Zuuske: op naar een fantastisch ei! Ik duim voor je! miracle: fijn dat het spuiten goed ging meid, een goed begin is het halve werk moet je maar denken ! Lovely: jajaja, ik zei het je al (en mysterious girl dus ook) je bent gewoon in ronde 1 van IUI zwanger: van harte gefeliticeerd!! :. Wat super gewoon. Je was ook steeds zo lekker positief, zou dat helpen? ? Hihi dan wil ik wel een cursusje van je . En hoe toevallig op de verjaardag van je vriend uitgerekend. Geniet er van meid!! Blijf je wel gezellig meekletsen? We kunnen hier wel wat positieve vibes gebruiken . HF5: jeetje ja, geluk en teleurstelling staan dicht bij elkaar... Ik hoop dat je de moed weer een beetje bij elkaar kunt rapen, maar kan me je gevoel wel erg goed voorstellen... Misschien eens navragen of je ook hormonen erbij kunt krijgen? dikke knuffel meid! All: ik had een lieve mail terug van de fertiliteitsarts. Mijn klachten kunnen idd voorkomen, en hebben geen invloed op de kansen, maar als het langer aanhoudt of anders wordt mag ik gewoon weer contact opnemen. En ze duimen voor me stond er in, leuk toch ? En vanochtend van mijn teammanager een geluksolifantje gekregen, super lief! Wordt ik weer helemaal blij van . Hoewel de klachten nog steeds aanhouden. Ik voel me enorm opgeblazen, en steken, echt naar gevoel, en nog steeds wat bruin/roze-verlies... Als het er woensdag nog is, neem ik weer contact op. Ik kan me niet voorstellen dat bloedverlies nog steeds komt van het feit dat er een spuitje in mijn baarmoeder heeft gezeten... als het een wondje is, geneest dat toch op een gegeven moment wel? En daar krijg je toch geen bruine afscheiding van? Enfin... nog ff aankijken. Tis in elk geval nog niet zo erg dat ik niet werken kan ofzo.
@HF5 wat vervelend meid Hopelijk te vroeg getest en alsnog een knaltest. Zo niet, dan heel veel succes met de volgende poging. Take care! @Pien gelukkig heeft de arts je kunnen geruststellen. Hopelijk gaan de klachten over en heb je binnenkort een knaltest. Wat lief van je manager. Wie weet brengt het geluk. @Zuuske goed om te horen dat t spuitje is gezet. Heel veel succes met je IUI. @all we verdienen allemaal een mooi en gezond baby'tje. Ik duim voor jullie!
Pien ik heb ook een aantal dage last gehad van krampen, dat bleef maar aanhouden, maar uiteindelijk is het minder geworden. Af en toe voel ik nog wel wat. Je lichaam blijft toch iets wonderlijks. Ik heb het uiteindelijk maar opgegeven, we kunnen wel bellen maar moeten toch afwachten. Het lichaam reageert er bij iedereen anders op. Lovely wat een goed nieuws zeg !! Het is geweldig ! En dat na de eerste keer, dat geeft mij ook hoop natuurlijk. Wat waren precies jouw verschijnselen na de iui.. wil je het nog een schrijven, kijken of ik me er in herken. Alhoewel ik net zeg, ieder lichaam reageert anders he?
