Oktober mama`s 2009 deel 5

Discussie in 'De mama's' gestart door ellen1983, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Nathalie: lijkt me ook eng ja dat je haar zo ziet rennen. Maar vroeg beginnen met zwemles dan hihi. Maar fijn dat jullie zo'n lekker weer hebben gehad.

    Normaal gesproken heeft de middelste niet echt moeite als hij er eenmaal is. Hij gaat al vanaf half februari naar school en de vakanties die ertussen hebben gezeten gingen goed daarna.

    Heeft wel altijd moeite gehad bij het omschakelen van bekend naar vreemd iemand. Bijv. bij de logopedie, eerste kwart van het jaar kreeg ze er toen niet veel uit. Daarna kwam hij losser maar toen ging ze zelf weg. Toen hadden wij zoiets van ojee begint het weer van voren af aan. Maar wonder boven wonder ging het toen goed. Nu heeft hij met diegene die hij nu heeft ook een goede klik. Maar zij is nu met zwangerschapsverlof en hij heeft dus nu weer iemand anders. Mijn moeder is met hem mee geweest toen de eerste keer (ik moest werken) en hij zei wel wat maar veel minder als bij de bekende.

    Ik denk dat het nu te maken had 6 weken vakantie gehad, grotendeels helemaal nieuwe kinderen in de klas, nieuwe juf (die nu ook ziek is meteen de eerste dag al dus een helemaal vreemd iemand voor hem, hij had voor de vakantei wel al kennis gemaakt met de nieuwe juf) en een ander klas lokaal.

    Dus al het vertrouwde was weg. Tel daarbij op dat hij meer in zijn schulp is gekropen vanwege het niet goed praten en niet goed begrepen worden.

    We gaan het eerst nu dadelijk ook bekijken hier op de huidige school of hun de begeleiding voor hem kunnen bieden. Mocht dit niet zo zijn dan evt. een speciaal onderwijs. Normaal iq is dat dan maar met allemaal dezelfde achtergrond als ons menneke. Nadeel is wel dat het in een andere plaats is en hij dan met een taxi daar naar toe moet evt. Maar dat zijn latere zorgen. Eind september wordt hij getest weer en afhankelijk van de uitslag horen we wat het gaat worden.
     
  2. Maia

    Maia Niet meer actief

    goedemorgen!

    @nathalie: leuke foto's

    en wij zijn weer even gestopt met de zindelijkheid. Eerst werd ze ziek met overgeven van de week en dinsdag had ze een ongeluk waarbij ze over een tas met brood struikelde (hoe knullig eigenlijk) en daardoor met haar gezicht op de grond tuimelde waardoor ze nu een kapotte tand heeft. gisteren bij tandarts geweest, die zei dat het waarschijnlijk zwart zou worden en in het ergste geval blijft ze er pijn aan houden en moet hij eruit, maar dat zien we wel, maar volgens hem heeft de tand/wortel een flinke opdonder gehad. En ze voelde zich zo zielig dat ze vroeg of ze de luier weer om mocht, nou ja, dat hebben we maar gedaan. We weten nu dat ze het kan dus ik hoop dat ze binnenkort zelf weer aangeeft (net als vorige week) dat de luier af moet. We zien het wel, eerst maar even tot rust komen. Maar volgens haar heeft de tandarts haar tand weer helemaal nieuw gemaakt en het bijten begint weer terug te komen dus we zijn allang blij ;)
     
  3. Maia

    Maia Niet meer actief

    ik moet trouwens om iets lachen de laatste dagen want het klinkt zo gek. Fleur praat echt al goed, maar de r en de g kon ze nog niet uitspreken. Dat werd een t. De r nog steeds niet, maar sinds deze week doet ze opeens de g. Heel gek om te horen.
     
  4. fokje

    fokje Fanatiek lid

    14 mei 2007
    3.313
    0
    0
    verzorgende
    friesland
    nath wat prachtige foto's!!!

    word vandaag weer lekker warm!!! dus genieten groten deels binnen met de kleine!!!
    nynke heeft gelukkig geen last meer van taaislaijm dit kwam waarschijnlijk allemaal nog door het vruchtwater wat ze heeft binnen gekregen en kon niet door naar de darmen dus dan moet het boven er uit lijkt wel eng maar gelukkig gaat het nu goed!! ze heeft nu spruw maar is aan de betere hand!! verder doet ze het super drinkt om de 3a4 uur en snachts laat ze er 5 en half/6 uren tussen dus mooier kan niet!!!!

