16-31 januari 2013 mama's!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by livelife, May 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kaatje1984

    Kaatje1984 Actief lid

    Apr 28, 2012
    366
    0
    0
    Goedemorgen!! :)

    Vannacht geslapen als een blok!! Hoefde er zelfs niet uit om te plassen! :( Maar goed, beter dan die nacht ervoor, want toen was ik om half 3 uit bed..

    Van is de dag dames. Getverderrie, wat vind ik het spannend!!
    Maar stiekem ook veel zin in, dubbel gevoel ;).
    Zien we hopelijk voor het eerst echt een mensje, nu hopen dat alles goed is.

    Zo eerst naar het werk, mijn gedachten afleiden. En vanmiddag om 14.30 hebben we de echo.
    Ben zooooooooo benieuwd. Ik laat het nog wel horen vandaag!!
    Duimen jullie mee?! :)

    Liefs!

    PS: dat voelen, gisteren dacht ik dat het eruit wilde komen via de voorkant ofzo :D. Wilde slapen, ben maar op mijn zij gaan liggen, want het was me toch druk en schoppen. Nou ja, in elk geval een goed teken toch?! :p
     
  2. Kaatje1984

    Kaatje1984 Actief lid

    Apr 28, 2012
    366
    0
    0
    wat fijn!! :D
     
  3. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Goedemorgen,

    Ook hier vanmiddag de echo. om 13:30 in wkz. Maar vorige zwangerschap hebben we 1,5 uur op onze beurt kunnen wachten. hopelijk zijn we dit keer sneller aan de beurt.

    Gelukkig gaan we vanmorgen op kraamvisite bij vrienden die een tweede zoon hebben gekregen. Even wat afleiding, ben echt wel zenuwachtig.
     
  4. Enibas

    Enibas Bekend lid

    Nov 8, 2011
    667
    0
    0
    Goedemorgen!

    Echo; dames met de echo vandaag, heel veel plezier en succes! Wij hebben de 20weken-echo volgende week dinsdag om 16.15 uur. Veel zin in. Maar ook spannend. Laatste keer dat we ons aapje hebben gezien was bij de termijnecho.
    Aanstaande donderdagochtend eerst nog controle bij VK. Mijn moeder gaat mee. Ik verwacht dat ze het wel speciaal zal vinden om het hartje te horen van haar eerste kleinkind. :)

    Jas; ik heb via Marktplaats een jas gekocht van mamalicious voor 30 euro. Zij had hem maar 3 x gedragen en toen was ze al bevallen en werd het mooi weer, dus was de jas niet meer nodig.. :D

    Greatdane; wat fijn dat je weer bent gerustgesteld door het horen van het hartje.

    Voelen; ik heb het kindje heel af en toe gevoeld, als ik heel ontspannen lig. Heel bijzonder.

    Gewicht; ik heb geen idee. Heb zelf geen weegschaal en ik zal donderdagochtend wel weer worden gewogen bij de VK.

    Buik; van het weekend werd mij ook verteld dat mijn buik nog bescheiden was voor 17wk3dgn. Zijn dat voortekenen voor een groeispurt straks en is er straks niks bescheiden meer aan? Of blijft mijn buik bescheiden?

    Hoe gaan jullie het doen na je zwangerschapsverlof? Qua werken en opvang? Ik ga drie dagen werken. Eén dag naar mijn schoonmoeder/moeder (om en om), één dag kdv en één dag heeft vriendlief papadag. Daar is hij zo blij mee. Ik hoop ons kindje ook.. ;) Hahaha..

    Fijne dag, meiden!

    Lfs,
    S.
     
  5. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Kaatje en kwebbel succes en have Fun!

    Werken na de geboorte van jinte 26,5 uur dat blijf ik doen. Is 2 halve en 2 hele dagen. JInte gaat 1.5 dag mee naar mijn kdv en 1 dag mijn mams en 0.5 dag schoonmams
     
  6. tulip

    tulip Niet meer actief

    kaatje en kwebbelsnoes, veel suc6 en plezier!!

    Werken, ik ga na de bevalling weer op zoek naar gastkindjes voor 2 dagen. Maandag, dinsdag of donderdag.
     
  7. Stefanie78

    Stefanie78 Fanatiek lid

    Jul 7, 2010
    3,744
    1
    36
    Friesland
    Kwebbelsnoes en kaatje heel veel plezier vanmiddag!

