16-31 januari 2013 mama's!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by livelife, May 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wen86

    Wen86 Fanatiek lid

    Apr 12, 2011
    2,165
    178
    63
    @Ginie, nog gefeliciteerd! Hier hetzelfde. Begin nu alweer meer moe te worden. Val soms echt tussen 9 en half 10 op de bank in slaap (meestal tijdens de reclame of als een programma/film saai is).
    Is inderdaad wel beter om dan even al je energie te sparen voor het weekendje weg.

    @Livelife, lekker dat je een lekkere vakantie hebt gehad. Haha ja erg hè. Soms wordt mijn buik ook op een plek hard, dan ligt hij daar met zijn kont want voel hem op een andere plek schoppen. Leuk he dingetjes shoppen. Schoonouders gaan binnenkort op vakantie en ik hoef echt geen echt all stars, dus zij kunnen dan in Turkije kijken. Leuk hoor die schoentjes! Hij hoeft er toch nog niet op te lopen. Veel plezier morgen!

    @Wuppie, misschien een andere fysio zoeken? Helaas zitten er ook minder goede fysio’s tussen. Hoor het maar al te vaak van mijn man.

    @Namen, hier gingen ouders zaterdag ook raden. Veel namen vond ik ook leuk, kon ook vertellen waarom het die naam niet zou worden (meeste vond mijn man niet leuk of had een beeld van een leerling erbij). Toevallig zat dé naam er ook tussen, wel grappig. Zei maar dat ik die niet zo leuk vond :D

    @Buikfoto, zal er morgen weer een maken en erop zetten. Ik vind het de laatste 2-3 weken echt hard gaan. Mooie buiken!

    @Danielle, hoe bevalt je stage? Leuke klas? Ben benieuwd hoe het nu is?

    @Demi, wat fijn dat alles goed was en dat je zo hebt kunnen genieten van de echo. Ja is in Leidscheveen, maar scheelt 25-30 euro, dus daarom vond ik iets verder rijden niet zo erg. Ja en voor de 24 weken kan nog heel de beeb op de echo, daarna niet meer. Na 24 weken hebben ze al wel wat meer spek, is wel weer mooier. Achja.

    @Hier. Vanmorgen om 5 voor 6 uit mezelf al wakker. Wilde verder slapen. Kleine man was het er niet mee eens (had geloof ik door dat papa jarig is en wilde hem feliciteren ;)) en ging schoppen. Probeerde weer verder te slapen, maar lukte niet. Studiedag gehad, was erg leuk.
    Nu wel moe, dus lekker alleen tv kijken. Morgen naar de verloskundige.
    Ben alleen thuis, dus maak een maaltijd salade met stokbrood erbij. Merk dat ik de afgelopen 6 dagen meer emo was, soms heel irri!

     
  2. tulip

    tulip Niet meer actief

    demi, fijn dat alles goed was....haha grote voeten, kun je alvast rekening mee houden met schoentjes kopen.
    Ik heb geen voorgevoel, maar droom wel over jongetjes.
    Moppie hier is nog niet beter, ze is niet echt ziek. Speelt gewoon, maar blijft hoge koorts houden.

    greatdane, fijn dat bij jullie alles in orde was...

    wuppie, o lekker rode kool, ik eet het niet vaak, omdat mn huisgenoten het niet zo lekker vinden;)

    dani, jeetje geen idee. Ik lees graag.

    danielle, suc6, hopelijk niks ergs.

    @namen raden, hier is iedereen er nogal mee bezig wat het geslacht zal zijn. Ze gaan er allemaal vanuit dat ik mij wel verklets, maar dat gebeurt niet hoor;)
     
  3. greatdane

    greatdane Actief lid

    May 17, 2012
    109
    0
    0
    free-lance fotografe
    brabant
    @ Danielle, succes en hopelijk is er niets ernstigs aan de hand.
     
  4. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Ik hoop maar dat alles goed is met Danielle. Hopelijk komt ze snel goed nieuws brengen.
     