Hoi dames,dank jullie wel! Beschuitje,ik heb er al 3 gehad en heb nu 2 maanden pauze gehad,vandaar. Nou ja,eigenlijk heb ik er 2 (IUI) gehad,eentje is afgebroken dus officieel begin ik nu met de 3e. Ben vandaag ongesteld geworden en mag het ziekenhuis bellen om te vragen of ik kan beginnen met spuiten. missMiranda,rot he,dokters die dat utro niet voorschrijven! Ik heb er ook zo eentje. Lovely,gefeliciteerd!! zuuske,succes met de wachtdagen en natuurlijk eerst de IUI. Ik kreeg meteen IUI met hormonen omdat ik 1x een laag progesteron heb gehad. (Heb zeker 1 jaar geen eisprong gehad ivm ziekte,Lyme) Mysteriousgirl,dank je wel! Jij ook veel succes. Iedereen natuurlijk hier. Trouwens ik doe IUI met 50eh puregon en pregnyl (ovitrelle nu trouwens)
Jee wat schuift dat lijstje snel naar achteren he met al dat geklets . Beschuitje, HF5 en Adriana: als jullie mee willen doen, kopieer dan onderstaand lijstje en vul je gegevens aan. Kunnen we elkaar mooi in de gaten houden . Volgens mij is beschuitje de eerste volgende in NOD lijstje en kom ik daar achteraan. Ik vraag mezelf ook wel eens af of mijn progesteron wel hoog genoeg is... heb niet al te lange LF, namelijk 10-12 dagen en heb paar dagen voor ongi bruinverlies... en nu dus ook al 1 dag na IUI dat maar niet wegtrekken wil... wat dat betreft zou ik die utro ook wel es willen proberen . Maar goed sommige artsen vinden het onzin geloof ik. Ik weet eigenlijk niet hoe mijn artsen daar in staan, maar tis in elk geval dus niet standaard voorgeschreven. Bovendien schijnt pregnyl ook ongeveer hetzelfde effect moeten hebben Liefde overwint 3e iui: 25-8 cd: 13 Nod: 7-9 Medicatie voorheen 100 mg clomid 5000 eh.pregnyl. Volgende ronde medicatie: 50 gonal-f + ovitrelle. Lovely: IUI 28-08 op cd 12 NOD 12-09 medicatie: Menopur 75 IE + Ovitrelle Pien: 1e IUI op 6-9, NOD 20-9, medicatie: menopur 75 eh + pregnyl 5000 eh Zuuske: 2e IUI op 11-9, NOD 26-9, medicatie: gonalF+ pregnyl MissMiranda: 1e IUI: datum nog onbekend Medicatie: in de volgende ronde puregon 100 eh + pregnyl nu eerst Provera om een ongi op te wekken. Mysterious Girl: 2e IUI: datum nog onbekend Medicatie: Menopur 75 eh, Pregnyl 5000 eh & vanaf deze ronde ook Utrogestan voor een betere tweede helft. miracle87: 1e iui: datum nog niet bekend Starten nod: 11-09-12 medicatie: decapeptyl, gonal f 75eh, ovitrelle, utrogestan.
Liefde overwint 3e iui: 25-8 cd: 13 Nod: 7-9 Medicatie voorheen 100 mg clomid 5000 eh.pregnyl. Volgende ronde medicatie: 50 gonal-f + ovitrelle. Lovely: IUI 28-08 op cd 12 NOD 12-09 medicatie: Menopur 75 IE + Ovitrelle Pien: 1e IUI op 6-9, NOD 20-9, medicatie: menopur 75 eh + pregnyl 5000 eh Beschuitje 1 iui op 4 september NOD 21 september Medicatie: Clomid en Pregnyl Zuuske: 2e IUI op 11-9, NOD 26-9, medicatie: gonalF+ pregnyl MissMiranda: 1e IUI: datum nog onbekend Medicatie: in de volgende ronde puregon 100 eh + pregnyl nu eerst Provera om een ongi op te wekken. Mysterious Girl: 2e IUI: datum nog onbekend Medicatie: Menopur 75 eh, Pregnyl 5000 eh & vanaf deze ronde ook Utrogestan voor een betere tweede helft. miracle87: 1e iui: datum nog niet bekend Starten nod: 11-09-12 medicatie: decapeptyl, gonal f 75eh, ovitrelle, utrogestan.
Nou ik heb mezelf ertussen gezet hoor. Ben 1 dag na jou ! Ik mocht pas na 17 dagen testen dus vandaar dat ik wat langer wacht en dus niet de eerste ben. We zijn misschien wel samen blij straks Sorry ik zie nu dat de dikgedrukte namen weg zijn door het kopiëren.
