Er is weer veel gekletst hier en wat hebben jullie het spannend gemaakt Mieks en Scar. Helaas lees ik net op het laatst een kl*teberichtje van Mieks.... Balen meid dat het toch niet zo blijkt te zijn En dat terwijl je zo'n goed gevoel had. Je lichaam doet dingen met je die je niet wilt en je dus valse hoop geven. *knuf* Ik hoop zo dat je cyclus zo loopt dat je het optimale eruit kan halen voordat je vriend weg gaat. Maar voor nu is het gewoon allemaal even moeilijk en snap ik goed dat de tranen er uit moesten. Scar, voor jou nog hoop maar ook jouw lichaam doet een beetje vreemd. Ik duim nog voor je! Marden, fijn dat de echo goed was en leuk dat jullie het nu hebben mogen vertellen. Zo leuk om dat te delen he! En wat leuk dat je moeder al iets dacht te zien. Vertellen jullie het nu iedereen of alleen enkele familieleden en vrienden? Maar dat het spannend is en je je druk maakt is natuurlijk logisch gezien je vorige zwangerschap. Die spanning zal wel blijven tot je de volgende echo weer gerustgesteld wordt met een kloppend hartje. Dat worden spannende weken. Ga je ook een combinatietest doen of niet? Mineraal, lekker op vakantie, geniet er van! Hier gaat het op en af. Het weekend even een dip gehad, tranen bleven komen na een opmerking van manlief die er helemaal niks mee te maken had. Het was gewoon allemaal teveel. Hormonen, bbq gehad van familie manlief welke weinig afwisten van ons meisje* dus confronterende vragen en gisteren een kinderverjaardag. Het was gewoon even teveel. Maar nu gaat het wel weer. Weer een grote last die even van mijn schouders af is.
@ Jonneke, traantjes zijn hier weer gedroogd al voelde ik mezelf nogal leeg vandaag. Woensdag gaat manlief mee (vind ik zo lief. Hoef ik niet eens om te vragen of hij mee wilt, hij regelt uit zich zelf gewoon vrij om mee te gaan). Ben benieuwd of mijn temp morgen omlaag gaat en de ongi gaat door komen, want vanmiddag en vanavond heb ik zowat geen bloed meer gehad En dan maar afwachten wat er woensdag uit komt. Jij dus een emo weekend gehad? Knuffel! Leuk spul he, die hormonen Had je ruzie met manlief of begrijp ik dat verkeerd? Hopelijk is nu alles weer goed!
Nou..menstruatie is met volle kracht begonnen . Morgen dus een echo als het goed is om te zien of mijn eierstokken tot rust gekomen zijn. Dat denk ik wel want heb er sinds 3 dagen/nachten geen last meer van. Eindelijk ook weer eens een nacht door geslapen, heerlijk! Donderdag weer met clomid beginnen. Onze laatste ronde voor dit half jaar Fijne dag allemaal, ik ga weer richting werk!
Goedemorgen meiden, Juffie, je maakt zeker kans! Goed getimed Ga je ook nog door met klussen een paar dagen na eisprong ? Temp jij eigenlijk ? Jonneke83, dat klinkt idd als teveel voor 1 weekend! Best veel drukte en dan ook nog vragen.. Nu weer rustiger ? Werk je eigenlijk nog steeds nachtdiensten ?? Dat was jij toch ? Of ben ik nu in de war.. Mieks, das lief van je man om uit zichzelf vrij te nemen!! Gaan jullie ook nog iets leuks doen vandaag? Succes bij de echo in ieder geval, hoop dat je gevoel goed zit en alles tot rust is gekomen ! Ik werd gisterenavond ineens erg misselijk, was ik lang niet meer geweest, en ben nog steeds misselijk.. misschien is dat een nieuw voorsymptoom van menstruatie. Gisterenavond ook behoorlijk wat slijmverlies dus denk dat de menstruatie er bijna aankomt.. Vanmorgen testje gedaan maar was negatief. Gisteren huisarts geweest, oorontsteking was weg gelukkig. Nu nog bijholte ontsteking ff neusspray halen en ik mag een röntgenfoto van mn voet laten maken, heb er nu al 1,5 jaar last van, dus als ik menstrueer ga ik dat ook doen. Tis wel erg lekker weer de laatste dagen!! Misschien vandaag even een poging doen te shoppen.
