Misschien zouden jullie in mijn fotoalbum willen kijken naar mijn testen? Heb getest op 25/8 die was er wel maar licht. 26/8 Leek hij zelfs lichter. En vandaag is hij nog niet opgedroogd waardoor die aardig donker lijkt, maar volgens mij is die niet veel donkerder dan die van 25/8. Pff ik ben gewoon zo zenuwachtig en durf moeders voor moeders en de verloskundige niet eens te bellen omdat ik zo bang ben dat dit niet goed afloopt. Bij mij laatste goede zwangerschap knalde die er al gelijk vanaf op mijn NOD. Mijn NOD was ook de 26e. Wat denken jullie hiervan?
Hoii Ik vind de laatste een stuk donkerder dan de eerste 2 hoor! Dus ik denk dat je al meer hcg in je urine hebt en dat is positief toch?
Volgens mij kan je gewoon bellen hoor! ik vind ook die laatste heel duidelijk en donkerder. de middelste is het lichtst maar het kan ook nog schommelen zo in het begin, vertelde iemand mij toen ik ook dit soort testjes had vorige week! Gefeliciteerd!
Je bent duidelijk zwanger hoor meisje. Zovele met een onduidelijkere streep Geniet van je aankomende bolle toetertje!
Dank jullie wel Dit zijn trouwens kruidvat 2 voor 5 testen. Het is gewoon weer zoooo ontzettend spannend haha. Maar ben alweer iets gerustgesteld thnx. Wat ik alleen ''vreemd'' vind is dat het zo langzaam stijgt, maar dat is dus niet heel abnormaal?
Ik vind test ook duidelijk geworden. Sinds dat de KV 2v5 euro vernieuwd zijn, vind ik sowieso dat ze niet heel snel meer knallen. Voorheen ging dat veel sneller. Dus maak je geen zorgen! Test over 2-3 dagen nog maar eens en dan zal het vast weer stukje donkerder zijn. Gefeliciteerd!!!!
Positief hoor!! EN inderdaad.. ik vind de kruidvat 2v5 ook heel anders!! (wist niet dat ze veranderd waten) Maar lijkt nu ook iets van valse streepjes/indrogers te geven) Maar jij hoef je geen zorgen te maken, deze zijn goed!! Gefeliciteerd
Dank jullie wel allemaal. Ik probeer zo min mogelijk onzeker te zijn, maar zoals vandaag ook dan voel ik echt helemaal niks terwijl ik gisteren nog veel last had van bandenpijn en vandaag 0,0. Maar ja de test ziet er wel positiever uit, dus we gaan ons maar geen zorgen maken. Wachten tot de eerste echo duurt dan toch altijd lang haha.
Zie het probleem niet hoor! Geniet van je zwangerschap en niet meer testen hoor! Wordt je alleen maar onzeker van!
Hey meid, je testjes zien er echt prima uit!! Niet te veel zorgen maken, probeer te ontspannen en te genieten!!
Zo zagen ze bij mij er ook uit van op 24/8 en 25 8 ik heb gisteren voor de zekerheid nog een cb indicator gedaan en daar stond toch ook echt da tik zwanger was en 2-3 weken (dus eigenlijk 4-5w) Misschien nog een andere test proberen? Toch wil ik je avlast feliciteren want volgens deze testen ben je gewoon zwanger!!!