Heb net een kv test gedaan 2v5 , Die zijn wel betrouwbaar toch??? Binnen 5 min stonden er 2 streepjes. Ik ben allen zo onzeker.....het is wel de derde al, maar toch, ik heb wat gerommel in mijn buik en het is net of ik ongesteld word....kan je dat gevoel hebben ook al ben je zwanger????
Gefeliciteerd. Ik weet wat je bedoeld. Ik heb dinsdag ook de test van kg gedaan en woensdagmorgen de 2e ook maar bij alletwee 2 streepjes terwijl ik ook het gevoel heb dat ik info moet worden maar ben het nog steeds niet. Goed teken toch. Dit word mijn 4e en ben ook onzeker, dus ik snap je heel goed
Echt wel. Ik kijk regelmatig ff op de test omdat ik het nog niet geloof. Maar heb net een dutje liggen doen en me borsten doen pijn en me maag draait rondjes dus het moet wel waar zijn. Ik heb in dec een miskraam gehad dus dat telt ook wel mee. Xxx
Allereerst gefeliciteerd Ik heb alleen maar met kv 2v5 getest bij mijn 2 zwangerschappen en ik heb 2x getest toen ik niet zwanger was en bij mij was het dan ook negatief en als ik zwanger was dan ook echt positief.. Bij mijn 1e zwangerschap had ik ook het gevoel van menstruatie rond de 4 tot 6 weken en verder helemaal geen klachten. Dit is dus normaal! En nu dan echt lekker genieten!
Gefeliciteerd! Ik herken het menstruatie gevoel wel hoor. Volgens mij hebben meerdere vrouwen daar last van.
Gefeliciteerd ! Ik had ook al diverse testen gedaan, en ik geloofde het ook niet hoor je gaat het pas geloven als je het hartje hoort
Gefeliciteerd met je zwangerschap!!!!!! Heel herkenbaar die onzekerheid hoor... ik ben nu 7 weekjes zwanger van de 3e maar het is nog zo onwerkelijk. We tellen de dagen af tot we de echo hebben... als dan alles goed lijkt ben ik pas gerustgesteld dat het echt goed is!! Zo spannend allemaal weer.. maar probeer te genieten!!!!!!!!!!!!!