Hoi meiden, @mieks: hoe voel je je meis? nog ontwikkelingen? Sinds vanmorgen zijn bij mij de ongikrampen sterk geminderd, mijn borsten zijn ook minder gevoelig, alleen mijn buik is flink aan het borrelen.... Wat dat dan weer is?! Ik heb me gisteravond niet in kunnen houden, en toch een test gedaan (kv2v5), maar helaas negatief... Ik had zoveel hoop, omdat mijn bruinverlies wegblijft (nu nog steeds niets te bekennen), maar de negatieve test heeft het weer wat naar beneden gehaald... ;-( Eigenwijs ook! Zou het zondag wel ineens positief kunnen zijn...? @marsi: welkom! Gezellig dat je meekletst! Ik duim ook voor jou! @muk: ook welkom! Ik heb deze ronde menopur en ovitrelle gebruikt. Menopur kreeg ik heel veel hoofdpijn gehad, verder weinig klachten. Ovitrelle was de eerste keer, normaal heb ik Pregnyl, maar die is op het moment slecht leverbaar. Ik heb veel ongikrampen gehad na mijn eisprong, maar ik weet niet of het bijwerkingen zijn geweest van de Ovitrelle, of een eventuele innesteling?? Even afwachten dus. Waar gebruik jij het voor? Ik voor het verdikken van mijn baarmoederslijmvlies.... Jij ook succes!
@ Mime, Hier geen nieuwe dingen gebeurt.. Mijn temp is gelijk aan gister. Vind het erg spannend om 's morgen nu te tempen. Heb al meer cyclussen gehad dat ik op dag 12 ongi werd, en nu nog steeds een hoge temp en niks gespot. Morgen ochtend wil ik nog een test doen als mijn temp nog steeds hoog blijft. Jammer dat ie bij jou ook negatief was. Bij mijn test van gister zie ik nog steeds de schaduw, krijg hem alleen niet op de foto zo licht is ie. Hopelijk bij ons allebei dus te vroeg geweest @ Marsi, Met IUI heb ik geen ervaring. Er zijn nog meer topics die daarin wat meer "gespecialiseerd" zijn, misschien kunnen die je wat meer helpen met ervaringen Ik duim ook voor jou! @ Muk, Spannend voor jou dus ook.. hopelijk zijn de eitjes goed aan het groeien!
Hey dames, Ik denk ik kom even spieken maar ik zie dat er nog geen veranderingen zijn? Nog steeds aan het wachten op een positieve test? Ik hoop voor jullie dat de test heel snel een tweede streepje laat zien. Zou mooi zijn. Succes meiden! Die dubbele kans geld helaas niet voor iedereen maar hoop dat er bij jullie zeker 1 eitje is bevrucht..en mochten het er toch 2 zijn... dan mogen jullie mij gerust lastig vallen met allerlei vragen.... Heb nog wel vaak aan jullie moeten denken.. goodluck!
Hey meid, We houden het spannend, dat laatste dagen zijn in zicht wat betreft de spanning hopelijk Hopelijk morgen goed nieuws Hoe gaat het met je 2 kleintjes? Weet je al wat of het jongens/meisjes worden?
Even een snelle reactie.. wederom een heel vaag schaduwlijntje bij flink turen. Wat een domper ik snap het ook gewoon niet bij mijn mooie temperatuur...
Wat spannend meis!! Ik ga ook meeduimen voor jullie!! Hier dus wel twee eitjes en toen een tweeling! Ze zijn nu 17 maanden. Bij de follikelmetingen zaten er steeds twee eitjes dus wij waren al blij als er eentje bevrucht zou worden en het zou halen. Maar dus alle ei met als resultaat onze draakjes!
Mieks, wat balen zeg.. weet je zeker dat je toch niet te vroeg bent met testen? Ik zou echt wachten tot de NOD zelf... Heel veel succes! met mij gaat het prima en met onze 2 ukkies ook gelukkig De 30 weken komt nu steeds dichterbij... ben zo blij als ik de 3 ervoor heb staan. We weten wat we krijgen... maar dat is nog een geheimpje Ik blijf je volgen Goodluck meid!
Ik zag gister na het opdrogen van de test dat het streepje wat duidelijker geworden was... Spannend dus. Inmiddels zit ik op 14 dpo, heb ik nog steeds een hoge temp en nog niks geen bruin verlies Als temp morgen nog steeds mooi hoog is ga ik een nieuwe test doen voor ik naar mn werk ga. Ben heel benieuwd!! @ Mime hoe is het met jou??
