Hallo dames, Misschien een beetje niet zo netjes van mij dat ik me niet even heb voorgesteld maar, aangezien er waarschijnlijk een bekende van mij op het forum zit en mijn vriend en ik het graag nog even stil willen houden dat we aan het proberen zijn voor ons eerste kindje, zodat als het raak is het voor iedereen een verrassing is! Vandaar dat ik liefst zo min mogelijk over mij en mijn vriend vertel, mijn excuses. Ik heb een vraagje.. Wij zitten nu in onze tweede ronde en 3 oktober is mijn NOD. Eergisteren kreeg ik ineens heel erg het gevoel alsof ik ongesteld moest worden oftewel krampjes in mijn onderbuik. Normaal krijg ik dit altijd pas 1 dag voor mijn menstruatie of op de dag zelf of helemaal niet.. Gisterochtend werd ik wakker en was ik een heel klein beetje misselijk, dit was maar heel eventjes ook. Later die ochtend kreeg ik last van steken in mijn liezen, die komen en gaan, soms iets heftiger dan anders. En de rest van de dag tot nu toe ook weer steeds het gevoel alsof ik ongesteld moet worden, krampjes en af en toe de steken. Ook vanmiddag een erg opgeblazen gevoel in mijn buik gehad.. Kunnen dit symptomen zijn? Zou het zo kunnen zijn dat ik zwanger ben? Sorry voor dit lange verhaal. Heel veel succes en liefs aan iedereen hier en hoop voor jullie allemaal snel positieve testen!
Tja, het kan, maar kan ook van niet.....lekker dubbel he. Ik weet niet of je al langere tijd van de pil oid af bent? Ongi klachten kunnen helaas ook nog eens veel op zwangerschapssymptomen lijken. Er zullen vast dames zijn die je vertellen dat ze het hebben gehad toen ze zwanger zijn, maar helaas ook genoeg dames die het hadden toen ze ongi werden. Dus helaas afwachten en testen tzt. Neemt niet weg dat mijn duimen draaien voor je! Succes!
Inderdaad heerlijk dubbel is dat! Ik ben al een behoorlijke tijd van de pil af, hebben het de laatste tijd met condoom gedaan, omdat ik eerst mijn lichaam wou laten wennen aan het idee van 'niet meer aan de pil zijn' dus met ontpillen heeft het niets te maken. Heb ook een aardig regelmatige cyclus van 28 dagen. Het wachten op mijn NOD duurt me nu al te lang haha.. Kunnen alleen nog maar hopen op het beste nu lijkt mij.
Geloof me, ik herken je gevoel en vele hier met mij.....het duurt elke maand weer veel te lang. Ik duim voor je meid!!
Je weet het nooit, ik zou altijd uitgaan van pms klachten op NOD of na NOD testen mocht de menstruatie uitblijven en dan heb je zekerheid. Ik ga niet meer uit op wat ik wel of niet voel. Als het gebeurd dan volgt de positieve test vanzelf en wat ik voelde zal achteraf duidelijker zijn dan ervoor. Ik ervaarde pms ook veel heftiger na het stoppen van anti-conceptie maar had verder weinig 'ontpil' klachten (ik gruwel echt van het woord ontpillen) maar ik zal voor je duimen voor je 't weet heb je binnen een paar dagen een mooie plus test in handen
Morgen is mijn NOD. Ik had gisteren en vanmorgen weer erge steken in mijn liezen en ben echt moe de laatste paar dagen. Heb vanmorgen een test van kruidvat gedaan en er verscheen direct een dikke grote plus op! Een positieve test! Kan het niet geloven gewoon.. Ben nog steeds naar de test aan het kijken of het plusje niet ineens stiekem verdwijnt hihihi.
Hey Loveyou, GEFELICITEERD! Jij hebt denk de laatste maanden ook op mijn berichten gereageerd, of niet? Maar te gek man, nu lekker genieten!!!! Voor osn nog even afwachten, maar denk het niet deze ronde, dus op naar de volgende! Groetjes
Heel erg bedankt ! En anoniem28 ik heb niet op jou berichten gereageerd.. Zal dan iemand anders geweest zijn maar toch bedankt en hoop voor je dat het snel raak is!!
love you, van harte gefeliciteerd! Ik heb nu ook de zelfde klachten als jou, moe, pijn in onderrug en in m'n liezen... Alleen zit een week voor mn NOD. wat denk jij?
Hey krista, Bij mij begonnen al mijn klachten ook een week voor mijn NOD. Ik hoop echt voor je dat het raak is en zal voor je duimen! Ik was zelf erg bang dat mijn lichaam mij gigantisch voor de gek hield. Maar gelukkig was dit niet zo. Bedankt allemaal!!