    hendrik geeft aan dat hij gepoept heeft verder nog geen enkele interesse als hij wel op de pot plast dan kijkt hij er naar en loopt weg alsof er niets aan de hand is, als hij in de broek plast geeft hij zijn grote broer de schuld en die moet dan weer huilen dat hij dat niet gedaan heeft lekker dus!!!

    verder vloei ik nopg best en was al een vaatdoek tijdens de zwangerschap (nynke at mij op en viel alleen maar af, was bijna 7 kilo gegroeid) maar nu kun je me sochtends uit wringen ben niet veel waard in de ochtend met een bak koffie word ik wakker en begin ik te leven uur of 10 ben ik weer wat fit rond 12 uur ben ik er weer.

    nou dames weer een heel verhaal (vind het altijd wel fijn dat je je ei hier even kwijt kunt) en een heel goed weekend!!!!!!!!!!
     
  5. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Fokje: fijn dat het zo goed gaat bij jullie. Wat slaapt ze al goed zeg! Balen dat ze spruw heeft.

    Is het iets om floradix te gaan gebruiken omdat je je nog zo slap voelt? Helt vrij goed, tenminste hier.

    Maia: wat leuk en grappig om te horen dat ze nu de g ook uit kan spreken. Ze leren ooit zo snel bij! Hoe gaat het met het buikkie?
     
  6. Maia

    Maia Niet meer actief

    met de buik gaat het goed, met de dame die die buik draagt wat minder ;) slaap door het warme weer niet, ook niet een beetje maar gewoon helemaal niet dus ben erg brak inmiddels. Gistermiddag wel 2 uurtjes geslapen blijkbaar en gelukkig was Jan gisteren thuis dus kon ik ook even bijtanken en vandaag gaat fleur naar het kdv dus daarna ga ik ook weer een poging wagen om in elk geval zoveel mogelijk uit te rusten.
    Maar buiten dat mag ik niet klagen, gaat nog steeds helemaal prima m'n zwangerschap.
     
  7. curly

    curly Fanatiek lid

    23 jan 2009
    2.144
    0
    0
    Goedemorgen dames,

    Fokje gefeliciteerd met je mooie dochter!!

    Nathalie, leuk foto's, wat is emma groot geworden zeg. Ik vind dat nu ze groter zijn je veel beter verschillen ziet tussen al onze kids.

    Maia, hoe voel je je? Wat zal je blij dat het niet meer zo warm is.

    Blij ei, hoe is het bij jou? Hoe lang zijn jullie al bezig voor een tweede?? (wij pas net 2 maandjes).

    Hier, Britt is overdag helemaal zindelijk. Ze slaapt s middags nog even en ook dan zonder luier. Vrijwel geen ongelukjes, zo trots op haar.
    Ik ben sinds ruim 2 wkn weer aan het werk. Was sinds december thuis en wilde wat anders (afgelopen jaar als secretaresse enz. gewerkt). Ik werk nu in mijn eigen woonplaats in een restaurant dat over 1,5 week open gaat. Heel iets anders, maar maakt me niks uit. heb geen werkstress en hoef niet lang te reizen. Horeca vindt ik wel gezellig en hoop dat als Britt eenmaal naar school is, dat ik niet veel opvang nodig heb. (werk sowieso maar 24 uur)
     
  8. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    4 mrt 2009
    1.332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    Gisteren met Emma naar de huisarts geweest. Sinds zondag heeft Emma op de lichaam wat bulten zitten. Mees en ik hadden het vermoeden dat het door vlooienbeten kwam. Dus heb ik maandag gelijk weer de kat en het huis onder handen genomen. Maar bij het kinderdagverblijf wilden ze zeker weten dat ze geen kinderziekte onder de leden had, dus zijn we gisteren toch maar even naar de huisarts geweest. Ook hij vermoed dat het vlooienbeten zijn, dus heeft hij netjes een briefje geschreven dat het zeker geen kinderziekte is en dat ze dus gewoon naar het kdv kan gaan. Hij vermoed dat ze overgevoelig ervoor is en dan hoeft ze maar 1 keer een beet te hebben gehad om meerdere bulten te krijgen. Het schijnt door het warme weer heel erg moeilijk te zijn om momenteel tegen de vlooien te strijden. Dus doe ik maandag nog maar een keer het hele huis onder handen nemen. Hopelijk is ze er dan weer snel vanaf.
     
