Joekie, ik meen iets te zien, maar weet het niet eens zeker. Kan er nog weinig over zeggen. Op hoeveel DPO zit je? Het beste moment is 14 DPO
Weet ik niet Ik ben na mijn bevalling nog niet ongesteld geweest. Voelde me deze week ERG prikkelbaar en moe. Vandaag bij de toilet van de bakker een testje gedaan en zag zo snel niets. Wel beetje roodachtig bij afvegen dus dacht.. Oh ik wordt ongesteld! Snel weer eruit want de baby stond buiten de deur en naar huis gelopen. Keek thuis nog effe op de test en zag een licht tweede streepje! Was dus wel middag urine en niet geconcentreerd..moest veel en nodig Morgenochtend anders nog maar even doen als de ongie niet alsnog doorbreekt..
Dat zou wel snel zijn Joekie..Geen idee of dat kan. Misschien maar even in de gaten houden en als je geen menstruatie krijgt dan over een paar dagen nog een testje doen.
Het zou wel snel zijn loek.. maar het kan zeker wel.. mijn schoonmoeder.. was bevallen van mijn schoonzus.. en 11 maanden daarna kreeg ze mijn man.. zei is van maart.. hij van februari.. maar waarom "kan" jij niet zwanger zijn als ik vragen mag? want als ik je onderschrift lees.. hoop ik echt voor je dat je zwanger bent!!!
Wat vinden jullie? hij is binnen de 5 minuten gemaakt, en hij is écht even breed, en ook écht roze! Morgenvroeg nog even een kv er tegenaan gooien? of beter zondag?
Hihi , weet ik hoe ik dat onderschrift moet invullen. Ik heb net begrepen dat dat moet vanaf je laatste menstruatie ipv je eisprong... Mooi he.
Haha, ja dat was idd hier ook het geval. Gefeliciteerd he! Ik heb op aanraden van hier die kruidvat 2 voor 5euro gehaald. 2-9 , 4-9 en 7-9 getest. Mijn NOD was vermoedelijk 4-9 Dus ja vage positive testjes voor de NOD met de kv 2v5.
Ja, zo zag de mijne van 2-9 er ook uit. Ik hield het op waarschijnlijk niet negatief sjit... sorry voor al die berichten onder elkaar. Als de MOD jes ze moeten samenvoegen np.
er is een duidelijk streepje te zien maar tis moeilijk om te zien op foto omdat het zo licht is !! zien er nog mensen een streepje? zonee dan probeer ik met men andere camera eens .. kheb in totaal 1 nega KV 2v5 test en 3 posi KV 2v5@ test .. en alle streepjes zijn even licht!! en elke keer na 2 dagen getest!