In mijn 'briefje' staat dat ik pas na 18 dagen van de iui een zwangerschapstest kan doen...klopt dat wel? of kan het ook eerder? ik heb denk ik niet zoveel geduld hahah. en kan het ook dat je positief test ivm de hormonen terwijl dat niet het geval is? ben zo benieuwd @zuuske heel veel succes morgen!! Ik duim voor iedereen!
Bedankt allemaal, heel lief van jullie en natuurlijk hoop ik dat jullie ook allemaal snel positief nieuws ontvangen en een plak beebje krijgen!! Miracle, klopt over 4 weken is de 1e echo gepland, dan checken ze het hartje. Succes met je 2e spuit, moet jij 2 soorten hormonen spuiten? Ik mocht na 14 dagen testen, maar ja nu 1 dag te vroeg dus. Miranda, ik maak een foto zodra ik de camera terug heb (ik had hem even uitgeleend). Pien, yep bedankt meis, natuurlijk blijf ik jullie goede moed sturen! Ik denk elke dan aan jullie en ik denk mee voor zover dat kan Fijn dat je een mail terug hebt en dat de bloeding de kans niet in gevaar brengt zegt veel! Omdat jij ook bekend bent met tussentijdse bloedervlies kan je lichaam nu misschien heftiger reageren en wellicht komt dit nog van de follikels die gesprongen zijn... Tja je kan er lang over nadenken en piekeren, maar de email geeft je wel weer moed toch? en lief dat ze ook meeduimen! Dikke knuf meis ik duim me echt suf voor je Positief blijven helpt altijd, al is het voor je eigen geruststelling! HF5, dankje meid! balen dat de test bij jou geen dubbele streep kreeg, maar het kan nog. Ik duim voor je dat het toch nog raak is en mocht je toch gelijk hebben dan wens ik je heel veel succes en moed voor de volgende ronde. Hoeveel IUI's heb jij gehad? Ik zou vragen om hormoonstimulatie, het heeft vele voordelen. Nu nog ff afwachten dus....duim duim Mysteriousgirl jij hebt het ook goed aangevoeld! Thanks meid. Dikke knuffel Moet jij dan na de iui met die ustro pillen beginnen of neem je die nu al? @ all na de IUI (zelfde avond) had ik wat krampjes en steken. Hierna kreeg ik vage ongie klachten. Ik heb bijna 2 weken het gevoel gehad dat er een ongie in aantocht was (buikkrampjes en spierpijn). Zelfs nu voel ik het nog. Ik verwacht niet dat dit snel afneemt. Zoals beschuitje ook zegt, iedereen reageert weer anders, maar dit is mijn verhaal. Ik lees dat sommige ook extra hormonen krijgen? die kreeg ik niet, bij ons is dat niet standaard. Je kan er altijd naar vragen...als het geen kwaad kan waarom dan niet zou je denken toch? Ik duim voor jullie allemaal lieve meiden, laat de babyboom hier maar komen!
@zuuske, goed zo! heb je je ei al gevoeld dat ie sprong ofzo? en heb je de pregnyl zelf gezet, ik hoor nog wel eens dat het niet een fijne injectie is en ik moet het in de toekomst ook zelf gaan zetten... @HF5, oh meid, wat balen zeg! maar zolang je nog niet ongi bent betekent het nog niet dat het neit gelukt is! sommige vrouwen maken nou eenmaal sneller hcg aan dan anderen! @pien, fijn dat je gerust gestelt bent en dat ze je serieus nemen! en super aardig van dat olifantje!! dat zijn de kleine dingetjes die het hele traject dragelijk maken! @all... ik zit weer ergens over in... iemand (noem haar even truus) die het van mij weet heeft een kennis die ook IUI heeft gedaan... en truus heeft aan haar kennis verteld dat wij IUI krijgen omdat de zwemmers van vriendlief 2x niet goed bleken, beide keren ongeveer 4 miljoen.... en toen heeft die kennis tegen truus gezegt dat je met 4 miljoen zwemmers totaal geen kans maakt met IUI en dat ik al lang in het IVF/ICSI traject hoor te zitten. dus nu maakt ik me hier zorgen om... bij mij in het ziekenhuis zeggen ze dat de ondergrens voor IUI 1 miljoen is na bewerking van het zaad... kan iemand mij geruststellen of vertellen waar ik aan toe ben?
