weinig boodschappen geld wat eten per week: deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door Marnat, 11 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miranda81

    Miranda81 Fanatiek lid

    22 jun 2012
    1.423
    125
    63
    Dat was ook mijn 1e ingeving maar kon me nog net inhouden om het te plaatsen haha.
     
  2. Miranda81

    Miranda81 Fanatiek lid

    22 jun 2012
    1.423
    125
    63
    Niet alles bij Aldi is goedkoper dan bv bij de AH/Jumbo. Neem bv de zilveruitjes. Aldi heeft 1 soort van bv 50cent. Dan heeft AH/Jumbo bv een variant die een stuk goedkoper is. Die hebben dan mss wel 5 of 6 soorten. Zo kijk ik wat waar goedkoper is en haal ik de boodschappen niet bij 1 supermarkt. Let eens op of je ook een goedkopere variant groente kunt eten. Zuurkool is er bv weer voor 39cent. Neem alleen vlees mee van aanbieding/kortingsstickers.
    Ik ben nu dan natuurlijk wel benieuwd naar jouw boodschappenlijstje, haha. Maar goed, luiers is dan ook een aanslag op boodschappengeld he. Je hebt daar natuurlijk die grote pakken luiers. Mss dat je daar wel meer dan 1of2 weken mee kunt.
     
  3. Miranda81

    Miranda81 Fanatiek lid

    22 jun 2012
    1.423
    125
    63
    @boter: wij eten gewoon halvarine boter vd lidl. Man eet margarine op z'n brood.
     
  4. bernadet26

    bernadet26 Fanatiek lid

    28 sep 2009
    1.335
    1
    36
    winkel medewerkster
    over het algemeen worden de boodschappen in elke winkel duurder maar je moet gewoon goed rond kijken.
    van alles wat elke week weer terug komt weet ik in de winkels waar ik kom de prijs wel uit mijn hoofd en als ik twijfel dan zet ik het in mijn telefoon en kijk ik in de volgende winkel waar ik kom waar het nou duurder was.
     
  5. llkh1984

    llkh1984 Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.417
    1
    0
    NULL
    Den Haag
    Volgens mij is de becel ook een halvarine. Neem dat de volgende x wel es mee om te proberen. Nu voldoende voor weer een week of 4 met wat ik net heb gehaald.

    Tnx miran

    Ps :DIk kon me net niet inhouden:D
     
  6. julia1984

    julia1984 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.244
    5
    38
    NULL
    NULL
    Voor de meiden die luiers moeten kopen. Zag bij de KV 2 pakken plus 1 gratis.
     
  7. DeeDeeBowtie

    DeeDeeBowtie Fanatiek lid

    20 jan 2011
    3.890
    0
    36
    Wij hebben blue band goede start boter. Deze is bij Jumbo 1,12 (heb die groene) Er zijn ook goedkopere varianten bv jumbo merk.

    Offtopic als hier nog mensen zijn die niks met de blueband zegels doen voor de kookhulpjes dan houd ik me aanbevolen :D
     
  8. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    ik moet zeggen dat ik ook niet echt op de prijs let en waar de groente goedkoper is eigenlijk. wij hebben hier een aldi deen en spar. luiers haal ik bij de aldi of als ze bij kruidvat in de aanbieding zijn. maar met zo'n pak van de aldi kunnen we zeker wel 2 weken doen gelukkig.
     
  9. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    4.362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    ik kom ook nog eens mijn boodschapjes en menu plaatsen:

    ah
    ****
    hele kip 35% sticker
    schnitzel*
    eieren
    2x zaanse mayonaise (pot)
    2x campina vla*
    ah rookworst
    mars en snickers icecream*
    ES koffie (om eens te proberen)
    2x verkade chocolade*
    ah spinazie a la creme
    3x olvarit fruit*
    risottorijst
    ah runderbouillonblokjes
    verkade shuttles*
    verkade cafe noir*
    paardenrookvlees
    ah ananas (blik)
    125ml crème fraîche
    2 bakjes champignon
    bospeen
    boerenkool*

    totaal excl koopzegels: €35.09

    vitaminebom van C1000 €5

    menu:
    *****
    ma: bloemkool - aardappels - vlees (bloemkool vorige week gekocht)
    di: boerenkool met aardappels en rookworst
    woe: spinazierisotto met eieren en rookvlees
    do: weet ik nog niet (misschien witlof met ham - aard -
    vrij: ik heb bbq op het werk (ja heus :p) en vriend gaat met de kinders eten bij zijn ouders
    za: zelfgemaakte pizza
    zo: zelfgemaakte champignonnensoep

    de zak boerenkool heb ik in 3 porties verdeeld en ingevroren. het is dan eigenlijk te weinig per persoon per maal, maar ik vind het niet zo lekker en het lijkt al snel veel.

