CM, haha, N.oa met de toverstok! Leuk! Heeft ze zeker op tv gezien ofzo? Am, gelukkig dat het toch gezellig was. Voel je je weer wat beter? Chloe ik vond de tweede zwangerschap ook veel minder onbezorgd hoor! Maar probeer toch een beetje vertrouwen te hebben en verder maar aftellen naar de eerste echo! Hier weinig te melden...Hele dag geen stap buiten de deur gedaan weer was er ook niet echt naar. Beetje opgeruimd, met vrienden in TR zitten skypen, bijgeslapen (was 5.30 vanochtend)....relaxt. Ben nu aan het kijken naar wat voor vloer we willen nav een topic in de lounge. Was daardoor op het idee van PVC gekomen maar nu lees ik weer dat het heel glad is op sokken (en wij hebben geen schoenen aan thuis) en dat er snel deuken in komen, dat is natuurlijk niet praktisch met kinderen. Misschien dus dan toch maar weer laminaat....lastig hoor! Wat hebben jullie? Ik wil sowieso geen vloerbedekking....en het moet ook niet te duur zijn natuurlijk.
Wij hebben parket. Het was gelakt, maar na 10 jaar hebben we het laten opschuren en in de olie laten zetten en daar hebben we nu echt spijt van. Zien er alles op. Dus parket in de lak is prima, maar niet in de olie!
Cm,'tita tovenaar in huis! Beterschap! Chloe, is allemaal normaal, zoals de rest ook al zegt! Vloer, oude huis plavuizen in de woonkamer, gang en bijkeuken en in de rest van het huis laminaat. Nu hebben we overal laminaat. Volgende huis grind epoxyvloer of plavuizen. Ligt er ook aan of er al iets inligt en of dat nog wat is. Dat zeil hebben we ook wel eens gehad, neem aan dat dat is wat je bedoelt, in de keuken. Verschrikkelijk! Vooral omdat ik nog wel eens wat laat vallen.
@ Eylem: Wij hebben laminaat. Dat vind ik toch altijd het mooiste. Het is makkelijk schoon te houden ook.
Goedemorgen, Jeetje Caro, jammer zeg dat het dagje een beetje in duigen in gevallen.. Gelukkig heeft L.ukas zich prima vermaakt! En hopelijk niks ernstigs bij S.teef, misschien wat fysio behandelingen en rust dat het dan weg wil trekken? Oww jeetje is lees nu dat het zwaar gekneusd is.. Dus de komende weken niet echt doorslapen dan. Balen zeg! Am: ik ben zover dat ik weet dat ik veel kratten kleding heb staan, maar heb nog niks uitgezocht, laat staan foto's gemaakt, ik probeer het z.s.m. te doen. Dus een geslaagd avondje uit gehad lees ik, wel balen zeg dat je je zo verrot voelt! Hahaha die N.oa, de toverfee! Leuk! Eylem: ik weet van mijn ouders dat wij in het vorige huis kurk hebben gehad op de vloer, was echt praktisch; voelde zacht en warm aan, niet glad, goed te onderhouden/schoon te maken en je ziet er niet alles op. Als je er iets op morst; natte doek erop, ff in laten trekken en weg is het. Volgens mij is het nog best betaalbaar ook! Vandaag weer aan het werk..
Ik krijg deze week te horen wat er met mijn contract gaat gebeuren, ben benieuwd. Gisteren later in de middag naar mijn ouders gereden, daar zelfgemaakte frietjes meegegeten, J. daar gelaten en weer optijd richting huis gereden. Manlief had een neven- en nichtendag die was denk ik tegen 21.00 uur terug, samen nog wat tv gekeken en optijd naar bed gegaan. Ik had me gisteren toch een jankdag.. zag het allemaal ff niet meer zitten. Gelukkig reageerde manlief erg begripvol.. Vanavond komt J. weer terug en dan gaat ie 2 dagen (alleen overdag!) naar schoonmoeder, aangezien de gastouder herfstvakantie heeft. We hadden trouwens waterschade door het kapotte expansievat van de ketel, nu heb ik alles opgegeven aan de verzekering; plafond, vloerbedekking en de arbeidsuren die erin zijn gaan zitten. Krijgen we toch mooi dik 1000 euro terug van de verzekering! Mooi meegenomen, aangezien mijn vader alles voor ons gratis doet en we dus lang geen 1000 euro kwijt zijn voor dat materiaal, maar in 2008 wel toen we alles aanschaften.