Goeiemiddag, Vanmorgen naar het ZH geweest. Wat ik al verwachtte: test was daar negatief. Ze denkt dat er best wat kan hebben gezeten maar dat zullen we nooit meer weten natuurlijk . Ze heeft geen echo meer gemaakt, heb ook sinds een paar dagen geen last meer van mijn buik gelukkig. Morgen begin ik weer met clomid, volgende week zondag heb ik dan een follikel meting. @ Scarabee, wat vervelend die misselijkheid en bijholte ontsteking! 11 dpo is nog vroeg he.. wie weet te vroeg getest? Hierna kan je weer naar het ZH toch? Geniet van het mooie weer! Wij hebben net huis schoongemaakt en boodschappen rondje gehad. Nu lekker relaxen. Morgen nog een dagje werken en zumba begint weer, vrijdag dagje naar mijn ouders in Zeeland, zaterdag nog een verjaardag en er komt familie die wat verder weg woont afscheid nemen van manlief (die komen niet op het afscheidsfeest). Dus we hebben een aardig druk weekend! Jij nog leuke dingen op de planning staan?
Dat zul je nu nooit meer weten idd.. ook vervelend die onzekerheid, kan je er vrede mee hebben ? Ben blij dat je kunt starten met Clomid weer en het maximale halen uit de laatste cyclus dat je man hier nog is, zet em op he meis, maak maar weer 2 mooie eicellen Ik weet niet, gezien dat slijmverlies denk ik dat ik gewoon ga menstrueren strakjes, dat is die prop die je altijd verliest om de menstruatie door te laten. Ok nu heb ik een dejavu. Ok het is weer weg. Vreemd Ik ook druk weekend, familie komen naar hier kraamvisite bij mn broer ben zelf nog niet eens geweest kan het even niet trekken ofzo en zondag dan als het goed is kinderfeestje voor de kleine van vriend, ik denk dat ik em ga helpen, maar dan moet ik eerst wel even ontspannen zijn anders wordt het me teveel pfff haha hij kan dat ook wel alleen doen eigenlijk zijn maar 5 kinderen.. nja ik weet het niet, ik zie wel. Wou dat ik al winterslaap mocht doen maar tis pas herfst nou ja ik vind winter leuker dan zomer eigenlijk dus had beter een zomerslaap kunnen houden En mooi weer, er zijn heel veel mooie wolken hier al een paar uurtjes Hebben jullie dat ook ? Dat je je bril aan het zoeken bent, *als je iets kwijt bent denk dan aan de plek waar je hem voor t laatst zag (bekende quote)* dus dan denk je "dat was het aanrecht, niet dus, oh nee het was op tafel, ook al niet, venster ? nee. Trap ? Ook niet, verdorie zeg.. complete onrust, neeeheee rustig blijven, denk GOED na Scar, kom op! *adem in adem uit, denk denk denk krabbel boven op hoofd* wat voel ik daar ?!?! Jaaa hoor, daar issie, op m'n hoofd natuurlijk Pfff
Mieks, hoe gaat het nu? geeft het rust die bevestiging van het ziekenhuis? Al had je liever ander nieuws natuurlijk maar wist je eigenlijk al dat dat niet zo zou zijn. Lief dat je vriend mee ging. En nu de laatste poging. Lijkt me wel moeilijk en nog meer druk geven. maar je kan niet meer dan afwachten. Ik hoop zo dat het raak mag zijn! Alvast een fijn weekend. Lekker druk Ik had het weekend niet echt ruzie met mijn vriend hoor maar een negatieve opmerking die hij naar mij toe maakte was gewoon net te veel. Ja die hormonen.... Scar, gelukkig heb je je zonnebril weer gevonden en nog zo dichtbij ook, haha! Jij blijft ook maar sukkelen he van het een in het ander. Gelukkig is je ooronsteking nu over. Nu de rest nog. En jij ook zo'n druk weekend. Maar je broer is dus papa geworden? Dus jij tante. Wel gefeliciteerd! Maar snap heel goed dat het voor jou ook wel moeilijk moet zijn. Gewoon gaan als het voor jou goed voelt. Ik werk inderdaad nog nachtdiensten, gelukkig mogen wij dan slapen en kunnen bewoners mij bellen of aankloppen als er iets is. Vanavond begin ik toevallig aan de laatste twee nachten. Daarna zijn het alleen nog maar dagdiensten en late diensten die ik werk. Vanaf oktober hoef ik dan ook geen weekenden meer te werken. Ze houden wel goed rekening met me hoor, zo'n lieve collega's!