  5. Danielle86

    Danielle86 Fanatiek lid

    Feb 13, 2012
    2,787
    0
    36
    Noord-Brabant
    Lig op een.kamertje op.ziekenhuisbed.... Urine.is net nagekeken, helaas geen.blaasontsteking (dan was dat de reden geweest) en ze hebben net bloed geprikt. We wachten nu op de uitslag.
    Bloeddruk en temp waren.goed.
     
  6. lennyt

    lennyt Fanatiek lid

    Feb 22, 2008
    2,844
    0
    0
    budel dorplein
    @danielle blijft toch altijd weer spannend he meis
     
  7. Danielle86

    Danielle86 Fanatiek lid

    Feb 13, 2012
    2,787
    0
    36
    Noord-Brabant
    Ja enorm..... Bah.....
     
  8. lennyt

    lennyt Fanatiek lid

    Feb 22, 2008
    2,844
    0
    0
    budel dorplein
    @danielle ik duim voor je meis en een hele dikke knuffel vanuit hier
     
  9. Kaatje1984

    Kaatje1984 Actief lid

    Apr 28, 2012
    366
    0
    0
    hoi dames,

    Ik heb alles gelezen, maar geen puf om op iedereen te reageren.
    @Daniëlle: sterkte meid, hopelijk is het niet iets ernstigs.

    @hier: weer van weekend. Was leuk, maar ontzettend vermoeiend. Vandaag ook weer een dag van 10 uur gemaakt.. pfff. GAAP!
    Dus ik ga nu lekker crashen op de bank, en me voorbereiden voor morgen.
    Morgen eigenlijk geen pauze ivm pleinwacht en gesprekken die in de middag zijn gepland en na schooltijd vergadering.. bleh!!!
    Maar komt vast goed!!

    Oh ja, manlief heeft vandaag voor het eerst voelen schoppen!!
    ZO COOL!!! haha :D:D:D

    Liefs
     
  10. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    Dec 21, 2011
    17,861
    14
    38
    Danielle en Dani mooie buikjes!!!

    Ja Dani ik wordt ook gek van die k*t wielrenners.
    Kwamen zondag ook moeilijk uit ons dorp!!
    En morgen ook problemen met het bedrijf van mijn schoonouders doordat we nergens door komen.
    Waar ga jij die cursus doen??
    Wij hebben vandaag hollandspannetje gegeten,gemaakt door mijn schoonmoeder.

    Welkom terug kwebbelmoes,jakkes die harde bedden.
    Vanavond weer heerlijk in je eigen bedje!!
    Veel succes morgen bij de vk!

    Danielle weet je al iets??
    Bah wat eng iedere x weer,succes!!

    Hier vandaag een halve dag gewerkt maar heb ook weer wat last van mijn buik.
    Nu lekker rusten en weer 2daagjes vrij:D
     
  11. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Hmm danielle nOg geen duidelijkheid dus..
     
  12. livelife

    livelife Fanatiek lid

    May 29, 2011
    1,071
    0
    0
    @Danielle: een dikke knuffel meis! Wanneer krijg je de uitslag van je bloedonderzoek? Ik duim voor je!

    @Dani: misschien kun je iets creatiefs doen? Een soort van zwangerschapsdagboek met foto's en teksten maken? Ik ben zelf zo creatief als een ikea-bouwpakket, maar misschien dat Tulip wat leuke tips heeft.

    @Greatdane en Demi: goed nieuws meiden! Wat fijn! Dus we hebben al lange benen en grote voeten, ik ben benieuwd wat wij morgen te horen krijgen :D.

    @Wen: gefeliciteerd met je mannetje! En leuk dat je schoonouders in Turkije kijken! In Amerika kosten allstars geen drol trouwens, dus de keuze was snel gemaakt om geen keuze te maken ;).

    @Wuppie, Dani en Danielle: mooie buiken meiden en leuk om het verschil te zien!

    @Sammie: dat zijn geen fijne dromen! Misschien geeft het je rust als je het inderdaad met de gyn hebt besproken.

