3 moest Kenji met de ambulance naar het VU omdat hij daar een kleine operatie moest ondergaan. Maar ik mocht niet mee van de verpleegkundige...
    Nou ik werd zo kwaad toen...misschien is dat ritje wel de laatste minuten van zijn leven dus zowel zijn papa als zijn mama gaan met hem mee! uiteindelijk hebben de verpleegkundigen van de couveuse hun mond opengetrokken en werd ik ontslagen. Dus vanaf die dag was ik thuis en ons toppertje in het ziekenhuis. Hij heeft nog 2x een operatie gehad en na bijna 5 weken mocht hij met ons mee naar huis...Toen hij 6 weken oud was nog een liesbreuk operatie gehad en hij heeft heel erg reflux gehad, zijn net 3 mnd van de mediciatie af...en nog komt er regelmatig wat omhoog als hij net gegeten heeft en daarna gaat spelen.
    Maar voor de rest gaat het super met hem! Doet hij wat hij moet doen voor zijn leeftijd is alleen iets kleiner dan gemiddeld, maar ja had dan ook een geboortegewicht van 1825 gram....
     
  7. sylcor

    sylcor Fanatiek lid

    14 nov 2008
    1.193
    0
    0
    Ped. medewerkster
    noord holland
    Vanmorgen weer naar het MCK geweest, heb een echo gehad en dat zag er goed uit:)
    Mijn baarmoederslijm is mooi van structuur en 8mm dik...
    Morgen moet ik beginnen met 3x per dag 2 utrogestanbolletjes en zaterdag wordt er een cryo'tje ontdooid. Zondag voor 11 uur hoor ik of dat goed gegaan is en zo ja dan krijgen we hem s'middags teruggeplaatst:):):)
     
  8. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    owwww super zeg!!! Spannend!!
    Waarom eigenlijk utregstanbolletjes voor de terugplaatsing? Ik kan mij herinneren van de vorige keer dat het bij mij alleen na terugplaatsing was.
    Dit keer hoef ik echt helemaal niks, ben benieuwd!

    Nou bij mij is inmiddels een embryootje terug geplaatst, dus nu maar wachten :)!
    Maandag ochtend hadden ze gebeld en kreeg te horen dat ze er maar 1tje hadden ontdooid en was gelijk goed gedeeld.
    Dus voor ons ook super goed nieuws.

    Maar jij hebt al behoorlijk wat mee gemaakt zeg met je kleine mannetje, erg heftig als ik het zo lees.
    Maar fijn dat het toch allemaal goed is gekomen. Ik hoop voor je dat het bij een eventuele volgende zwangerschap/bevalling beter mag gaan
     
  9. sylcor

    sylcor Fanatiek lid

    14 nov 2008
    1.193
    0
    0
    Ped. medewerkster
    noord holland
    Oei wat spannend!!! Mijn duimen draaien voor je!

    Ja waarom ik dat nu al moet weet ik ook niet:S Ik vroeg aan de verpleegekundige die de echo deed, maar in mijn papieren stond dat dat na de TP moest en toen kreeg ik als antwoord '' maar nu gaat het anders'''
    Was eigenlijk een beetje flabbergasted en heb dus niet meer doorgevraagd...
     
  10. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je :)!!

    Wel vreemd hoor :S! Het is toch voor de innesteling, dacht ik hoor?!

    Spannend hoor, zou leuk zijn als het bij jou ook gelijk goed gaat.
    Ga ook voor jou duimen hoor :)
     
  11. sylcor

    sylcor Fanatiek lid

    14 nov 2008
    1.193
    0
    0
    Ped. medewerkster
    noord holland
    Thnx!
    Ja het zorgt inderdaad voor een goeie innesteling, maar het schijnt ook een lekker bedje te maken waar het embryootje dan in kan:)
    Ja als het bij ons allebei meteen goed gaat lopen we een weekje achter op elkaar hihi
     
  12. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dan mis ik dat lekkere bedje haha :)!

    Voor jou gaat het ook opschieten, morgen de dag :)! Ik zat toen steeds ze gaan nu ons kindje ontdooien hahaha. Klinkt zo raar.
    Maar fijn dat er deze mogelijkheden zijn.
    Kunnen we straks samen wachten. En zou echt leuk zijn als we beide zwanger mogen zijn, dan kunnen we ook ervaringen uitwisselen :)!
    Ik ga echt voor je duimen dat er een top embryo voor je is :)
     
  13. sylcor

    sylcor Fanatiek lid

    14 nov 2008
    1.193
    0
    0
    Ped. medewerkster
    noord holland
    Nee joh! Jij doet het toch in je eigen cyclus? Dan maakt jouw lichaam dat bedje zelf!
    Ja morgen wordt er een brusje ontdooid:) Bijzonder hoor!
    Voel je je goed? Jij moet nog een weekje wachten om te testen toch?
     
