Oh ja, nog eentje. Gewoon simpele shirtjes met lange mouwen onder een t-shirtje. Lekker warm en staat super stoer. Zo heb je wat meer afwisseling qua kleding en het hoeft niet veel meer te kosten.
Ik heb verder niet bijgelezen, dus ik weet niet of ie er al tussen staat. 25 prcnt korting bij Bart Smit op alle Duplo, gehele maand oktober...
Wij gebruiken nu kleinere toetjesbakjes. Eigenlijk een standaard-maat, want onze oude zijn meer soepkommen. Daardoor doen we langer met onze toetjes-pakken. Minder met de auto. Verwarmingsbuizen in de kruipruimte en op zolder isoleren met van die schuimrubberen isolatie-buizen. (Kostte paar euro bij de gamma.) Inderdaad niet te vaak boodschappen en altijd van een lijstje. Ik mag geen impulsaankopen meer doen van mezelf. Als ik in een winkel iets zie, dat ik wil hebben, moet ik er altijd nog minimaal een nachtje over slapen en dan bedenken of we het echt wel zo nodig hebben. Geen overdaad aan snoeperijen in huis. Wat je niet hebt, kun je ook niet opeten en hoef je ook niet aan te vullen. (Ook goed voor de lijn!) Bedenkt bij elk product van een A-merk of je het echt belangrijk vindt dat je dat merk hebt, of dat je het eigenlijk ook prima van een huismerk kunt kopen. Wij hebben bijvoorbeeld wel pindakaas van calvé (vindt mijn man een vereiste), maar hagelslag van markant. Ga op zoek naar de goedkoopste supermarkt in je omgeving. Wij kopen een paar verpakkingen van vlees, vis en vleesvervangers die we lekker vinden als het in de reclame is, en vriezen dat thuis in. Wasmiddelen moet je NOOIT kopen als het niet in de reclame is. Als het wel in de reclame is een klein voorraadje kopen. Grote voorraad is niet nodig, want er is altijd wel érgens wasmiddel in de reclame. MP is je vriend.
Weet niet of het al genoemd is: controleer altijd je kassabon. Als ik zie hoe vaak daar aanbiedingen niet opstaan. Bij de Jumbo krijg je het product dan gratis. Vorige week had ik gratis ontbijtkoek, deze week gratis boontjes. Gaat nooit om extreme bedragen, maar is wel leuk meegenomen.
ik ben helmaal klaar met mijn eigengemaakte wasmiddel.. het was echt niet schoon. Vind het zonde van de tijd die ik er in steek als het niet werkt Nu gebruik ik het om mee te soppen..want ik gooi het natuurlijk niet weg verder vang ik het water op van de douche als ik die opendraai tot die warm is, daar spoel ik dan de rest van de dag het toilet mee door
oef... ik ben al aan post 160 (reminder voor mezelf). volgende keer verder lezen. Bij pasta/rijst gerechten: water koken (evt. in koker) pasta/rijst erbij. een paar min. laten koken en daarna vuur uit en deksel erop. af en toe roeren. 15 a 20 min. is het gaar. Een beetje de eenvoudige/snelle versie van de hooikist.
Heb ook nog een tipje, ik zal wat thee-tips (thermoskan heet water) voorbij komen en dacht aan mijn theezakje-besparing. Ik kan met een 1kop theezakje wel drie koppen of zelf een hele pot thee zetten. Als ik 's ochtends de enige ben die thee drinkt dan zet ik het zakje in een schaaltje en dek ik deze af. Later op de dag kan ik er een tweede of zelfs derde kop thee van zetten.
Morgen (vrijdag) en zaterdag is die actie ook nog steeds. Volgende week en de week daarna bij Scapino 20% korting op alle kinderkleding en kinderschoenen. Hebben jullie alvast een preview op de actie van komende week. Ook 20% korting op veel A-merken zoals Nike en Ecco enzo. Werk er zelf, dus ik ben altijd wat eerder op de hoogte
Geldt dit alleen voor snelkook rijst (die normaal 8 minuten moet koken) of ook voor gewone rijst die normaal 25 min koken moet?
Hier een paar tips van mij die ik nog niet (zo vaak) voorbij heb zien komen: - Vervang je oude CV ketel door een hoogrendementsketel - Houd de gratis monsters in de gaten, via deze link kun je 9 zakjes Pickwick thee bestellen, bijvoorbeeld: Pickwick NL | Proefpakket Pickwick Finest Classics (in de voorwaarden staat dat je van iedere variant één proefpakketje mag bestellen) - De gratis zegeltjes van winkels. Veel winkeliers die bij een keten zijn aangesloten delen die niet uit zichzelf uit. Onze dierenwinkel bijvoorbeeld, een volle spaarkaart geeft recht op korting, maar je moet de zegeltjes wel vragen. - Controleer altijd op internet waar je iets het goedkoopst kunt kopen.
Ik doe dit bij vrijwel alle soorten rijst, bv. basmati of surinaamse rijst van lidl (die grote zakken van 4,5 kilo). Het duurt wel 1,5 x de normale kooktijd (bij macaroni blijft dit hetzelfde dus). Je kan het rijstwater trouwens ook opvangen en hier bv. pannenkoeken mee maken. Is erg lekker vooral van basmatirijst!
Owww ik ben helaas even overstag. Het is hier koud innhuis, niet in temperatuur maar waterkoud door het vocht van buiten. Dus ja even alle radiatoren opengedraait en even een uurtje opstoken zodat het vocht verdampt en dan snel de cv weer uit...
ja dit is een hele leuke Zo kun je de shirtjes van de zomer nog langer doordragen. En het is ook lekker warm in het najaar/winter
Ik doe de zomershirtjes onder een vest. Heb voor zoon laatst 2 vesten bij action gekocht. En 2 hele stoere bij Lidl. Was in totaal maar 24 euro kwijt. Zelfs de t-shirts die eigenlijk wat tekort worden, doe ik eronder. Zie je toch niets van als de rits dicht is. Voor dochter doe ik nu een bolero over die shirtjes heen.
Ik heb er 1 besteld. Maar in de actievoorwaarden staat bij 3.II: Maximaal 1 proefpakket per postadres. Ik weet niet hoe je er dan 3 kan bestellen. Hoe heb jij dit gedaan?
ik heb er nogmaals 1 geprobeerd te bestellen en kreeg de volgende melding: Let op ! U heeft al een sample aangevraagd. Wij doen ons best om u zo goed mogelijk te informeren over ons bedrijf en onze producten en diensten. Desondanks kunt u vragen of opmerkingen hebben. Contacteer dan onze Klantenservice.
Dit doe ik al een paar jaar. Ik vind de zomer shirtjes vaak netter voor werk, en dan een zwarte, grijze of witte lange mouwen eronder, en dan ziet dat er nog steeds netjes uit. Neem met ech winters weer dan ook weer een bijpassend vest of colbertje mee. Ik draag in de winter bijna alleen maar een trui in huis of in het weekend. Nu eerst maar eens snel werk vinden voordat de ww uitkering stopt. Ik moet zeggen dat ik ook een grote kleding voorraad heb doordat ik nooit iets weggooi, en zo altijd kan blijven combineren. Mijn colbertjes heb ik nag van voor 2007... Alle 5 pas ik nog en hanger erook nog en zo met nog meer kleding.