onrustige slaper vanaf het begin

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Maartje83, 11 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maartje83

    Maartje83 Lid

    15 dec 2010
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi, Even mijn verhaal over de nachten van onze zoon. Misschien dat iemand dit herkent en tips heeft?
    Tijn is nu 8,5 maand en heeft eigenlijk nog nooit door geslapen. Tussen de 3 en 6 maanden heeft hij in een puckababy geslapen, toen ging het wel iets beter. In die tijd werd hij ook kletsend wakker terwijl hij nu standaard huilend wakker wordt.
    Maar het blijft nu erg wisselend. Meestal snachts 2 keer eruit om hem de speen of zijn knuffel te geven, dan slaapt hij weer verder. Soms is het erger en is hij vanaf 4u tot 6u wakker en ligt hij te krijsen als we hem alleen laten. We worden er ondertussen ontzettend moe van en weten niet goed wat we moeten doen.
    Verder is het een tevreden mannetje, erg vrolijk. Overdag slaapt hij prima en hij heeft ook nooit moeite om naar bed te gaan als hij moe is.
    Kunnen wij iets doen om de nachten beter door te komen?
     
  2. LindaD1982

    14 feb 2012
    13
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Onze zoontje slaapt ook onrustig en slaapt nu in de puckababy en dat gaat erg goed. Einde van de maand is hij 3 maanden, maar ik ben overdags bezig om een slaapzak aan te wennen en geen puckababy meer. In de nacht doen we dit wel.

    Hoe laat krijgt je zoontje een laatste voeding voor het naar bed gaan?En slaapt hij in de avond veel? Als hij in de avond meer dan 3,5 uur slaapt dan kan je hem misschien wakker maken voor een papfles voor de nacht. Dan doorbreek je het patroon dat hij alvast aan de nacht begint. Na de papfles op bed. Als hij erg onrustig is met in slaap vallen of het eng vind dat hij alleen in slaap moet vallen, dan kan je misschien het beste bij hem blijven tot hij slaapt.Niet oppakken, maar troosten in bed, met speen enz.Slaapkamer heel donker maken helpt hem eigenlijk om goed te slapen (melatonine aanmaak), maar misschien vindt hij dat wel eng. Ze gaan natuurlijk meer beseffen. En als hij midden in de nacht wakker wordt dan kan het eng zijn, in het donker wakker worden.Maar eigenlijk is het beter als hij zelf weer in slaap valt. Onze zoontje leggen we wakker in bed en soms heeft hij een inslaaphuiltje, soms niet maar hij leert zo wel om zelf in slaap te vallen. Wellicht een klein nachtlampje? Hoe lang huilt hij?5 of 10 minuten?of je zegt zelf het is echt krijsen. Of blijft hij krijsen?Ga anders om de 5 minuten naar hem toe om te troosten tot hij in slaapt valt. Ik weet niet echt meer tips. Succes in ieder geval!

    Gr,

    Linda
     

Deel Deze Pagina