oudste: met de geboorte 3250 gram. Met 1 jaar ,7720 en met 2 jaar 9,8 kilo. Ka en wij maken ons niet druk cb wel. Ze eet altijd als een bouwvakker loopt bij kinderarts ivm hartafwijking. jongste: 3330 gram met de geboorte nu met bijna 8 maand 6635 gram. Nu maakt cb zich niet meer druk. Ook bij ka ivm kma na dieet een groeispurt van 1 kilo in 1 maand tijd. Daarvoor groeide ze max 400 gram in de maand nu weer langzamer. Jongste krijgt bv en de oudste kreeg kv in de tijd van het slechte groeien. Allebei snelle dames.
Dennis was bij de geboorte 3265 gr., met 6 maanden 5320, met 7,5 mnd. 7170, met 9 mnd. 8510, met 11 mnd. 10.350 Ik heb 8 maanden borstvoeding gegeven maar Dennis groeide dus maar erg weinig het eerste half jaar. Er was niets aan de hand met 'm, geen reflux of wat dan ook en mijn borstvoeding liep prima, op wat kleine dingetjes na. Pas toen hij bijvoeding kreeg (vanaf 6 maanden dus) kreeg hij een enorme groeispurt. Hij had dus duidelijk meer voedingsstoffen nodig om te groeien, dat kan natuurlijk. Hij is nu bijna 19 maanden en weegt ruim 11,5 kilo, dat is weer heel normaal dus het kan gewoon allemaal nog goedkomen.
Geen idee. Zover ik weet is er niet naar gekeken. Hij eet gewoon heel slecht. Ze hadden dit keer wel gezegd dat hij echt beter moest gaan eten en dathij de volgende keer echt moet zijn aangekomen. Ik ben benieuwd.
Mijn dochter is nu bijna 9 maanden, 68 cm en 7000 gram. CB vindt het prima, gelukkig. Ze maken zich daar meer zorgen over kinderen met overgewicht.
Mijn dochtertje is geboren met een gewicht van 3620 gram. Is nooit een goede eter geweest. Ze is nu 28 maanden en weegt 10.5 kilo bij een lengte van 86 cm. Haar ontwikkeling verloopt goed, geen achterstanden en geen gezondheidsklachten. Ik hou het er maar op dat het gewoon haar bouw is, ze is heel fijntjes, kleine handjes en kleine voetjes.
Als ik zo de curves bekijk (weet niet waar jullie ze gemaakt hebben, op deze site, dan zal ik ook eens kijken voor onze uk) dan zie ik wel overeenkomsten met Yinthe. Niet alleen licht, maar ook klein, de verhouding is wel normaal zeg maar, maar zie je eerder bij veel jongere kinderen. Ik moet zeggen dat ik het wel prettig vind om hier herkenning te vinden, in mijn omgeving zie ik eigenlijk alleen grote kinderen. (En dan zijn ze trouwens bij het cb helemaal niet vervelend, ze hebben van het begin af aan gezegd dat er ook kinderen zijn die onder het gemiddelde zitten, zo werkt een gemiddelde natuurlijk ook, als er kinderen boven zitten moeten er ook kinderen onder zitten. En ze hebben inderdaad ook aangegeven dat ze zich meer zorgen maken over kinderen die aan de bovenkant te veel afwijken. Ik heb wel een aantal keer extra moeten gaan wegen, maar de groei was toch altijd voldoende.
Je kunt curves maken op GroeiGids of via Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding. Dat is idd ook de insteek van onze CB. Ben ook blij dat er meer kleinere kindjes zijn waar verder niks mee aan de hand is!
Ik weet niet hoe ik de curves kan plaatsen, maar ze is bij allebei van het gemiddeld lijntje naar -2 afgebogen, maar die blijft ze redelijk mooi volgen.
Bij Daniëlle is het alleen dat ze te licht is.maar als ik de groeicurve bekijk wat ze met 8 mnd hoort te wegen gemiddeld zit ze precies op het gemiddelde,dat had ik ook gezegt tegen het cb,maar hun zeiden omdat ze ruim 77 cm is daardoor een kilo zwaarder moet wegen. Kwa lengte is ze juist erg lang en dun. Wat ik kan doen om haar bij te laten komen hoor ik binnenkort van ka en het eetteam. Ze leeft ook op grote voet maatje 21. Ik weet dat ze erg druk is en ontzettend snel in haar ontwikkeling en gewoon heel veel energie gebruikt waarbij ze niet tegenop kan eten. Ze is mager,maar misschien is het gewoon haar bouw. Mijn 2 zoons waren met 8 maanden 13,5 kilo maar dat was weer te zwaar. Ik ben dik tevreden hoe ze het doet,ben trots op haar hoe ze is,en bij haar hoort het lang en dun zijn misschien gewoon.
Is toch niet helemaal vergelijkbaar met de situatie van TS. Jouw meisje groeide in het begin helemaal niet slecht, toch? Op die periode na waarin ze 2 kilo afviel... Best verklaarbaar. Maar jouw meisje was met 1,5 maand al groter dan de baby van TS met een half jaar...
Wie weet is ze over een jaar of 16 wel een beroemd topmodel, als ze lang en smal is! Het verhaal is inderdaad niet vergelijkbaar met dat van mij en sommige anderen hier. Maar op zich ben ik wel weer blij dat lengte en gewicht juist wel precies in verhouding met elkaar zijn.
na allemaal lichte kleine meisjes hier een klein licht jongetje. bijna 20 maanden en met een beetje geluk 9,3 kilo en 76 cm Hij wordt inderdaad altijd veel jonger geschat ondanks volle melkproducten groeit hij slecht