  14. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben nog steeds voor je aan het duimen :), hoop zo dat je morgen goed nieuws krijgt.

    Nou hopen dat mijn lichaam zelf een lekker bedje aanmaakt :).

    Ik voel me nog steeds prima eigenlijk. Ik zou pas van het ziekenhuis 12 september mogen testen, dat is dan 16 dagen na de terugplaatsing, omdat ik urine test doe. Terwijl ik bij mijn zoontje met 14 dagen na terugplaatsing een bloedtest ging doen. Maar met urine test wel met 12 dagen al positief testen.
    Dus ik denk dat ik stiekem toch wel eerder ga testen, sowieso probeer ik aankomende vrijdag een test te doen, want mocht die positief zijn moet ik de kaakchirurg afbellen.

    ik zie trouwens momenteel niet op deze pagina dat jij een bericht plaatst. Heel vervelend, want soms denk ik dat je nog niks terug heb gedaan en dan staat er wel wat van jou. Net als nu, dan zie ik dat berichtje dat je dat gister hebt geplaatst, terwijl ik toen nog wel heb gekeken :S
     
  15. Spikkelbuik

    10 jun 2011
    7
    0
    0
    Ik heb me eerste iui 28/08/12 gehad nu wachten!!!
    Wat is dit anders dan als dan anders zeg veel spannender...
    En ik heb een hele dikke opgezette buik hij is keihard, je gaat nu veel meer op je lichaam letten, zijn er nog meer dames die hier last van hebben gehad??...
     
  16. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sylcor; Ik ben echt aan het duimen draaien, hopelijk heb je vanochtend goed nieuws gekregen.

    Spikkelbuik; Ik zit nu in mijn wachtweken van een embryo terugplaatsing van 27-08, maar ik heb geen harde buik of andere symptomen hoor. Vorige keer heb ik daar ook geen last van gehad, maar was wel zwanger.
    Succes met wachten :)!
     
  17. Spikkelbuik

    10 jun 2011
    7
    0
    0
    Oke nou dan is het gewoon even geduld.... voor ons bijde!!
    sjeetje wel spannend allemaal kan jij woensdag dan testen??...:(
    jij ook heel veel succes;)
     
  18. bar1983

    bar1983 Actief lid

    14 mei 2012
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je! Nee ik mag pas 12 september testen, vraag me af waarom zo laat.
    Maar ik denk dat deze poging helaas mislukt is, maar nog even afwachten.
     
  19. sylcor

    sylcor Fanatiek lid

    14 nov 2008
    1.193
    0
    0
    Ped. medewerkster
    noord holland
    Hoi Bar!!

    Jaaaa ik heb goed nieuws! Vanmorgen telefoontje gehad dat ons cryo"tje goed is ontdooid en teruggeplaatst kan worden!
    VAnmiddag om 13.15uur is hij/zij/het teruggeplaatst. Spannend!
    Ik kan over 11 dagen al testen is mij verteld....Ik moet zelf met een zwangerschapstest testen. Toen bij mijn zoontje was het precies hetzelfde, en heb ik zelfs na 9 dgn al getest en was die positief.

    Vervelend dat je de berichten niet ziet...ik weet niet zo goed hoelaat ze geplaatst worden, want de tijd die staat bij je bericht is heel anders als de huidige tijd:S Je kunt je volgens mij wel aboneren op dit topic en dan krijg je een mailtje wanneer er een nieuwe update is...

    Spikkelbuik, gezellig dat je mee komt wachten in mijn topic! Ik heb ook geen opgezette harde buik gehad voor zover ik mij dat nog herinner. Wanneer mag jij testen? De 8e?
     
  20. norwegian-sky

    norwegian-sky Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.701
    0
    0
    NULL
    roze wolk
    meis succes met wachten! ik had 6 dgn na de tp al een ligt
    positest 2 dagen later had ik met de clear blue een positest.
    onze eerste cryo tp na de geboorte van onze dochter heeft dus
    geluk gebracht en ondertussen alweer 9 weken
     

Deel Deze Pagina