  9. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    4 mrt 2009
    1.332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    Zo wat is het hier stil!

    Hier hebben we met z'n alle weer eens mee gedaan aan de griep. Verkoudheid is nog bij geen van alle over, maar gelukkig is de koorts verdwenen.

    Gisteren met Emma bij de brandweer in een dorp bij ons in de buurt geweest. Deze hadden een opening van de nieuwe kazerne. Ze vond het helemaal geweldig om de brandweerauto's van zo dichtbij te zien. Totdat de sirene aan ging. Ze zette het op een brullen en wilde ze gelijk naar huis.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  10. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    4 mrt 2009
    1.332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    En nog 2 foto's
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. curly

    curly Fanatiek lid

    23 jan 2009
    2.144
    0
    0
    Leuke foto's Nathalie!!

    Hier weinig nieuws. Nieuwe baan valt nog niet mee. En ben aan het aftellen tot mijn NOD
     
  12. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Curly wat heb je nu voor nieuwe baan dan, en wat is er (nog) niet (zo) leuk aan ??

    Hier alles ook zo zijn gangetje, Mike is overdag zindelijk. Al heeft hij smiddags als hij te druk is met spelen nog wel eens een natte broek.... Maar hij kan het wel.
    Snachts nog niet geprobeerd, maar hij is sochtends altijd behoorlijk nat, dus dat is denk ik nog veel te vroeg.
    Nog 2 weekjes en dan is hij alweer 3, jeetje gaat snel!

    Maia bij jou gaat het al opschieten zeg, jeetje de tijd vliegt zeg

    Blij ei hoe gaat het bij jou?

    Fokje hoe is het met de kleine Nynke?
     
  13. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    4 mrt 2009
    1.332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    @ Curly, wat valt je tegen bij je nieuwe baan?

    Wij gaan vanavond alvast Emma's verjaardagscadeau halen. Bij Cranenbroek in Dongen zijn de trampoline's in de aanbieding tot 7 oktober en die vind emma geweldig. Dus gaan we die maar alvast halen.
     
  14. Maia

    Maia Niet meer actief

    kom ook weer eens kijken hier :) hoe is het?

    hier schiet het inderdaad nu op, al gaan de laatste weken nu wel supertraag. Maar binnen 3 weken zal hij er wel zijn.
    Verder afgelopen weekend Fleur d'r verjaardag gevierd, ze had een week vol feestje, eerst haar eigen verjaardag dinsdag, mijn verjaardag woensdag, vrijdag trakteren op het kdv en zaterdag feestje voor familie dus ben ook wel weer blij dat die week achter de rug is en dat flup nog heel even was blijven zitten ;) maar nu mag hij wel komen :)
     
  15. NathalieH

    NathalieH Fanatiek lid

    4 mrt 2009
    1.332
    0
    0
    administratief medewerkster
    Sliedrecht
    @ Maia, lekker aan het aftellen dus. En wat een week weer achter de rug. Hopelijk ben je weer goed bij gekomen. Want je moet wel uitgerust aan je bevalling gaan beginnen straks.
     
  16. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Alle jarige kindjes nog gefeliciteerd!

    Nog een paar weekjes en dan is E.vi ook jarig. Ze krijgt van ons een roze step. Zo'n ijzere net als haar broers. Die wilde ze graag.

    Net verf gehaald voor haar kamer. Binnenkort komt mijn oom texen, ook haar kamer. Dan komt er zo'n boom nog op haar kamer met diertjes. Vlinders enzo ook. Heb van die gehaakte uilen die komen er ook te staan.

    1 wand wordt een soort van roze. Kleur zoet van Histor. De andere een soort van cremekleur. De boom wordt gewoon bruin met gekleurde blaadjes.

    Donderdag moet ze weer naar het cb toe. Krijgt sze ook haar 1ste ogentest. Vandaag de papieren thuis gekregen dus nog even oefenen. Hoewel ik van de vorige 2 kids weet dat het een momentopname is, als ze geen zin hebben doen ze het niet haha.
     
