Winterjas

Discussion in 'Zwangerschap' started by lizab, Sep 4, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    hmm ik kan me voorstellen dat als je er heel november/december nog mee moet lopen dat je toch wel graag een goedpassende jas hebt :)

    maar ik ben eind september uitgerekend..
    en als ik het weer zo zie buiten vermoed ik niet dat hetvoor die tijd gaat vriezen :)

    ik los het maar op met een goeie dikke trui denk ik ofzo
    of anders inderdaad mn fleecejack.. dat past zeker
     
  2. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    ik pas daar echt nie in :)
     
  3. maranka

    maranka VIP lid

    Mar 27, 2007
    10,842
    0
    36
    Ik heb een bodywarmer gekregen van mijn moeder die en paar maten groter is dan mijn winterjas. Die trek ik dan over mijn eigen jas (met de rits open) aan.
    Ik zou hem ook evt. onder mijn winterjas aan kunnen doen.
     
  4. marloesss

    marloesss Actief lid

    Oct 17, 2006
    158
    0
    0
    Ik zou Marktplaats in de gaten houden! Heb er net zelf eentje voor 30 euro gekocht van Mamalicious, de advertentie stond er net op, je moet er snel bij zijn. Zelf fiets ik veel, dus ik wilde toch wel graag een warme en waterdichte jas!
     
  5. peetje24

    peetje24 Fanatiek lid

    Feb 3, 2007
    3,355
    0
    0
    docente
    ik zie in de winkel weinig positiejassen hangen :( dat vind ik wel jammer. ben pas eind november uitgerekend en heb mijn winterjas van vorig jaar eggegooid omdat ik dit jaar een nieuwe wilde kopen. maarja was toen nog niet zwanger..... heb nu dus ook geen oude winterjas die ik open kan laten hangen
     
  6. meiske

    meiske Lid

    Apr 20, 2007
    92
    0
    0
    Heerhugowaard
    Goed topic dit. Ik ga ook op de fiets naar m'n werk en dan is het toch wel belangrijk een goed passende (dicht kunnende) jas te hebben. Ik heb net snel even in m'n kast gekeken. Had daar gelukkig nog steeds een paar jaar oude winterjas hangen, waarvan ik eigenlijk dacht dat ik 'm al had weggegooid. Hier kan nog flink wat buik bij en het geeft niet als ie uitrekt.
     
  7. Kalush

    Kalush Fanatiek lid

    Jan 7, 2006
    2,694
    0
    0
    Noorden v/h land
    Tja, goede vraag.. Ik zit met hetzelfde.. Hmm moet ik es even overna denken..

    Ik kijk wel even hoe het loopt, wie weet kan mijn eigen jas nog dicht en anders zoek ik terplekke wel een jas op.. Of ik trek die van mijn man aan ;)
     

Share This Page