@ mieks: bedankt, ik ga eens even verder kijken bij de iui onderwerpen dit is allemaal nieuw voor me dus bedankt voor de tip! Succes allemaal!!!!
Spannend mieks! Ik heb vanmorgen een test gedaan maar helaas negatief... Maar nog geen bruinverlies... Afwachten dus...
Hier wederom een schaduwstreepje op mijn test. Het is duidelijk een streepje, maar gewoon echt veel te licht! Had dat helaas ook met mijn vmk Temp is nog steeds hoog maar wel net mijn eerste rood verlies gespot. Dus heb net maar even een flink potje zitten janken! Straks het ziekenhuis maar bellen. Voor dag 3 moest ik een echo laten maken of mijn eierstokken tot rust zijn gekomen. Dat denk ik wel, want heb sinds 2 dagen en nachten geen erge krampen meer. Wat baal ik hier van zeg. Had zo'n goeie hoop gekregen door hoe ik me voelde. En met het oog op manlief zn uitzending over 3 weken hadden we zo blij geweest als het toch nog geluk was!
Mieks, wat een gevoel tussen hoop en vrees... positieve test en toch rood verlies... Maar dat kan nog alle kanten op. Ben benieuwd wat het ziekenhuis daarover zegt. Succes meis! Hier nog steeds geen ongi, en geen bruinverlies. Vandaag weer last van enorme ongikrampen, zodat ik steeds denk: nu breekt het door...maar niet dus... Vreemd of niet?
Heb vanmorgen het ZH gebeld, en woensdag heb ik weer een afspraak. Ze wilde zelf ook nog een test doen dus moet ochtendurine mee nemen. Volgens haar heeft bloed niet altijd wat te zeggen. Het was vooral vanmorgen wat bloed. Vanmiddag en vanavond zowat niks meer Maar met het idee op 3 testen (donderdag, zaterdag, vandaag) die alle 3 hetzelfde lichte lijntje hebben, heb ik niet echt meer hoop Denk dat mijn temp morgen wel zal kelderen en dan de ongi door zal komen. Zo niet...dan snap ik het ook niet meer. Jij dus nog steeds niks. Heb je nog een test gedaan??
Ik ben benieuwd wat er uit de test in het ziekenhuis komt meis. Het zou ook een innesteling bloeding kunnen zijn? Ik duim iig voor je! Nee, vandaag heb ik me ingehouden en geen test gedaan. Vooral omdat de ongikrampen zo aanwezig waren en ervan overtuigd was dat mijn ongi zou komen... Nu nog steeds niet... Ik zit te twijfelen of ik morgen een test zou doen wanneer er nog geen ongi is... Wat zou jij doen?
hoi dames, ik ben zondag voor een fm geweest en zat op 12mm met 2 follikels dat was dag 8 en moet woensdag weer terug. Ik heb wel een druk in mijn buik maar weet niet of dit normaal is, moet wel tot woensdag verder met menopur. Ik had eerst van de gyn. menopur en pregnyl voorgeschreven gekregen maar pregnyl was inderdaad slecht leverbaar dus is het ovitrelle geworden. Maar hoe groot zou een follikel moeten worden weet iemand dat? Het is wel moeilijk te plannen allemaal hoor als je full time werkt!!!
@ Mime, Ik denk niet dat het een innestelbloeding is eigenlijk.. Ik vind het daar dan weer net wat te veel voor. Dat wat ik had op dag 6 en 7 vond ik er meer bij horen En ik zou zeker testen. Jij zit nu ook op 15 dpo toch? Menstruatie krampen kunnen er bij horen in het begin. Dus het is het overwegen waard @ Muk, de druk kan zijn van de eitjes die groeien. Je eitje is meestal rond de 20 mm voordat hij springt en hij groeit ongeveer 2 mm per dag.
@ Mime, en en en??? Hier is menstruatie met volle kracht begonnen . Morgen dus een echo als het goed is om te zien of mijn eierstokken tot rust gekomen zijn. Dat denk ik wel want heb er sinds 3 dagen/nachten geen last meer van. Eindelijk ook weer eens een nacht door geslapen, heerlijk! Donderdag weer met clomid beginnen. Onze laatste ronde voor manlief voor een half jaar vertrekt
Hier ook helemaal doorgekomen... Grrr ineens!! Normaal heb ik altijd bruinverlies vooraf... Pfff balen!! Ik zal vandaag het ziekenhuis bellen wat nu te gaan doen, weer menopur? Ik hoop op de volgende ronde voor ons! We blijven elkaar volgen...