Marlieke: ge: 82? kg (ga me maandag wegen), hg: 82 kg, sg: 65 kg Barbara: ge: 83 kg, hg: 83 kg, sg: 70 kg Emmie: ge: 64 kg, hg: 75 kg, sg: zowiezo weer 64 kg! Viona:ge: 79 kg,hg: 82 kg, sg: 60 Linnepin:ge: 77 kg,hg: 80 kg, sg: 70 Judith:ge: 69,5 kg,hg: 69,5 kg, sg: 65 Marielle:ge: 61,5 kg,hg: 61,5 kg, sg: 58,5 ge = gewicht eerst hg = huidig gewicht sg= streefgewicht[/quote] Ik zet mezelf er toch maar bij, heb ikt och een beetje een stok achter de deur
Ja, ik hoef niet zoveel kilo´s, maar dat is juist altijd het lastigste......net als wanneer je 10 kilo moet afvallen, de eerste kilo´s snel gaan en daarna de boel stagneert......zo zit ik dus in die stagnatie.... Maar goed, ik doe mee, jullie zijn mijn houvast voor je laatste paar kilo´s! Het liefst, allerliefst zou ik weer wegen wat ik voor het stoppen met roken woog, 59, maar ja, dat is utopia en dat lukt dus nooit! Zo, heb wel een beetje teruggelezen, maar lang niet alles, dat doe ik vanavond even! Kleine reactie: Marlieke en Cimbomlu: Dikke doei dat ik het zwembad schoon ga maken, dat is het eigen risico van het zwembad hoor, ik wil Mirthe best een luier omdoen, dus tja, als het van hun niet mag...... haha, maar inderdaad, onder water met een elektrische tandenborstel schoonmaken lijkt me helemaal niets, ik kan niet eens meer dan een meter onderwater zonder oorpijn, dus dat zou een klein probleempje worden...haha, zo'n verlengstok eraan, net als die raamwasdingen, hihihi, zie het wel helemaal voor me! Emmie, nou hoe je het ook bedacht hebt, ik vind het knap dat je een leuke naam zelf bedenkt! Zekers weten dat Seff nooit bij een naamgenoot in de klas komt! (ja, dat is mijn trauma, altijd een andere Judith in de klas gehad, op de kleuterschool zelfs 4 anderen) Zo, ik ga snel weer werken. Werk vandaag tot half vier, aangezien ik om vier uur even lekker een uurtje verwend wordt door de schoonheidspecialiste, heeeeeeeeeeeerlijk! Was het al maar zo laat......dus eerst even doorwerken, anders kan ik niet eerder weg!
Ah, wat lief. Moon : Ik zou ook zeker voor Britt gaan, als ik jou was!! Haha.... Bij de volgende hoop ik dat het een jongetje wordt, want daar hebben we al zo'n leuke naam voor! Sally : Niet meer zo eng dromen he? Gekkie!! Emmie : welkom!! Plicht roept weer (oftewel een klein meisje). Tot snel!
Marlieke: ge: 82? kg (ga me maandag wegen), hg: 82 kg, sg: 65 kg Barbara: ge: 83 kg, hg: 83 kg, sg: 70 kg Emmie: ge: 64 kg, hg: 75 kg, sg: zowiezo weer 64 kg! Viona:ge: 79 kg,hg: 82 kg, sg: 60 Linnepin:ge: 77 kg,hg: 80 kg, sg: 70 Judith:ge: 69,5 kg,hg: 69,5 kg, sg: 65 Marielle:ge: 61,5 kg,hg: 61,5 kg, sg: 58,5 Senna1979:ge: 79 kg,hg: 79 kg sg: 72 ge = gewicht eerst hg = huidig gewicht sg= streefgewicht FF Senna nog toegevoegd
@ shanna Doen we ook zkr Alleen nu kwam marco met zullen we er 3 t-tjes van maken Want dat heeft echt niemand. Denk ik aan de ene kant ja is wel grappig maar dat doe ik haar maar niet aan haha. @ sal Niet zo gek denken meissie. Ik ga m'n zachte bed maar is op zoeken. Lekker filmpje kijken.. kan niet kiezen tussen shrek 3 of ratatouille.
@Linnepin, mag het ook vrijdag weegdag worden? Of zitten we dan met het werk van iedereen? Kan ook maandag natuurlijk, maar ja, net wat je zegt, het weekend he? @Nachtvlinder, kom op meid, schaam je niet! Ik heb mijn schaamte overwonnen. Nu jij ook. Een voor allen, allen voor een! Ik ben ook echt wel dik hoor. Het aantal kilo's zegt niet zoveel, pas als de lengte erbij komt... Of de kledingmaat. Speciaal voor jou zal ik een beeld geven van hoe dik ik ben. Maar dan ga jij gewoon je gewicht op de lijst zetten, oke? Komt ie: 82 kilo (kan ook 83 zijn, moet nog wegen) 1,65 mtr. lang (kort dus ) Maat 46 Eerder woog ik ongeveer 99 kilo en had ik maat 50/52. Dus dit is al een stuk beter. Maar als je bedenkt dat ik ook (toen ik een jaar of 20 was) 55 kilo heb gewogen... pfffffffffff Nu jij, je hoeft alleen maar het aantal kilo's op de lijst te zetten. O enne, wil je niet meer zulke rare denkbeelden hebben? Mafkikker! @Cimbomlu, jij bent ook een grapjas. Kom je nu pas aan met de woorden dat het gewicht niet vermeld hoeft te worden... Heb ik daarvoor mijn schaamte overwonnen? Dames, we gaan het gewoon zo doen he? Dan word er tenminste ook niet gesmokkeld (toch?) @Judy, hihi, een oral-B met verlengstuk.
