Voor een meisje vind ik het maar liefst nog moeilijker Mijn lijstje Tess Ivy Marin Alexis Leia Isabella
Marin vind ik by far de leukste naam, maar iets Engels klinkends staat denk ik beter bij de namen van je zoontjes.
hier ook even reageren natuurlijk Tess, ja die vind ik er leuk bij! Ivy, vind ik helemaal prachtig!! Marin, afhankelijk van de uitspraak wel/niet Alexis, ja geweldig! staat ook op mijn lijstje maar je zoon begint ook met een A, en ik vind t zelf onhandig als t met zelfde letter begint ivm post waar geen dhr/mevr op staat en geen namen volluit worden geschreven natuurlijk nu nog geen zorg, maar later als ze ouder zijn.... Leia, nee, maar ben ook geen starwars/star trek fan Isabella, nee niet mijn smaak, vind t ook niet Engels klinken en vind het er daarom niet zo bij passen zo, weer mijn ongezouten mening hihi
Aiden, Kyran & Ivy !!! -> Vind ik heel goed qua klank en stijl bij elkaar passen, vooral omdat Ivy met de letters "i" en "y" de "i" in Aiden en de "y" in Kyran weer opgrijpt en alles in balans brengt ("i" en "y": gelijke uitspraak, daarom had ik bv. Aiden en Kiran esthetischer gevonden, maar met Ivy worden beide letters weer gebruikt en ontstaat er meer verband tussen de schrijfwijzen met "i" en "y"...) Tess - past ook goed Marin - alle namen eindigen op -n ... vind ik persoonlijk niet zo leuk Alexis - mwah, past ook, vind Alexa mooier Leia - moet ik aan Leia Skywalker van Star Wars denken en aan Engels "leugenaar", hoewel het anders uitgesproken wordt Isabella - kan ook, maar Ivy en Tess vind ik beter bij de jongens passen
Gestemd op Ivy, maar Marin vind ik ook erg leuk. De andere namen, daar heb ik wat minder mee of vind ik niet goed passen bij de namen van je zoons.
Ik heb gestemd op Alexis, leuke naam en past goed bij die van de jongens. Maar Ivy vind ik ook erg leuk en ook goed passen.
Ik vind Tess en Leia het leukst; maar ik zou Leia misschien liever schrijven als Leah Ik zou gezien de namen van je zoontjes ook gaan voor een Engels klinkende naam inderdaad.
Alexis (mijn dochtertje heet zo ) Vind het niet alleen een hele mooie naam maar ook de enige die goed samen gaat met de engelse namen van je andere kinderen.