Ik kijk het soms op mijn werk, onze patiënten vinden het erg leuk. Thuis kijk ik er nooit naar, ik vind het niet boeiend.
Al die jaren slechts 1 aflevering gezien. Stom geneuzel in mijn ogen sorry. Hier dus ook geen fan hoor hihi ik snap werkelijk niet waarom het zoveel kijkers trekt
Ik ben 1 van de weinigen die er met een bericht voor uit 'durfde' te komen dat ik het WEL kijk. Er hebben nu al 51 mensen gestemd op "Jah tuurlijk!"... Kom er van jullie ook nog commentaar?
ow nee, ik woon in de polder, en ik zie boeren genoeg..... nee dank je kijk liever een filmpie ( en yes ik heb eigenhandig mijn toetsenbord gemaakt wooehooeeee)
Ben er volledig op uitgekeken.. wat een uitgemolken concept (om maar in de sfeer te blijven)... bleh.. ben er echt klaar mee.
stom programma..snap niet wat mensen eraan vinden. Zo ook met al die muziek en dans en talent shows........
Vreselijk! en een vreselijk programma ook! kijk nooit boer zoekt vrouw, vanaf aflevering 1 vond ik het al vreselijk!
Hihihihi geweldig! Heb 'm gelijk gedeeld op fb whahahaha... Ik heb trouwens ook Nee..etc gestemd. Vond het eerste seizoen heel leuk...toen werd het minder en minder en minder en...nou ja, tot niets dus.
Ik heb werkelijk waar nog nooit ook maar 1 aflevering gekeken. Het spreekt me gewoon totaal niet aan!
Ik ken iemand die heeft meegedaan. Wist je dat: - Yvon Jaspers inderdaad een onsympathiek mens is.... - De boeren niet alle brieven krijgen, maar een selectie die door de programmamakers gemaakt is.... (na afloop van het seizoen krijgen ze wel alle brieven overigens) - Er soms 2 uur gefilmd wordt voor 1 minuut uitzending, hoezo spontaan.. - Niks is zoals het lijkt, door veel plak- en knipwerk worden een heleboel dingen uit zijn verband gerukt...
Ik kijk het ook niet, ik heb een schurft hekel aan die Yvon en voor de rest heb ik niks met boeren. Ga lekker naar een datingsite en zoek daar een boerin
tja,alles voor de kijkcijfers en ondanks dit alles zijn er in al die jaren al heel veel stellen uit voortgekomen. En daarbij - de mening over yvon: de één vind haar onsympatiek (ik kan me voorstellen dat ze wel van aanpakken weet) en de ander houd er van.. Dat er zoveel gefilmd wordt en zo weinig uitgezonden dat is eigenlijk bijna altijd wel zo. Ook met programma's als Jong bv en Over mijn Lijk.