Onverwacht zwanger nr 2

Discussion in 'Ik ben zwanger' started by MamMo, Sep 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamMo

    MamMo Bekend lid

    Mar 1, 2011
    866
    86
    28
    En blij! :D

    Ook wel een beetje in paniek, want ik heb een zware bevalling en herstel gehad met zoon. Daarnaast begin ik net weer met mijn deeltijd opleiding incl. boete die ik eigenlijk niet kan betalen.

    Maar alles komt goed! Kleine wonder baby.

    Doordat de vorige bevalling zo zwaar was weet ik nu al dat ik met medische indicatie ga bevallen. Waar zal ik deze zwangerschap dan melden, gewoon bij een verloskundigenpraktijk of direct bij de afdeling gynaecologie?

    Nou, de banner is ook aangepast, wij gaan er weer voor.
    Al vragen we ons ook wel een beetje af hoe....

    Groetjes Mo
     
  2. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    Dec 21, 2011
    17,861
    14
    38
    Gefeliciteerd!

    Jammer van àl je problemen,maar vergeet niet te genieten!!
    Ik zou eerst contact opnemen met een vk en je verhaal doen.
    Dan zullen zij met jou een plan maken..succes!
     
  3. Mama in spe

    Mama in spe Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    1,837
    0
    0
    Noord-Holland
    Gefeliciteerd!
    Ik heb ook een medische indicatie voor de bevalling (vorige keer keizersnede), maar mag tot 34 weken bij de verloskundige blijven. Ik zou dus eerst contact met je verloskundige opnemen.
     
  4. Ann87

    Ann87 Bekend lid

    Aug 12, 2012
    712
    0
    16
    Van harte!! Geniet ervan!
     
  5. WorkingMum

    WorkingMum Niet meer actief

    Ten eerste van harte. Probeer wel te genieten.
    Ikzelf was ook onverwachts zwanger van de tweede, en kon in het begin helemaal niet genieten. Gewoon omdat het allemaal zo snel ging en omdat ik ook nog te horen kreeg dat ik een afwijking heb.

    Wat betreft de gyn of vk. Ik wist ook al dat ik in het ziekenhuis zou moeten bevallen bij een tweede en moest daardoor bij 8 weken ook op intake bij gyn komen. Dan konden ze in het zh vast de datum en zo bepalen en moest ik vanaf 36 weken me weer melden.

    Succes!!!
     
  6. MamMo

    MamMo Bekend lid

    Mar 1, 2011
    866
    86
    28
    Lief meiden!
    Dank voor de felicitaties en het meedenken.

    Ik voel dat ik hoop dat de kleine blijft plakken, daardoor voel ik hoe gewenst het is. Dat is de basis, de rest komt goed!
     
  7. steenbok 29

    Aug 6, 2011
    98
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd!!!!
     

Share This Page