Hoi Meiden, Ik wil ook even hier laten weten dat ik 23 september bevallen ben van een Gezonde dochter Amy. Ik praat veel mee op Fb maar laatste tijd erg druk met de kleine daar zullen er vast meer last van hebben. Iedereen van harte gefeliciteerd met hun wonder en voor de meiden die nog moeten ( zullen er vast niet veel meer zijn ) heel veel succes. Dit is een foto van mij met de kleine!
Selina het komt wel goed joh...ik "pruts" soms ook maar wat haha. Maar Thijs leeft nog steeds, is gezond en groeit goed dus zal het wel goed doen Maar herken het wel hoor...raak soms behoorlijk gefrustreerd als hij alleen maar huilt en ik alles al geprobeerd heb. Melissie wat balen zeg zo'n slechte nacht Hoop dat je overdag nog wat slaap kunt pakken na zo'n nacht...
Brenda, wat een leuke foto! En als ik het goed begrijp hadden jullie vlak na Amy's geboorte 2 kinderen onder de 1 jaar??
Het blijft bijzonder dat je haast onvoorwaardelijk van je kindje houdt, maar je kent ze eigenlijk nog helemaal niet. Ik moet zeggen dat het met een 2e wel iets beter gaat en ik bijvoorbeeld de eerste regeldagen relaxter was dan met mijn eerste. Maar genoeg onzekerheden. Van de week al 2 x 's nachts na de voeding tot gefrustreerd aan toe weer uit bed, naar het Wiegje, aaien of speentje er weer in. Tot manlief zei; misschien heeft hij nog honger. En ja hoor! Aanleggen en drinken waar hij eerder aan de borst lag te maffen. Komen er nu ook achter dat het een kreuner is. Kreunt dan vanwege krampjes vermoed ik. Vaak volgen er windjes na een kreun. Spugen gelukkig niet. Over verstopping. Ik had tuttifrutti gemaakt en pruimen gegeten en yoghurt met muesli. Gevolg is dat ik weer goed naar wc ging, maar dat Matthijs nog meer windjes ging laten, haha. Ik las ook dat je kabouter thee van Pyramide kon drinken (reformwinkel). Goed voor de spijsvertering en de borstvoeding. En vind het nog lekker ook. Iemand al van Nuage gehoord en waarom ks?
Elvinia De meiden zijn idd 3 dagen samen 0 geweest Hoe gaat het met jouw kids? Gaat het al beter met Roos?
Iemand zou me op fb uitnodigen, maar weet niet meer wie???? Het is wel te merken dat de baby's er inmiddels zo'n beetje allemaal wel zijn. Het is rustig hier, haha. Gister verjaardag van mijn oma. Matthijs ging van hand tot hand. Gelukkig op een leuke manier en iedereen was verguld. Kind rook naar tig verschillende parfums. Blij dat ik bv geef, want wie had anders flesje allemaal willen doen, haha. Zoet kereltje. Iemand ervaring met krampjes? Hij heeft al 3 nachten dat hij na de voedingen ligt te kreunen. Niet huilen en verder overdag ook niet, maar kreunen, soms windjes laten en met kracht die luier vol kledderen. Vermoedt krampjes. Drink al 2 dagen thee met anijs en venkel, maar heeft geen effect geloof ik.
hey dames is al weer een tijdje geleden dat ik heb gepost ben ook zo druk met me gezinnetje ik denk iedereen wel tis rustig hiero de laatste tijd .. hiero is de kleine meid al helemaal aant mee draaien in t gezin (althans t gezin om haar ) hahah ze doet t super goed gelukkig en bij de andere mama's? hoe is t bij jullie ?? liefssss
Hier alles goed. Ze doet het super, maar ook de laatste twee avonden veel last van krampjes. Cina baby werkt niet echt en hebben nu iets van bloem, maar ook dat werkt niet super. Moeten maar even doorzetten en haar op de arm nemen. Verder is ze erg tevreden en lief en hoor je haar eigenlijk niet. Kan uren met haar op de bank liggen, heerlijk vind ik dat! Het is hier inderdaad erg rustig. Moet ook zeggen dat ik weinig energie heb voor andere dingen dan die kleine meid. Komt vast vanzelf wel weer. Hier nog even een foto van ons prachtige dametje.
@ Bjoerma: Tip van de kraamhulp hier was Rooibos thee van de reform/natuurwinkel. In ieder geval 100% rooibos (tegenwoordig ook in de grotere supermarkten te krijgen). Rooibos is het nieuwe venkel. Van venkel en anijs krijgen ze namelijk ook weer meer krampjes. 100% rooibosthee werkt verzachtend. Hier ook een kreuner. Altijd al geweest hihi. Ook meer als er een boer dwars zit of een scheetje aan komt. Misschien heb je er iets aan
Bjoerma, ik had je uitgenodigt voor fb! Maar nog niet geaccepteert Als je dat doet kan ik je toevoegen.
Echt waar? Haha. Foto is van mij met Matthijs. Beetje donker en alleen onze gezichten. Bedankt voor de moeite!!!
Ben jij rhodé Nicolaï? Das ook grappig. Volgens mij niet zo'n veel voorkomende naam. Had een frank Nicolaï bij me in de klas zitten en zijn broer bleek getrouwd met de zus van een vriendin/collega. Grappig hoor. Heb die request geaccepteerd trouwens. Nogmaals dank. Had request wel al eerder, maar kwartje viel niet dat jij dat was.