Het is bij mij nog heel pril, mijn ouders weten het nog niet maar als het woensdag goed lijkt dan vertel ik het ze. Mijn vriend moet deze week weer over ver werken, dus alles komt goed uit! Ik zal woensdag de lijst aanpassen! Liefs x
Ik zou me niet te druk maken en zeker niet naar die Truus luisteren! Elk verhaal elk lichaam is anders. Ik moest aan de hormoonpillen terwijl ik gewoon zelf eisprong heb en maakte me ook druk dat anderen eerst zelf mochten proberen zonder pillen. Nu denk ik het zal vast goed zijn. Echt iedere dokter zegt iets anders, heb vertrouwen in je eigen gyn enne stress is niet goed voor je!
Miranda, ik zou niet vertrouwen op die "Truus". Ze kan niet iedereen over dezelfde kam scheren. Vraag de gyn. de volgende keer wat de ondergrens is en wat jullie kansen zijn. Als jullie 4 miljoen goede zwemmertje hebben dan is dat volgens mij voldoende, het gaat niet alleen om de aantallen maar ook om de kwaliteit. Plus dat andere factoren ook een rol kunnen spelen. Het ziekenhuis verhoogd je dosis naar 100 in deze ronde zei je. Dan kan je nu een eerlijke kans krijgen. Ik hoop echt dat je een mooie follikel krijgt deze ronde en misschien wel meer! Ik zou niet te veel stressen, al is dat soms moeilijk..... laat de medicatie eerst hun werk doen en vertrouw je het niet dan kan je altijd een second opinion aanvragen. Sterkte met wachten meid, dikke knuf!
Miranda: geen zorgen meid, 4 miljoen is prima. Bij mijn IUI vertelde de verpleegkundige dat alles boven de 3 miljoen super is. Dus ik zeg: het is zelfs super! Probeer je er niet te veel van aan te trekken, ik weet haast wel zeker dat 4 miljoen prima is. Lovely: jij bent echt heerlijk optimistisch meid . Ja ik doe m'n best weer helemaal gerustgesteld te zijn. De verhalen van jullie stellen me ook wel gerust in die zin dat het niet vreemd is dat mijn buik nog steeds niet lekker aanvoelt. Als het goed afloopt, vind ik het helemaal prima !
Hee! Mag ik hier ook mee kletsen? 31/8 de eerste IUI. Clomid en ovitrell gebruikt. As woensdag moet ik hcg laten prikken en hoor in de middag de uitslag. Zo dubbel.. Zouden jullie woensdag testen of het telefoontje afwachten? Heel veel succes iedereen! Lovely; jeej! Voorzichtig gefeliciteerd!
Ach die truus van die truus heeft helemaal geen gelijk, joh. Wat een onzin. Je arts weet heus wel wat ie doet. En uiteindelijk is er maar 1tje voor nodig Hoi Debs, spannend! Succes, hoop dat het lekker meteen raakis! Ik heb vorige keer ook eerder al getest. Ik redeneerde dan zo; bij een negatieve test kan ik teleurgesteld en verdrietig zijn op het moment dat ik het zelf wil en niet wanneer ik halverwege de dag tussen die en die tijd kan bellen vor een uitslag. Nou ben ik tot nu toe ook nog eens iedere keer al ongesteld als ik bloed moet laten prikken dus bij mij is de tel. uitslag niet verrassend. Maar je moet gewoon doen wat je in geeft. Ik ben nu midden in de nacht wakker (zie berichttijd). Komt omdat wij heel verdrietig gisteren middag een van onze katjes hebben moeten laten inslapen. Dat was best heftig en we zijn heel verdrietig en missen hem zo (het is beter hoor, kat was erg oud en eigeblijk helemaal op). Maar ik zit natuurlijk ook nog eens volgepropt met hormonen en de zoveelste iui levert ook alweer spanning op, bleeh! Ik heb ook medelijden met mijn man, die zich zo ellendig voelt vanwege het afgeven van zijn maatje, en dan ook nog eens morgen ochtend moet presteren in een potje. Ik hoop dat het hem gaat lukken, maar het zal een zware dobber worden....