    ik ben ook nog naar de zeeman geweest voor:
    cars muts voor Tim
    2 maillots en 1 legging voor Sanne
    1 legging voor mij
    5 paar sokken voor mij
    10 onderbroeken voor mij (de gaten vielen erin *bloos*)
    2 rompers lange mouw Sanne
    een woordjesboekje voor Sanne voor sinterklaas
    een tekenblok van cars voor Tim voor Sinterklaas
    Skade: ongeveer €50 (dit gaat niet van het boodschappenbudget af)

    En met Tim en SM naar de stad geweest en een paar mooie, degelijke winterschoenen gekocht voor Tim (verjaardagscadeau schoonouders)
     
  10. MrsXL

    MrsXL Fanatiek lid

    19 nov 2009
    1.007
    0
    0
    Huismama.
    Die van de Lidl kost €0.59, bij de C1000 kost de rood/witte merk €0.54.
    Is toch maar weer 5 cent...

    Maar wat ook al eerder is gezegd kijk heel goed naar de prijs. De tijd dat de Aldi en Lidl heel goedkoop waren is ook voorbij.

    Ik ga al niet meer naar de Aldi, omdat dat niet lonend is. Die zit niet in de buurt.
    Voor mijn diertjes en voor frisdrank ga ik naar de Lidl, dat is daar dan weer goedkoper.
     
  11. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Hier weinig inkopen voor deze week.
    Gelukkig maar, want met de verjaardag van dochter al genoeg aan boodschappen uitgegeven, dus vanaf nu weer hard besparen!

    Ma: bami met varkensreepjes (alles in voorraad)
    Di: Venkelsoep, biefstuk ( uit vriezer was met sticker 2 euro!), broodjes met kruidenboter (over van verjaardag)
    Wo: Vis, groente, aardappels

    Donderdag heb ik etentje van werk en vrijdag eten we bij ouders. Scheelt weer!

    Dus alleen vanmiddag brood, melk, yoghurt, 1x groente halen. Probeer onder de 15euro te blijven. Dan moet ik wel voor het weekend even opnieuw bekijken.
     
  12. llkh1984

    llkh1984 Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.417
    1
    0
    NULL
    Den Haag
    hier weer even een update van het weekmenu:

    inmiddels
    vrijdag hadden we soep met brood
    zaterdag patat en snacks
    zondag geb aard, vleesje, potje groente
    gisteren pasta (en weer 2x2p saus de vriezer in)
    vandaag gek aard, vleesje, boontjes (vitaminebox
    morgen poffertjes
    donderdag manlief verzorgt door werk, ik door mijn mamsje



    alles hadden we al in huis, met uitzondering van de boontjes uit de vitabox. Vrijdag op boodschappendag zullen we wel de witlof eten uit de vitabox.

    vrijdag weer boodschappendag en dan naar de markt en veel verse groenten blancheren en invriezen. en dan zien we wel weer wat er inhuis is en hoeveel we kunnen maken voor volgende week, maar met de markt denk ik voor 2 weken verse groentes wel door te kunnen komen.
    verder is het vrijdag alleen aanvullen van de inkopen (kaas, beleg,brood, bliktomaten end.)
     
  13. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    maken jullie je weekmenu aan de hand van wat er in de aanbieding is qwa groente en vlees?
     
  14. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Jazeker en op basis van de kortingsstickers op vlees bijvoorbeeld
     
  15. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    maar die kortingstickers zie je toch pas in de winkel? dus je schrijft gewoon vlees op je lijstje en komt in de winkel en pakt alleen vlees met sticker?
     