@ Scarabee, ik heb er nu vrede mee. Heb al mijn emoties er maandag uitgegooid (dat was een complete emmer haha) en nu ga ik weer met een nieuw gevoel de 2e clomid ronde in. Vreemd is ons lichaam he?! Ik weet je gemiddelde lf even niet meer... was die niet meestal wat vroeger dan de 14 dagen? Leuk maar ook druk zo'n kinderfeestje. Hopelijk kunnen jullie er wat moois van maken. Het wordt zondag heet! Zwembadje op en de kids er in gooien Weet je broer dat jij ook een kinderwens hebt? Heeft hij er dan ook begrip voor dat je het moeilijk vind? Hopelijk kan je toch een beetje genieten van je tante-schap Veel plezier in elk geval! Wat betreft je zonnebril zoekwerk, ik had het op vakantie nog erger Had dat ding gewoon op mijn neus staan haha erg joh! Manlief dacht echt dat ik een grapje maakte Maar hij had voor vertrek van de vakantie het hele huis op zn kop gezet en een uur lopen zoeken naar zn zonnebril terwijl die gewoon op tafel lag. @ Jonneke, echt meer druk geeft het nu niet (had ik wel verwacht, maar misschien komt het nog). Mannen kunnen soms fijne opmerkingen geven Fijn dat je collega's rekening met je houden, dat zie je niet overal!
Hoi Jonneke83, wat fijn dat je zulke lieve collega's hebt, nog maar 2 nachtdiensten te gaan, super!! Elke keer uit je slaap gehaald worden lijkt me ook niet echt prettig als je zwanger bent Ik sukkel inderdaad altijd van het heen naar het ander.. ik bedacht me laatst dat ik een paar jaar terug zoveel last had van m'n pols en dat dat vanzelf over is gegaan, toen dacht ik nog, niet aan denken want dan krijg je het straks weer, en ja hoor... heb nu al 3 weken last, eergisteren behandeld eraan door fysio maar tis nu erger geworden. Ach ik ben het gewend Dankje voor felicitatie Ging je nog een foto neerzetten van de muurtekening ?
Gelukkig maar Mieks! Moet je Clomid eigenlijk slikken ? Ja toch ? Of prikken ? Mijn gemiddelde LF was ongeveer 12-13. Laatste 3 rondes was het 14-12-10. Kinderfeestje ga ik niet meer mee helpen trouwens. M'n broer weet idd dat ik een kinderwens heb, hij weet ook van m'n miskraam en zijn vriendin ook. Ik had ze toen verteld na de eerste echo van 6+4 omdat ik er zoveel vertrouwen in had op dat moment. Mocht ik trouwens ooit weer zwanger raken dan hou ik m'n mond 13 weken dicht tegen iedereen. Vond het echt rot om aan iedereen slecht nieuws te brengen. Hahaha je zonnebril op je neus das nog een tikkeltje erger En dat hij op tafel lag, als je zo gestrest gaat zoeken kijk je er gewoon overheen haha. Hoe is je menstruatie, weer zoals normaal of anders ? Pijnlijker of juist niet ? T was immers zo lang geleden voor je.. Oh ik lag gisteren TV te kijken.. en ik zag ineens iets zwarts op m'n muur, en ik dacht nee joh zal wel schaduw zijn, maar die schaduw begon te wandelen, en ik dacht nee joh.. veel te groot voor een spin, t zal wel zijn omdat ik moe ben.. dus ik deed het licht aan, OMG !! Super grote mega spin!! Mn hart zat in m'n keel en was meteen weer klaar wakker. (t was rond 1 uur s;nachts). Stofzuiger aansluiten, met veel zenuwen vlak bij hem zetten, ik ging zelf op de bank staan, want stel dat hij valt en gaat rennen op de grond, dan gil ik de hele buurt wakker... maar dat ding had gewoon zoveel kracht van zichzelf dat hij totaal niet de stang in gezogen werd. Brrrrrr. Ik wist echt geen andere oplossing dus ik dacht ik ga even in de keuken zitten in de hoop dat hij zometeen dan verdwenen is, dan kan ik doen alsof hij er nooit was... Dus na paar minuten ging ik kijken; Spin weg. Dus ik loop dichter naar de muur bij de kastjes, hele muur nogmaals checken, ja weg. Hoor ik ineens: BOE!!! Komt