Vandaag te horen gekregen dat mijn moeder longkanker heeft met uitzaai naar bijnieren en dr klieren.. Morgen begint ze meteen met chemo. Beter wordt ze helaas niet, het is alleen uitstel. Ben er helemaal kapot van en weet het even niet meer..
Pfffff wat verschrikkelijk...... Ontzettend veel kracht en sterkte voor aankomende zware periode. :'(
Sterkte! Weet helaas hoe het voelt... anderhalf jaar terug hetzelfde gehoord.. (ze is er nog en het gaat goed... ) Mocht je er behoefte aan hebben, mag je vanalles vragen wat je wilt!
Sterkte! Misschien kan dit je een klein beetje hoop geven: schoonvader heeft ook longkanker, werd vier jaar geleden gezegd dat er weinig aan te doen is maar door bestraling en toch uiteindelijk een operatie is hij nu al 4 jaar langer bij ons.. Ik wens je heel veel sterkte!
Heel veel sterkte. Ik weet hoe je je voelt. Mijn moeder heeft het helaas niet gered (eierstokkanker met uitzaaiingen op darm lever buikvlies omentum milt baarmoeder dat was allemaal weg met chemo kwam alleen keihard terug). Ik hoop dat je moeder desondanks nog lang bij jullie mag blijven
Wat een vreselijke ziekte is het toch:x Het maakt me zo bang.. hoelang heeft ze nog? Ik kan toch niet zonder me moeder verder?
Hoop dat ze zo lang mogelijk op een goede manier bij jullie mag blijven! Heel veel sterkte en kracht om deze onzekerheid te kunnen dragen. Houd elkaar maar stevig vast.