    Worden drukke weken hier met alle 20 weken echo's :D

    verlof; Na Elise ben ik 3 keer 9 gaan weken ipv 4 keer 9 door ouderschapsverlof op te nemen. Als nr 2 er is ga ik dat were doen maar ik denk eerst 1 maand extra volledig ouderschapsverlof zodat ik 4 maand thuis ben en dan weer 3 keer 9, als mijn ouderschapsverlof op is ga ik 3,5 dag werken denk ik. Nu is het zo dat ik op maandag en dinsdag vrij ben, mijn man heeft woensdag en donderdag vrij en op vrijdag gaat Elise naar een gastouders,
    Maar omdat mijn man 2 dagen door de week vast vrij heeft werkt hij om het weekend dus echt veel dagen samen hebben we niet jammergenoeg
     
  8. Wuppie30

    Wuppie30 Actief lid

    May 12, 2012
    334
    0
    0
    @werken: blijf ik doen zoals nu, ene week 3 dgn andere week 4 dgn , mijn moeder past op de doordeweekse werkdagen op, en ik werk om het weekend, dus dan is de papa gewoon thuis:D
     
  9. greatdane

    greatdane Actief lid

    May 17, 2012
    109
    0
    0
    free-lance fotografe
    brabant
    Degene ( ben vergeten wie allemaal) die vandaag de 20 weken echo hebben, heel veel plezier en geniet ervan.
     
  10. Wuppie30

    Wuppie30 Actief lid

    May 12, 2012
    334
    0
    0
    Ff een ego berichtje...

    Ik vind namen toch zo moeilijk!! Hoe zit dat bij jullie?
     
  11. AHzondag

    AHzondag Niet meer actief

    wuppie, wij hebben de naam al. vond het wel moeilijk maar ineens hadden we hem.
     
  12. Wuppie30

    Wuppie30 Actief lid

    May 12, 2012
    334
    0
    0
    Ik hoop ook op t moment dat ik t of wij t ineens weten, haha.
    Maar tot nu toe vind ik het knap lastig.:D
     
  13. Enibas

    Enibas Bekend lid

    Nov 8, 2011
    667
    0
    0
    We hebben voor zowel een jongen als een meisje twee namen die we allebei heel mooi vinden. Nu nog een definitieve keuze maken.
    We hebben nog een tijdje te gaan, dus het kan zo zijn dat het 'onderweg' nog weer wisselt.

    Ik vind het ook lastig. Je kiest toch een naam voor je kindje voor de rest van z'n leven.
     
  14. tulip

    tulip Niet meer actief

    Wuppie, dat hebben wij ook, we hebben van beide geslachten nog een,stuk of 6 namen staan
     
  15. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Onze echo was helemaal goed!!!! En extra lang kunnen kijken omdat onze kleine dame geen tel wilde stil liggen en eigenwijs tegen het echo apparaat lag te trappen. Het was dus niet makkelijk om alles goed in beeld te krijgen.
    En we hebben goed kunnen zien dat het nog steeds een meisje is :D

    Namen: Wij zijn er al helemaal uit gelukkig!
     
  16. tulip

    tulip Niet meer actief

    Fijn kwebbelsnoes!
     
  17. Saga

    Saga Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,472
    0
    0
    N-Nederland
    Kwebbel wat fijn!!!! Hoe is het met de rest van de 20 weken echos gegaan??

    Namen.... VRESELIJK!!! Hier nog steeds niks hihi
     
  18. Wuppie30

    Wuppie30 Actief lid

    May 12, 2012
    334
    0
    0
    Ik ben in ieder geval blij dat ik weet dat het een meid is, als ik voor beide zou moeten verzinnen, vind ik het helemaal drama.

    Ben even je naam kwijt,maar wat fijn dat de echo goed was!! Altijd fijn als je wat langer kan kijken naar de kleine.
    Wij hebben volgende week donderdag de 20 wkn echo.
    Morgen bedrijfsarts en maandag fysio
     
  19. Kaatje1984

    Kaatje1984 Actief lid

    Apr 28, 2012
    366
    0
    0
    Dag dames,

    Nou, hier een gelukkige moeder in spé hoor!!
    Alles was wat ze konden zien helemaal gelukkig met onze uk!
    Zo fijn!! Het was ook bijzonder eigenwijs, want het hoofdje lag links bij mijn schaambeen en de 'echovrouw' kon één meting niet doen. Dus ik moest springen, lachen, druk doen om het kind in een andere houding te krijgen.. toen ging het slapen! dus.. Ze drukte flink met de transducer in mijn buik, poeh! Voel het nu nog!
    Hand van manlief tegen buik, en toen kwam na een kwartier was er beweging en kon ze de laatste meting doen. Zo bijzonder!!

    En we zijn uiteindelijk toch gezwicht voor het geslacht..
    Aangezien dit redelijk onbekend is, wil ik wel kenbaar maken wat het wordt..

    Ladies, wij brengen het evenwicht beter in balans, wij krijgen een..
    meisje!!
    Ik was toevallig in blauw gekleed, en manlief in roze. Zo lachen! Ik dacht ook dat het een jongen werd en manlief een meisje.

    Nu even gauw eten, want straks weer door naar de verloskundige!!
    Vandaag of morgen post ik wel een fotootje!! :D:D
     
  20. Kaatje1984

    Kaatje1984 Actief lid

    Apr 28, 2012
    366
    0
    0
    @ Kwebbelsnoes: moest gewoon mijn verhaal kwijt, lees nu die van jou!
    Wat fijn dat alles goed is!!! Opluchting he?! :) Nu lekker genieten
     

Share This Page