Hallo allemaal, Bedankt voor de lieve berichtjes allemaal en de steun. Ik ben nog niet ongesteld maar heb wel al wat bruinverlies. Dus het zal wel komen, jammer genoeg. Nu maar weer op naar de 3de ronde zeker. Ga idd eens vragen aan mijn gynaecoloog of ik niet met hormonen kan starten om de kans te vergroten. @Lovely79: Jij bent idd altijd positief! Misschien helpt dat toch, ik wil ook bij jou in de leer komen. Echt zo goed nieuws, nu volop genieten !!! @Pien: wat een meelevende gynaecoloog heb jij. Echt wel fijn. En ook op je werk. Ik moet het nu gaan vertellen op mijn werk tegen mijn baas. Zie er wel tegenop. Werk er nog maar sinds 1 sept. Maar ja we zien wel zeker. @miss miranda: sorry maar ik weet echt niet wat de ondergrens is. Mij hebben ze nog nooit verteld hoeveel milj zwemmers er waren in het staal voor de IUI. Maar ik heb zo'n beetje het idee dat ze precies altijd met IUI beginnen. Kan je het niet nog eens bespreken met je gynaecoloog? @Miracle: ik heb de eerste ronde ook al getest op cd12 en toen was het ook negatief, nu op cd 13 ook negatief. Heb gelezen dat Pregnyl tot 10 dagen na inspuiting vals positieve zwangerschapstest kan geven. Dus cd18 lijkt me heeel lang. Veel succes iedereen!! En hier mijn gegevens: HF5: 2e IUI 28-08 op cd 14 NOD 11-09 medicatie: geen
missMiranda,onder de 1 miljoen is de ondergrens. Ik heb de laatste IUI gehad met 1 miljoen zaadjes. Is wel na bewerking dan. Laat die Truus ga naar huus maar zeuren. zuuske,heel veel sterkte met je kat Ik weet hoe erg het is,ben zelf ook poezengek en heb er eentje moeten laten inslapen. Wel al lang geleden gelukkig.
Liefde overwint 3e iui: 25-8 cd: 13 Nod: 7-9 Medicatie voorheen 100 mg clomid 5000 eh.pregnyl. Volgende ronde medicatie: 50 gonal-f + ovitrelle. Lovely: IUI 28-08 op cd 12 NOD 12-09 medicatie: Menopur 75 IE + Ovitrelle Pien: 1e IUI op 6-9, NOD 20-9, medicatie: menopur 75 eh + pregnyl 5000 eh Beschuitje 1 iui op 4 september NOD 21 september Medicatie: Clomid en Pregnyl Zuuske: 2e IUI op 11-9, NOD 26-9, medicatie: gonalF+ pregnyl MissMiranda: 1e IUI: datum nog onbekend Medicatie: in de volgende ronde puregon 100 eh + pregnyl nu eerst Provera om een ongi op te wekken. Mysterious Girl: 2e IUI: datum nog onbekend Medicatie: Menopur 75 eh, Pregnyl 5000 eh & vanaf deze ronde ook Utrogestan voor een betere tweede helft. miracle87: 1e iui: datum nog niet bekend Starten nod: 11-09-12 medicatie: decapeptyl, gonal f 75eh, ovitrelle, utrogestan Adriana76 4e IUI 50 eh puregon,otrivelle datum nog onbekend (vandaag bellen )