Hoi Juni 2007 mama's! Ik ben ook bevallen in Juni (15de) en ik heb een vraagje voor jullie, namelijk ... is bij jullie je eerste menstruatie al terug achter de rug? En dan richt ik deze vraag vooral aan de mama's die FV geven! Hier is het namelijk nog altijd niets (2,5 maanden geleden bevallen) en de zwangerschapstest is negatief. Grrr
**Julieke..Ik kan je niet helemaal helpen..want ik heb wel BV gegeven en geef nu FV..maar ben zelf al twee keer ongesteld geweest en slik ook al twee en een halve maand de pil. Dat je nog niet ongesteld ben geworden kan ook komen doordat je nog hormonen in je lichaam hebt van de zwangerschap. Ik zou maar wel uitkijken met vrijen. Voordat je wel zwanger bent..of wil je dat juist? Slik je al de pil of niet? Hoop voor je dat je snel ongi bent..anders zit je steeds maar in die onzekerheid. *diggi knuffel*
Alvast bedankt Viona! Neen, ik neem geen pil, het is wel de bedoeling om zwanger te worden, daarmee dat het eitje wel eens snel mag gaan komen Lastig hoor, dat is nog iets anders dan dat het niet lukt, er komt gewoon geen eitje! :-s
@Julieke, hier al 2 x ongesteld geweest sinds de bevalling. 1e keer na 7 weken. Maar ik heb weleens gehoord dat het best een poosje kan duren voor alles weer normaal is. Maar voor deze vraag kan je ook bij je vk terecht. Je hoeft niet zwanger te zijn om haar vragen te stellen. Ikzelf heb mijn vk ook nog wel gebeld na de bevalling i.v.m. een aderontsteking die ik aan mijn been had. Succes!
En o ja ik heb Chanelle's foto opgegeven voor baby van de maand..voor volgende maand. Hihi met deze koekiemonsterfoto Wel onthouden hè om te stemmen!
Hoi Julieke, Mijn dochter is ook de 15e geboren! Wat een toeval, haha! Verder geef ik BV en ben ik al 1x ongesteld geworden. Dus niet van toepassing voor jou. Ik heb een vriendin, waarbij het ook lang duurde voor haar ongesteldheid opgang kwam. Ze is het ook niet meer geworden, maar gelijk weer zwanger geworden.. Jullie hebben er al weer snel zin in, wil er niet al te lange tijd tussen maar nu zou mij iets te snel zijn. Succes.
oh leuk zeg, dezelfde dag bevallen! Ik zie dat jij om 12.01u mocht en ik lag toen nog te wachten (ben bevallen om 19.53u) als ik me niet vergis vandaag al weer 12 weken geleden! het is gewoon zo lastig hé, iedereen is terug ongesteld en ik wil het dan (of ja, toch een eitje ) en er komt niets ... Ik had graag 1 jaar verschil gehad, maar dat zal dan nu wel nipjes worden. weet je nog hoe lang het ongeveer bij je vriendin duurde? Eigenlijk dachten we al voor de geboorte om meteen verder te proberen, we hebben na de geboorte echt beslist om het te doen en nu nog ... ach ja, we zullen wel zien!
Dan is 1 t ook nog een optie. Britt wordt overal met 2 t's geschreven! Hoe ben je trouwens op deze naam gekomen? Via dit forum of toch via iets anders? Julieke Ik ben na 10 dagen borstvoeding, overgegaan op flesvoeding. En werd bijna direct daarna ongesteld. Inmiddels ben ik het denk ik al weer 3 keer geweest. Maar het verschilt per persoon. En ja, hopen dat je maar (wel eerst een ei natuurlijk) niet ongesteld mag worden he? Je bent er vroeg bij! Waarom zo snel al, als ik vragen mag? ------------------------------------------------------------------------------------- Britt is vandaag weer bij het CB geweest! Ze woog maar liefst 6720 gram; vorige keer 5600, dus flink aangekomen. Ook in centimeters is ze flink gegroeid (nu 62). Ja, de maatjes 50/56 blijven nu echt voorgoed in de kast (tot de volgende komt)! Wat betreft het slapen (....ik vroeg me toch af of het wel mocht; van 21.00 tot 9 uur slapen....). Was geen enkel probleem. Britt kan zelf prima aangeven wat ze wil. Als ze honger heeft, dan komt ze wel eerder, zei ze.... En ook wat betreft de flesjes. Ze mag nu maximaal 1 liter drinken op een dag. We stappen wel weer over op Nutrilon Standaard ipv Nutrilon Omneo, want dat is licht verteerbaar, waardoor Britt weer sneller honger krijgt. Oh, zo zielig.... Britt is verkouden. Ze snurkt ervan.... Gelukkig geen last bij het drinken, anders moesten we ff een zoutoplossing halen. Ik ben persoonlijk zeer tevreden over het CB (zal wel 1 van de goeien getroffen hebben). Ze doen in ieder geval niet alsof zij alles weten en leggen je ook niets op! Ze zijn ook vrij makkelijk in dingen, vind ik.... Als ik met een idee kom, zeggen ze altijd: prima, probeer maar uit. Goed op Britt letten en als je twijfelt bellen! Heb niets te klagen dus..... Viona Mooie foto hoor. Ik ga zeker stemmen!
We hadden de namen eigenlijk al voor we zwanger raakte. Ze krijgt nog 2 naampjes erbij.. de laatste is er wel net bij want daar konden we het niet zo over uit worden.
Ben benieuwd naar de andere 2,.... Maar jullie hebben in ieder geval een mooie 1e naam gekozen! Hahah....