    @Saga: leuk om die spullen te bestellen he! Ik ga zo nog even online shoppen :). Maar Koeka heeft zeker hele mooie dingen! Lig je al bij de brievenbus te wachten? ;)

    @Kaatje: succes met je lange dag morgen! En gaaf he dat je VL nu ook die kleine kan voelen! Die van mij voelde onze uk voor het eerst op onze 11 jaar samen zijn :D, zo bijzonder leuk!

    @Schoenen: thanks! Ik heb nu inmiddels 8 paar, dus volgens mij moet het wel genoeg zijn ondertussen, hihi.

    Vanavond nog bij de verloskundige geweest, bloeddruk was goed maar iets aan de lage kant, hartje klonk helemaal goed en de baarmoeder zit nu boven de navel. Mooi op schema dus! Ze raad me wel aan om aan fysio te denken vanwege de knellende pijn die soms opspeelt in mijn bil

    Morgenmiddag de echo, spannend! Maar eerst weer beginnen met werken na bijna 4 weken vrij! En dan meteen een vuurdoop morgenochtend, zie er nu al tegenop, maar probeer het los te laten. No stress! :)

    Fijne avond meiden!
     
  13. tulip

    tulip Niet meer actief

    dani, ik digiscrap graag met foto's van onze kleine meid, misschien vind je dat leuk.
    marie's scraps Er staan er nog niet zoveel op, maar dan krijg je een idee...

    danielle, nou sterkte nog daar
     
  14. Danielle86

    Danielle86 Fanatiek lid

    Feb 13, 2012
    2,787
    0
    36
    Noord-Brabant
    Ben weer thuis. kwam niets uit bloed dus waren waarschijnlijk banden of oprekken baarmoeder...
    Er is niet gevoeld aan mijn buik, niet inwendig gekeken, geen echo of wat dan ook... dus euh... ja, toch maar proberen te vertrouwen dat ze gelijk hebben... woensdagochtend heb ik weer controle.
     
  15. tulip

    tulip Niet meer actief

    fijn dat je woensdag alweer naar de gyn moet. Zou er toch op proberen te vertrouwen dat ze checken wat nodig is idd.
     
  16. livelife

    livelife Fanatiek lid

    May 29, 2011
    1,071
    0
    0
    @Danielle: laten we het maar hopen dat het onschuldige pijntjes zijn. Neem goed je rust! Wel apart dat ze niet echt een onderzoek hebben gedaan, of brengt ook dat risico's met zich mee?
     
  17. greatdane

    greatdane Actief lid

    May 17, 2012
    109
    0
    0
    free-lance fotografe
    brabant
    @danielle, het enige wat je nu kunt doen is erop vertrouwen dat ze genoeg hebben gecheckt. Maar wel fijn dat je over een paar dagen toch naar de gyn. moet. Probeer in ieder geval een beetje je gemak te houden, dat kan in ieder geval nooit kwaad.
     
  18. greatdane

    greatdane Actief lid

    May 17, 2012
    109
    0
    0
    free-lance fotografe
    brabant
    @livelife, veel plezier morgenmiddag. Misschien heeft jouw kleintje wel grote handen ofzo :D:D:D. geniet er in ieder geval van!
     
  19. Saga

    Saga Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,472
    0
    0
    N-Nederland
    Danielle, hopen dat er niks aan de hand is en de pijn weggaat!!

    Hier ook een jongen met grote voeten, hij zat te vertellen, bovenbeentje moest gelijk zijn aan de voetjes. En ging meten en zei ohh nou in dit geval niet haha
    Hij zei ook dat als een baby geboren word een voetje even groot is als het bovenbeentje.

    Jaa koeka is echt mooi!! Moest gewoon het beddengoed ervan bestellen. Lakentje, hoeslaken en deken, 120 euro maargoed, 1 dure set mag :D
     
  20. tulip

    tulip Niet meer actief

    Livelife, veel plezier vanmiddag..
     

Share This Page