@ Vloer, wij hebben pvc, maar hier geen deuken en ik vind het ook niet glad. Wij hebben pvc met houtstructuur. En lekker warm, met vloerverwarming
@ Akoya, zo, dat is nog eens een meevallertje! Kun je mooi gebruiken voor de babyspullen! Haha! Fijn dat je man begrip had voor je jankdag. Lijkt me voor mannen soms best moeilijk om met een vat hormonen samen te wonen. Ik had tijdens mijn zwangerschappen af en toe ook echt medelijden met S.teef, maar toch kon ik er niets aan doen! Maar ja, als dat het ergste is wat ze moeten doorstaan om een kind te krijgen.... Is toch peanuts vergelijken met wat wij vrouwen allemaal moeten doorstaan, toch?! Hier weer een rumoerige nacht gehad. S.teef slaapt nu gelukkig wel een stuk beter, maar N.oa was aan het spoken. Die had vannacht toch weer koorts en is nu ook weer echt niet lekker. Beetje jammer, maar ja! @ Am, ben je al een beetje opgeknapt?
@ Akoya: Oh is goed hoor. T. gaat nu net over naar maat 80, dus 86 heeft geen haast . Lief dat E. begrip voor je jankdag had. KNUF! Spannend dus deze week op je werk. Ik ben benieuwd. @ Caro: Ja, wel weer wat opgeknapt. Nog wel zere holtes en ik ben een beetje hees, maar ik voel me al beter dan zaterdag iig.
Nou gelukkig Am dat je je weer iets beter voelt! Je hebt/had het goed te pakken dan. En wat goed dat A.tje zo vooruit gaat! En het lopen met haar nieuwe schoenen gaat ook goed la sik ergens op Fb? En hoe gaat het op het kinderdagverblijf? Heb je al wat feedback gehad? Caro: nou inderdaad.. een vat hormonen, dat zeg je goed! En ja ik heb soms ook wel medelijden met E., zomaar om niets kan ik ineens janken of pissig zijn.. Maar kan er echt niks aan doen, het komt ineens en is weer weg ineens. Als ik het dan kwijt ben gaat het ook weer goed. Nou en idd.. dan is dit peanuts in vergelijking met wat wij moeten doorstaan om een kindje op de wereld te zetten, soms probeer ik het weleens uit te leggen of ik laat hem het e.e.a. lezen, maar snappen doet ie het niet (over de hormonen, allerlei veranderingen in lichaam, blablabla). Nou gelukkig slaapt S.teef beter! Hopelijk wordt N.oa nu snel beter dan kunnen jullie 's nachts weer ff bijtanken. Jewe: hey meis! Alles goed? Wanneer sloot je werkgever de deuren nou? En blijf je definitief thuis-blijf-mama? Hoe gaat het met je moeder? En was het een leuk feestje afgelopen weekend?
Am: ik probeer donderdag ff de zolder op te duiken en zal ik ff maat 80 en 86 eruit vissen en op foto zetten voor je. Iemand nog interesse in de maten 50 t/m 80? Dan kan ik dat ook meteen uitzoeken en op de foto zetten.
Hey. Was een leuk feestje zaterdag. Af gelopen zaterdag was breda voor het laatst open. Vanaf morgen sta ik nog tot 1 dec in oud gastel en dan ben ik thuis.
Jeetje das een raar idee niet dan? Dat dat straks allemaal weg is.. