tis niet grofmaar zo komt het wel over.. want ts zegt een adres te hebben maar niet langs te willen, maar wel dr geld terug. de snelste weg is erlangs. politie zal niks doen dus moet ze zelf wat doen toch
Ik Zeg gewoon waar het op staat.. Dat erom heen gedraai hou ik niet van. Of je geld halen en anders niet zeiken in dit geval..
Ja, en vaak blijkt ´´zeggen waar het op staat´´ een excuus voor grof zijn. Ik vind het best, je wordt er alleen niet charmanter op... Waarom kunnen mensen elkaar niet zeggen waar het op staat zonder dat het meteen zo moet. ''niet zeiken'' ? Dat zeg je tegen goede vriendinnen die jou goed kennen, maar waarom op een forum?
maar je weet toch helemaal niet waarom ts niet durft te gaan? ik vind je reactie ook wel een beetje hard. (mijn moeder is ook wel eens opgelicht en toen ze haar geld terug ging halen werd ze weg gejaagd met een pistool) er bestaan veel gekken tegenwoordig dus snap wel als TS voorzichtig wil zijn.
Mrs Nuke ik denk dat je beter ergens anders Nukkig kunt gaan doen want jou reactie heeft geen enkele toegevoegde waarde. dat het stom is en ons eigen schuld is dat heb ik gelijk al bij de eerste post beschreven. dus dat weten wij zelf ook wel. waarom niet langs gaan? nooit van zinloos geweld gehoord? you never know. rest van de dames bedankt voor de tips ga er zeker wat mee doen maar hoop eigenlijk dat die gewoon met het bedrag over de brug komt
uhmmz sorry maar ben het echt met mrs nuke eens wie zegt dat je alleen moet gaan? neem je kerel mee desnoods nog iemand sorry maar als ik op die manier geld van iemand krijg ga ik echt wel langs als ik gegevens heb .
Maar het was toch een aardige man met een gezin??? Waarom ben je dan bang voor zinloos geweld.... Die combi snap ik ff niet... Ik zou gewoon manlief bij de arm pakken, broer (als je die hebt) en vaders meenemen en met z'n 4en naar de beste man toe gaan. Wat heb je te verliezen als je met 4 man daar aan komt zetten??? Enneh, klein beetje in de verdediging van mrs. Nuke. Ik snap wel wat ze bedoeld. Het kwam er misschien niet helemaal aardig uit, maar ze heeft wel een punt. Er heen gaan is de snelste weg naar de oplossing van het probleem. En ik snap best dat je hier zoekt naar tips, maar je moet toch handelen om het probleem op te lossen. In ieder geval wens ik je veel succes, en ik hoop dat je er snel een streep onder kunt zetten!!!
hij heeft het geld niet uit zichzelf gebracht/overgemaakt. en zal dit dus ook niet meer doen ga daar maar van uit. dus je kunt er langs gaan en je geld ophalen of je kunt je erbij neerleggen want verdere stappen ondernemen dmv politie etc zal je niet helpen.
Als je nog niet langs bent gegaan en je hebt zijn gegevens, zou ik dat zeker even doen. Gewoon versterking meenemen en aanbellen. Hij is een verplichting aangegaan en deze ook ondertekend, dus jij staat ijzersterk. Denk dat hij ook liever je ter plekke zal betalen dat dat het via een andere weg wordt gevorderd. Er komen dan proceskosten etc. bij waar hij ook aan zou moeten bijdragen. Mocht er dan niets uitkomen, zou ik andere stappen ondernemen, via rechtsbijstand of advocaat. Politie heeft echt geen zin.
ik zou ook met versterking langs gaan. niet om ruzie te maken maar misschien is dit alles een mis verstand en wil hij wel gewoon betalen, alleen heeft hij het niet op het moment.
Ik begrijp ook niet dat je niet langs gaat. Als het zon keurige man was heb je niks te verliezen en is het om de hete brei heen draaien... Je kunt het hem best moelijk maken, desnoods zou ik hem eventjes gaan terroriseren belachelijke situatie dit. Maar goed , denk dat hij het een stuk minder leuk vidn als hij jullie dagelijks op zijn terrein heeft , en politie bellen, prima toch zien zn buren ook gelijk wat er aan de hand is. Zou zn hele straat bij elkaar schreeuwen dat het een oplichter is. Vind het ook een beetje onzin dat je piept over zinloos geweld... Ms Nuke heeft gelijk, misschien niet erg tactisch omschreven mar ze heeft wel gelijk. Stop met verstoppertje spelen. Hier durf je het toch ook neer te zetten... Hup, naar die man toe! En hem even vertellen wat je ervan vind!
Zoiets heb ik ook weleens gepost. Je kunt je mening ook prima geven zonder grove taal. Helaas zijn we hier met deze opvatting zwaar in de minderheid.
Jammer dat je zelf zo goed van vertrouwen bent en dat er dan zo mee om word gegaan. Kan wel zeggen dat het dom is maar zoals je zegt weet je dat zelf ook wel. Het is gewoon zonde dat je tegenwoordig mensen amper kunt vertrouwen. Ik zou blijven bellen/smsen. Hoop dat ze alsnog het deel betalen wat ze jullie schuldig zijn
Goh wat balen voor je. Dat t dom is tja.. ik kan me best voorstellen dat je in alle goedheid gewoon probeert iemand te helpen.. Hoop dat je alsnog je geld krijgt.
Zo jammer dat mensen steeds misbruik maken van de goedheid van een ander persoon! Ik zou zeker langs gegaan zijn, als moest ik door t raam naar binnen komen. Maar als je niet goed durft zou ik er toch via bepaalde instanties achter hene gaan! Tis goed, voor niks gaat de zon op! Succes!
Als de auto eenmaal overgeschreven is dan maak je bar weinig kans. De auto is namelijk nu wettelijk van de koper. Ik had zolang de centen niet compleet waren de auto ook niet over laten schrijven. Dat is wel echt het allerdomste wat je kan doen, ik weet je wil het niet horen/lezen maar zo is het nu eenmaal. Ik denk dat je kan fluiten naar het resterende bedrag en dit als een wijze/harde/dure les moet zien.
Heel vervelend. Maar je kan in een sms of brief duidelijk maken dat als hij niet betaald jullie zijn naam en rek.nr. op de site zetten van Opgelicht op marktplaats. Daar zal hij zeker niet blij door zijn en misschien reageert hij dan alsnog en betaald hij wel.