Hier hebben we vandaag de hele uitzet gekocht op meubels en kinderwagen na want die hadden we al gekocht . Morgen kunnen we het bij de babydump ophalen was wel even een klap geld maar we zijn wel klaar in een keer. We hebben gekozen voor een babyfoon met een sensor mat die ook de hartslag in de gaten houd vond ik wel een heel gerust idee We hebben gekozen voor rood vinden jullie dat dat kan voor zowel een jongen en een meisje ?
Wat leuk zeg! En ja rood kan zeker voor beide toch! Wij hebben gister een cosleeper gekocht, onze beeb komt lekker bij ons te liggen. Krijgt ook wel een eigen babykamer maar snachts bij ons.
Iedereen gefeliciteerd met het passeren van de 12 weken en of een goede echo Haha wat grappig minnie ben benieuwd wat het gaat worden. @onze trouw foto De donkerharige schoonheid in paarse jurk is Merel En de blonde schoonheid is Sabine,kijk maar naar de buik haha
Ja klopt, zo eentje met 1 open kant. Ik ga nu ff de foto terugzoeken hihi. Tamararonald ik zie dat je ook in Eindhoven woont, welke VK zit je?
O jullie zijn ook al aan het kopen, ik kan niet wachten! E moet aardig wat gebeuren hier in huis, ik zou het liefst nu beginnen. Man!! is nogal relaxed en vindt dat ik echt nog even moet wachten...grrr morgen sleep ik hem mee naar een babywinkel!!!
Wij moeten ook nog genoeg doen hoor ik ben gister pas begonnen met behang trekken is heel laat voor mijn doen hahaha maar liever nu als met een dikke buik
Hier nog niks gekocht, daar w88 we mee tot 9 oktober want dan weten we waarschijnlijk het geslacht. Heb er wel zin in hoor om allerlei spulletjes voor ons beebje te kopen. Hier komt de beeb ook de eerste tijd bij ons op de kamer, we hebben een wieg.
Tamararonald, ik zit ook bij 't Noorden! Whaha! Maar a.s. maandag dus een afspraak bij de gyn dan hoor ik t verdere plan van aanpak dus even afwachten of ik bij de VK kan blijven of niet. Maar voor nu zit ik iig bij 't Noorden hihihi! Dan woon je zeker ook bij me in de buurt?! Ik woon richting de Boschdijk, bij de eendjes vijver die nu zo mooi verlicht is met smurfen. Hihi.
WOw sommige zijn al lekker aan het kopen! Wij wachten ook nog tot we het geslacht weten. Is toch handiger. Wel hebben we een paar neutrale kleertjes gekocht op een tweede-hands-kindermarkt. In Oktober is er nog een, kan je best wat leuks vinden. Hebben er ook een leuke houten hobbelpaard gekocht
Hahahaha ik woon inderdaad in de zelfde wijk bij de kloosterdreef hahaha moet niet gekker worden kom ik je misschien nog tegen als je bij de verlos blijft of niet want we weten niet wie wie is natuurlijk . maar wat een toeval zeg
Grappig inderdaad hahahah! Wij hebben een winkel op de kruisstraat, nog eventjes tenminste, vanaf 1 oktober zijn we dicht.. Wij wachten ook met alles kopen tot we het geslacht waten hoor! Hebben gister dan een cosleeper gekocht maar dat is niet afhankelijk van het geslacht hihi. En kwam hem op marktplaats tegen voor een mooi bedrag, dan haal ik t wel gelijk op.
De Zebra, ken je die? Zitten langs de Bruna. We zitten nu 2 jaar op de kruisstraat, daarvoor 5 jaar op de woenselse markt gezeten. Helaas gaan we er helemaal mee stoppen, moeilijke tijden momenteel!
Ja klopt die ken ik ik kom elke dag op de kruistraat ,maar wat balen dat jullie de moeilijke tijd niet door komen ,maar zoals il de laatste tijd heb gezien zijn jullie niet de enige op de kruisstraat er is veel gerouleerd de afgelopen tijd. Wie weet als de tijden straks weer beter zijn jullie succes weet terug komt
Klopt en er is nog heel veel van plan te sluiten, zonde he! Maarja tis niet anders. Moet zeggen dat er ook echt voordelen aan werken voor een baas zitten, daar kijken we nu wel naar uit. Vakantiedagen enzo.
Ja dat kan ik me ook wel voorstellen het zal allicht minder zorgen geven en minder werk waarschijnlijk want het zal toch wel stiekum nog wat dingen bijwerken zijn in de avond uurtjes . Meid heel veel succes de komende tijd zal nog wel ff druk zijn de komende tijd maar denk aan de kleine in je buik