hij achter een fotolijst vandaan gekropen nog geen 20cm afstand van mij !! Aaaarghhh. Dus ik weer die stofzuiger pakken, proberen, nee hoor. Hij rende als een killer-machine over de witte muur heen helemaal in paniek, en toen hij stopte heb ik een hartig woordje met hem gesproken. Ik heb hem gezegd dat hij niet de stofzuiger in hoeft als die echt niet wilt, maar dat ik hem als ik morgen wakker word NIET meer wil zien, omdat ik em zo eng vind. Ging ik ff plassen.. maar ja WETEND dat zo'n spin hier loopt, en hij is echt GROOT, kan ik natuurlijk niet meer rustig m'n dingen doen hier... of slapen.. brrr. Dus ik dacht, nee sorry spin, maar ik ga het NOG een keer proberen met de stofzuiger.. dus ik loop naar de muur; weg spin. Nog even paar minuten staan wachten en zoeken, maar hij was nergens meer te vinden... Nu kwam ik vanmorgen beneden en ik durf amper nog vlakbij de muren te lopen omdat ik wéét dat hij ergens is.. Beetje langer verhaal geworden dan de bedoeling was haha
Ow trouwens, ik had eergisteren slijmverlies, en gisteren ook, en wat krampjes dus ik dacht eigenlijk dat ik vannacht wel zou gaan menstrueren, inlegkruisje ingedaan, maar vanmorgen was mijn temp ineens 37 (zie tempkaartje) en ik verlies nog niks, geen bruinverlies ook. Testje gedaan, eerst dipstick van z&k, ik meende heeeeel licht iets te zien, dus ik heb daarna een kv2v5 gedaan, maar die was spierwit. Misschien gaat hij dan morgen omlaag, ik ben nu volgens mij 12 dpo, dus wel blij dat mijn LF weer langer is dan 10 !! Ik kan me ook niet voorstellen dat het raak zou zijn zonder ziekenhuishulp nu.. en op 12 dpo negatief testje.. tja ik weet het, zou het nog kunnen ??
@ Scarabee, clomid zijn tabletjes gelukkig! Valt me wel op dat mijn temp nog steeds behoorlijk hoog is voor mijn doen.. Normaal zakt ie gelijk naar 36,3 of 36,4. Heb dit ook gehad met mijn vmk dat ie op 36,7 bleef hangen een tijdje. Mijn menstruatie is een stuk heftiger. Heb er geen last van gelukkig, maar ik bloed behoorlijk. Hopelijk is het snel weer over. Was wel even vreemd weer na een maand of 4 En jouw spin verhaal, meid wat heb ik gelachen Ik zag het helemaal voor me (al heb ik nog steeds geen flauw idee hoe ik me jou voor moet stellen ), en dat je hem hebt laten lopen vind ik een heldendaad. Ik zou het niet kunnen want ik zou bij elke stap in huis weten dat dat enge beest er nog zit! Dus die zou echt dood gaan hoe dan ook! Had er pas 1 in de berging en met veel angst en vrees ook kapot gemaakt Je houdt het dus wel weer spannend met de testen en nog geen verlies! Ik ga het in de gate houden van het weekend! En uiteraard gewoon kei hard voor je duimen! Drukke dag gehad vandaag. Morgen gaan we nog een dag naar Zeeland en zaterdag ook weer druk. Ofwel ik ben helaas niet veel online momenteel
Mieks wat balen!!! Zeker nadat je toch weer een beetje op het verkeerde been werd gezet. Hopelijk gaat het goed met je! Knuffel! Scarabee was aan het uitkijken naar een bericht van jou. Heb net even op je tempkaartje geklikt om te kijken hoe het gaat. Maar volgens mij was het niet zo goed wat ik daar zag of wel? Is je menstruatie begonnen? Ik heb de berichtjes afgelopen week via mijn mobiel gelezen. Helaas lukt het me niet om te reageren via de mobiel, dan gaat er iedere keer iets verkeerd, maar was zooo benieuwd naar jullie! Ben weer erg ziek geweest afgelopen dagen. Het laatste waar ik dan zin in heb is achter de pc kruipen. Ga nu ook weer lekker naar bed en misschien dat ik morgen nog wat meer reacties probeer te geven. Heb in ieder geval veel aan jullie gedacht en dat wilde ik snel even laten weten. Dikke knuf!
