Is hetnou zo dat in je laatste 3maanden je buik echt zo hard gaat groeien? Ik ga morgen mijn laatste 3 maanden in. Best nog een bescheiden buikje. Als ik zeg nog 3maanden krijg ik als reactie dan heb je ook een klein buikje. Grrrrrrr. Ik ben zelfs juist helemaal trots natuurlijk op het buikje. En vind het niet zo klein.
de laatste weken groei je het hards vind ik zelf je kind groeit dan zoveel gram perdag hoeveel precies weet ik niet haha dus je zal nog wel flink groeien
Klopt !! Tenminste hier wel. Maargoed de ene krijgt gewoon een kleiner buikje dan de ander. Als alls goed gaat is er geen probleem toch ?
ik had hier ook een bescheiden buikje tot ongeveer 30 weken, daarna begon het wel redelijk te groeien maar nooit echt heel "groot" geweest, ben wel met 37 w bevallen
Ja, ik had bij Thirza ook zo'n bescheiden buikje en dat laatste trimester groei je het hardst. Maar ook daarmee had ik -met 42 weken- nog steeds een erg bescheiden buik. Helemaal toen bleek dat er een dame van 4330 gram uit kwam... Mijn buik is op dit moment net zo dik als toen. Met nu dus nog zo'n 6-8 weken te gaan.... Ben benieuwd dus Vorige keer was tot op het laatst een hele serie positekleding te groot, benieuwd of ik er deze keer wel in groei
Ook hier een bescheiden buikje. Kreeg gisteren de vraag van iemand (die ik al lange tijd niet gezien had), of ik misschien zwanger was. Toen ik vertelde dat ik nog maar 4 weekjes te gaan heb, keek ze erg verbaasd! Ik ben sinds ik verlof heb (nu 2 weekjes) aardig aan het groeien, en heb zo'n vermoeden dat dit de komende weken nog wel even doorgaat. Maar hier dus ook een bescheiden buikje die in de laatste 3 maanden wel het meest is gegroeid.
Haha ik had precies hetzelfde. Bij 25 weken had men nog steeds amper door dat ik zwanger was. En ik ben niet heel dik. Maar daarna... Wow tonnetjerond!
Bij mij was dat wel het geval. Achteraf gezien had ik met 6 maanden zwangerschap een heel bescheiden buikje (al vond ik het toen zelf al heel wat haha). De laatste paar maanden groeide mijn buik ineens heel hard.
ik hoef nog maar 4 of 6 weken. kreeg vorige week ook te horen van.. hee je buikje begint nu wel vorm te krijgen. je moet nog 2 maandag toch? grrrr neeeerr 4 weken komt hij waarschijnlijk. nou dan zijn ze echt verbaasd. een buik is qya grote nooit goed voor de buiten wereld. als hij er groot is hoor je al snel ... zooo jij hoeft zkr niet meer zo lang of jezus wat een buik. maar hij klein is , is er ook altijd wat over te zeggen. agg ik ben blij met mijn' bescheiden' buikje. heb er totaal geen last van. zou zo nog 20 weke door kunnen lopen. maar liever niet natuurlijk want wil onze kleine vriend wel graag in mijn armen hebben.
Als je zwanger bent wil je zo graag pronken met je buik. Ik had vrijwel geen buik tot 26 weken en baalde daar best van want ik leek ipv zwanger gewoon dik.... Na de 26 weken ben ik explosief gegroeid...echt niet normaal iedereen vroeg of het er twee waren..... Veel ongemak van gehad ook en daarna moet je het allemaal maar weer strak zien te krijgen
hier klopte het bij de eerste zwangerschap en deze ook.. toevallig vandaag verbazend voor spiegel staan kijken dat het nu wel hard gaat met de buik.. al die tijd viel het reuze mee en stond de teller ook op -5 kg zag vanmrogen dat dat inmiddels -3 kg is maar vooral dat mijn buik nu echt een stuk boller is geworden.. hij zit ook behoorlijk in de weg nu, ben nu 31 weken en een dag.. dus hou mn hart vast voor de laatste maanden lol