O nee.....bruinverlies na sporten,ben bang!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door tlc81, 12 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tlc81

    tlc81 Bekend lid

    22 jan 2012
    684
    127
    43
    Hallo dames,

    ik weet dat niemand van jullie kan zien of het goed zit, maar ik ben zooo ongerust! Na een lange weg van de MMM ben ik nu spontaan zwanger geraakt. Een wonder! Maar dat maakt me ook gelijk super onzeker. Ik had me voorgenomen om me geen zorgen te maken zolang ik geen bloedverlies heb of buikpijn.
    Voorheen liep ik 3x in de week hard, dat heb ik niet meer gedaan sinds ik weet dat ik zwanger ben, durf het niet....
    Vanmorgen ben ik toch maar naar de sportschool gegaan om wat te doen. Beetje fietsen, lopen en steppen. Niet overdreven fanatiek, het voelde wel goed. Ook geen buikpijn gehad oid. Bij thuiskomst zie ik dat ik wat bruinige afscheiding heb en de schrik sloeg me om het hart. Dit is toch niet het begin van het einde?!? Voor nu is het over en heb nog steeds geen buikpijn, maar ik ben zo bang :(
    Dinsdag heb ik een afspraak staan voor de eerste echo, pfff, kan de klok wel vooruit kijken.
    Wie heeft dit ook meegemaakt? En hoe liep het af?
     
  2. EsRobin

    EsRobin Lid

    23 feb 2012
    92
    0
    0
    Heb maar één tip voor je. Bel de verloskundige!
     
  3. EsRobin

    EsRobin Lid

    23 feb 2012
    92
    0
    0
    en niet om je bang te maken hoor want er is vast niks aan de hand maar de verloskundige of gyn kan je vast geruststellen!
     
  4. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    En als je gaat sporten zorgen dat je hartslag niet boven de 140 komt vinden de baby's niet fijn.
     
  5. Vera79

    Vera79 Actief lid

    23 dec 2008
    118
    0
    0
    Bij mij oudste had ik ook bruine afscheiding. Het is na een dag of 6 vanzelf gestopt en alles is goed gegaan. Zolang het bruin is kan het gewoon wat oud bloed zijn van vorige menstruaties of er kan wel eens een bloedvaatje knappen is mij verteld. Daardoor kan dan ook wat komen. Je weet tot de echo niets zeker maar zolang het bruin is en er geen echte krampen zijn, heb je een goede kans..sterkte en mijn meid gaat dus in april naar school!!! :)
     
  6. Vera79

    Vera79 Actief lid

    23 dec 2008
    118
    0
    0
    o ja ik had hart aktie bij 6 weken en 5 dagen en gewoon extern dus misschien mag je wat eerder als je de verloskundige belt
     
  7. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.911
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Deze zwangerschap heb ik wat roseverlies gehad. Sindsdien al twee echo's gehad. (Niet vanwege de roseverlies trouwens) en het gaat prima met de baby's. Volgens mij heb ik in de zwangerschap van mijn zoon (die wordt morgen twee) een keer bruinverlies gehad na een inwendige echo.
    Voor deze twee zwangerschappen heb ik een miskraam gehad. Die begon met bruinverlies, maar daar kreeg ik ook al heel snel buikpijn bij en het bleodverlies begon als ik het me goed herinner al binnen 24 uur.

    Zoals je zelf al zegt: er is niks over jouw situatie te zeggen. Maar ga er zeker niet van uit dat het mis is. Bruin en ook rose verlies is echt heel normaal tijdens de zwangershap. Het komt inderdaad ook bij een miskraam voor, dus dat je ervan schrikt snap ik best. Maar de meeste zwangerschappen gaan gelukkig goed. En ook bij die gezonde zwangerschappen hebben gewoon er veel vrouwen er last van!
     
  8. xxNienkexx

    xxNienkexx Actief lid

    6 apr 2011
    256
    0
    0
    Meis, zoals al velen hier aangeven kan het altijd alle kanten op gaan. Zeker met dit termijn, maar bruinverlies hoeft helemaal niks te betekenen.
    Ik had bij mijn 1e zwangerschap bruinverlies en een miskraam, maar ook deze zwangerschap heb ik bruinverlies gehad en zie mijn banner. Het hoeft dus echt niks te betekenen. Zeker zolang het niet rood bloed is moet je je nog geen zorgen maken en anders gewoon ff de verloskundige bellen, die kan je wellicht geruststellen, maar ik denk dat zij hetzelfde gaat zeggen als alles wat hier boven staat!

    Nog van harte gefeliciteerd met je zwangerschap, echt een wonder!! en ik hoop voor je dat je rust en vertrouwen in je lichaam kunt blijven houden in de komende periode!
     
  9. tlc81

    tlc81 Bekend lid

    22 jan 2012
    684
    127
    43
    Dank jullie wel!
    Pfff, ben weer een beetje gekalmeerd.
    Mijn partner is jarig vandaag en krijg een huis vol visite. Ik zag het al helemaal voor me als het vanavond mis zou gaan.... De meesten weten ook nog niet van onze zwangerschap.
    Jeetje, zwanger worden was al een drama, maar echt ontspannen zwanger zijn zit er ook niet in.
    Nu nog steeds geen bruinverlies meer. Ik heb weer goede hoop!
     
  10. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.911
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ja, dat realiseer je je pas als het zo ver is hè: je denkt dat zwanger worden spannend is, maar zwanger zijn is nog veel erger. Dat wordt wel beter hoor!

    Fijne verjaardag en succes om die eerste spannende / moeilijke weken door te komen!
     
  11. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Ik ken je gevoel helemaal. Ik heb weken niet gesport omdat ik bij inspanning bloedverlies kreeg. Nu achteraf weet ik dat het een adertje in mijn vagina was, op die momenten was ik echt niet zo rationeel. Je wilt deze zwangerschap zo graag en het is heel lastig om zo weinig zekerheid te hebben. Helaas kun je echt alleen maar afwachten en de natuur zijn gang laten gaan. Het zijn absoluut slopende weken. Wees een beetje lief voor jezelf.
     
  12. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik heb het weken gehad en nu nog steeds wel eens. Vooral als ik heb gesport of seks heb gehad. Waarschijnlijk heb ik een makkelijk bloedende baarmoedermond. Bij veel bewegen schuurt dat en kan er bloed bij komen. Rond de 7 weken begon het. Toen ook vk gebeld. Zolang je geen krampen hebt hoef je je eigenlijk nog geen zorgen te maken. Pas bij meer bloedverlies en heftige krampen zou het kunnen dat het fout gaat. Probeer te ontspannen, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan!

    Succes met je zwangerschap!
     
  13. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Tlc, bruin verlies is oud bloed. Je beebje maakt nu je baarmoeder schoon, heeft 'ie een lekker schoon huisje :D.
    Zolang het maar niet rood wordt.... (en dat wordt het niet, want dat mag niet!)
     

Deel Deze Pagina