  17. fokje

    fokje Fanatiek lid

    14 mei 2007
    3.313
    0
    0
    verzorgende
    friesland
    he meiden even een berichtje uit het noorden!
    hoe ist hier??
    maia succes met de allerlaatste loodjes, nynke liet mij een week verder lopen dan de beide jongens ik was helemaal op ze at mij op was net een vaatdoek (bijna 7 kilo in totaal aangekomen) mijn hb is nog niet helemaal goed maar voel me nu wel prima

    alle jarige kindjes=> gefeliciteerd!!!!!!!
    h heeft een super verjaardag gehad sochtends werd n gedoopt en smiddags groot feest met een springkussen erbij een groot succes!!!!!!!

    oogtest is hij voor geslaagd hij weegt nu evenveel als zijn broer al 17,5 kilo (j 17,8) en 101 cm h is een grote brede kerel niets te dik. verder heeft hij hardnekkig eczeem op hoofdhuid waar helaas nu veel haren er uit valen hij heeft 2 kale plekken gelukkig heeft hij een erg dik bos haar en valt het niet erg op. ook gaat hij naar de logopedie ivm spraak hij wil veel vertellen maar komt niet uit zijn woorden sinds 3 weken hebben we een voortand getrokken en sinds dien praat hij veel meer we zijn bang dat hij sinds hij die andere 2 tanden is verloren door een val (july 2011) veel last van deze tand heeft gehad zodat mede ook hierdoor zijn spraaak achter ligt en natuurlijk dat hij het eerste jaar vele oorontstekingen heeft gehad en buisjes en neusamandel eruit zijn eerste jaar had zijn gehoor onderwater niveau! maar hij krabbelt nu als een sneltrein omhoog!!!!!!
     
  18. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    Ik zal ook weer eens wat van me laten horen :D

    @nathalie; wat een geweldige foto's!

    @fokje: zo grote vent aan het worden hoor! en super dat de ogen test goed is gegaan. Wel jammer van dat eczeem zeg!
    Wat een ehftige dingen allemaal zeg met praten, tand eruit en logopedie...hoop dat het nu alleen maar een stijgende lijn zal worden

    @maia: zo fleur is hard gevallen dan zeg! hopelijk word hij niet zwart en kan hij erin blijven zitten.
    Hoe is het nu/ Je bent er nu echt bijna! en leuk een jongetje!

    Hier gaat het goed.
    Megan is een kleine eigenwijs! Ze is overdag helemaal zindelijk.
    voor haaar verjaardag heeft ze een fiets gekregen en ze fietste er zo op weg!!
    Nu haar neus/keel amandelen eruit zijn is ze iets rustiger geworden en vind ze het ook leuk om te kleuren en schilderen.
    Ze is heel lief voor haar kleine zusje en ze hebben bijna nooit ruzie!

    xxx sloppy
     
  19. Maia, gefeliciteerd met Tim! Lees het nu in je onderschrift! Is het allemaal meegevallen?
     
  20. Maia

    Maia Niet meer actief

    @fokje: fijn dat de ogentest goed ging. en een stevige jongen, groeit lekker dus. hoe vinden ze hun zusje?

    @sloppy: fijn dat alles goed gaat en super joh dat ze zindelijk is. hier nog niets van te bekennen.

    @kk: dank je wel!

    ik ben idd inmiddels bevallen, afgelopen vrijdag, 19 oktober. Het was een snelle bevalling, mijn vliezen braken om half 9 's ochtends, vk langsgekomen om te bevestigen dat het gebroken vliezen waren (moest nml. gaan liggen want hij was nog niet ingedaald). Ze heeft hem terplekke even geholpen met indalen dus mocht weer rondlopen. en omdat Fleur redelijk lang duurde hadden we het er nog over dat ze 's avonds nog even zou bellen.... :)
    kwart voor 1 kwam de eerste wee, een paar minuten later nog 1 en zo had ik direct weeën om de 2-5 minuten. we moesten eigenlijk een uur afwachten maar manlief heeft na ongeveer 45 min. toch maar gebeld, kwam ze op d'r gemakje (voor mijn gevoel duurde het uren ;)), en ja hoor, had al 7 cm... schrok ze zelf ook van. Nou meteen naar het zh want het was de bedoeling dat ik in het zh zou bevallen op indicatie, nou we hebben het amper gered want we reden naar de spoedingang en toen had ik al persweeën.. snel naar boven, daar mocht ik eindelijk persen en 10 minuutjes later is Tim geboren. Hij had wat moeite met opstarten want z'n navelstreng zat om z'n nekje en net als Fleur wat moeite met de schouder maar gelukkig kwam het snel weer goed. En het is een heerlijk ding, heeft wel wat last van krampjes maar gaat nu wel redelijk lijkt het wel. En Fleur vindt het geweldig. Het is haar baby ;) zegt ze de hele tijd.
     

Deel Deze Pagina