Hoi meiden, Menstruatie is inderdaad begonnen gisteren. Ik voelde me zo vreselijk rot, ben de hele dag aan het huilen geweest, en ik heb daardoor ook de kraamvisite afgezegd, ik trok het gewoon echt niet, met als resultaat allerlei preken van mn familie hoe ik dit kon maken. Waarom snappen ze het niet
@ Scarabee, verdorie wat jammer! Dikke knuffel! Heel vervelend dat je familie er geen begrip voor heeft, dat geeft je waarschijnlijk nog meer verdriet terwijl ze je juist horen te steunen. Nu weer naar het ZH? @ Marden, doe maar lekker rustig aan en veel beterschap!
Dankje Mieks, als ik dit allemaal verwerkt heb kom ik wel weer kletsen. Ze hebben nog meer dingen gezegd maar die zijn niet vatbaar voor het forum. Ben er behoorlijk van slag door. Bah!!! Morgen Puregon prikken beginnen... Zou eigenlijk het liefst even een maand naar het buitenland gaan ofzo, naar een hutje op de hei. Hoest met jou ?
Fijn he, familie?! Snap niet dat juist je familie vaak de meest pijnlijke opmerkingen kan maken en je zo'n verdriet kunnen doen. Inderdaad lekker idee, een hutje op de hei Alleen als je terug komt is alles gewoon nog zoals het is en is er eigenlijk weinig veranderd Met mij is alles wel goed alleen heb het gevoel dat mijn leven echt in een stroomversnelling zit momenteel. De dagen tot aan het vertrek gaan zo ontzettend snel! Volgende week zaterdag is het surprise afscheidsfeest en dan hebben we samen nog anderhalve week vrij voor hij de 25e vertrekt. Morgen mijn laatste clomid tablet en dan volgende week zondag weer een follikel meting. Ik ben aan 1 kant nu best bang dat het niks gedaan heeft, dan houdt het op dit aankomend half jaar. Dan is er geen tijd meer om nog de dosis op te hogen of hoe ze het ook doen. Dus ik hoop gewoon heel erg dat het weer aanslaat en ze volgende week goed gegroeid zijn en er 1 of 2 op springen staan. Maarja..je hebt nou eenmaal weinig over je lijf te zeggen he
Marden heb je zoveel last van misselijkheid ? Hoe gaat het nu ? Mieks, onbegrijpelijk hoe fam. ermee omgaat, bah. Wat gaat de tijd snel Vind het zo rot voor je dat het zo gelopen is ook de afgelopen maanden. Cyclus van 104 dagen is een hoop tijd mee verloren gegaan! Ik duim ontzettend voor je!! Laten we anders gewoon allebei zwanger raken deze cyclus, lijkt me een goeie deal Mijn follikelmeting is op cyclusdag 10 (17sept). Welke cyclusdag doen ze het bij jou ? Is 50mg eigenlijk gelijk aan 50mg Puregon ? Ik gebruik namelijk 100 eenheden Puregon.. Of werkt dat totaal anders ? Op naar een paar mooie eitjes!
Hoi meis, Ja ik heb hetzelfde met familie.. vooral met mijn zusje en moeder. Van de week ook nog zo'n k*t opmerking van mijn zusje. Ze weet wat er gaande is bij ons, maar stelt verder nooit interesse. Heb ik met mijn ma ook wel eens ruzie om gehad (mijn ma kiest altijd partij voor haar). Dus toen ik van de week een berichtje kreeg hoe het met de onderzoeken was wist ik ook gelijk dat mijn ma daar achter zat.. Heb haar gebeld en het er over gehad, ook verteld dat we het idee hebben dat er dit keer wel weer wat heeft gezeten maar toch vroeg is mis gegaan misschien. Ik vertelde dat ik er vorige week maandag flink van onderste boven was.. Krijg ik de hele koele droge opmerking "tja..je bent er zo veel mee bezig, dan krijg je dat! " :x Was pislink! Zij woont 250 km bij me vandaan, ik spreek en zie haar bijna nooit meer en dan durft ze dat te zeggen! Heb me ingehouden maar inwendig kookte ik! Mijn follikel meting is net als vorige maand op dag 13. Vorige maand sprong hij 2 dagen later. Ben benieuwd hoe het nu zal zijn! Inderdaad is het zo jammer van die 104 dagen Verspilde tijd heb ik zo'n gevoel. Om samen zwanger te worden teken ik voor!! Ik weet alleen dat clomid ervoor zorgt dat de eitjes gaan rijpen.. verder heb ik geen idee of het gelijk is aan puregon? Wat doet dat?