  16. llkh1984

    llkh1984 Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.417
    1
    0
    NULL
    Den Haag
    ik doe 1x per week boodschappen, soms even iets vaker voor een bepaalde dag aanbieding.
    Ik haal vlees voornamelijk in de aanbieding. als er dan weer een aanbieding voorbij komt, dan koop ik het weer en vul dan ook aan.
    Al (en dan ook echt alles) het vlees wat ik koop gaat de vriezer in. Omdat ik het dan ook alleen haal in de aanbiedingen, eet ik er tussendoor weer van.
    voorbeeld de kip was laatst bij de ah in de aanbieding voor 50%, ik heb 3 kg gehaald, en voor 4x 4 personen ingevroren en 10x voor 2 personen. Nou ik kan er met kip weer even tegenaan.
    zo doe ik dat met al het vlees dus, is het in de aanbieding besteed ik minder aan overige boodschappen en meer aan de bonusartikelen.

    met potjes groente doe ik dat ook. aanvullen wanneer het bijna op is, en dan ook in grote getalen wanneer in de aanbieding. heb nu ook daar een aardige voorraad van staan.

    groentes koop ik vaak op de markt wat er is, en in de supermarkt de aanbiedingen. doordat het op de markt altijd zoveel is kan ik er lang meedoen. binnenkort noglanger want ik ga (ergens terug te lezen) de groentes blancheren en weer invriezen. zo hoef ik miss maar 1x per 2 a 3 wk naar de markt toe. zo heb ik verse groentes en pot groentes voor als ik ff geen centjes heb.

    Ik haal dus gewoon de aanbiedingen en kijk zo per keer wat ik in huis heb en kan maken, en wat er die week weer aangevuld moet worden met de booschappen, en wat de aanbiedingen zijn.

    afhankelijk van de grote van je vriezer of je bergruimte kan je uitvoorraad eten of vanaf aanbiedingen.
    Door de vitaminebox eten we dus nu verse boontjes vanavond, anders was het een blikje geweest.

    als ik nu moet gaan tellen wat ik nog (kant & klaar) in de vriezer heb is dat voor iets van 10x 2pers eten (geen pizza's en patat end, dat hebben we ook nog)
    vlees om te bereiden nog iets van 20-25x 2-4pers
    en potjes groenten iets van 20x 2pers
    groentes vriezer/koelkast 2x (excl eten vanavond)
    en een zak nasi groenten om weer es 4tot6pers nasi van te maken.

    doordat ik gisteren dan pasta heb gemaakt hoef ik deze alleen aan te vullen, 2x blik tomaten en 1x zak groenten. Ik koop zeg maar achteraf me boodschappen. Bieden aanvullingen zou ik 1 tot 2 weken kunnen uitstellen als er nu bijv iets in de aanbieding is, zo blijf ik mooi binnen budget.

    suc 6

    ps over een voorraad opbouwen van aanbiedingen gaat wel een lange tijd in zitten hoor voor je zoveel heb als wat wij nu hebben
     
  17. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Klopt. Al moet ik zeggen dat ik redelijk wat voorraad heb voor vlees in de vriezer.
    Ik schrijf idd vlees op het lijstje, als ze een keer geen vlees met korting hebben haal ik het uit de vriezer. En soms hebben ze veel dingen met stickers en dan neem ik het allemaal mee en vries het in.
    Kip en gehakt heb ik trouwens standaard in de vriezer. Dat sla ik in als het in de aanbieding is.
     
  18. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    halen jullie dan portie's uit die grote verpakkingen en doen dat in aparte bakjes in de vriezer? heb best wat ruimte gelukkig om in te vriezen gelukkig.
     
  19. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    Hey lieverds :)

    Ik ben momenteel niet lijstjes aan het maken, omdat ik toch geen schappies kan doen.

    Ik kijk per dag waar we zin in hebben met wat we in huis hebben:)

    vandaag wordt het een lekkere spinazistampot met spekjes. :) mjam nu al zin in !!
     
  20. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    @ invriezen.

    Ik vries per portie in, alleen moet ik nog even wennen aan de nieuwe manier van eten hierthuis. Ik vries nog altijd te grote porties in. Maar dat komt nog wel.

    Daarnaast vries ik NOOIT meer gehakt in, het is altijd zuur als ik het ontdooi. :(
     

Deel Deze Pagina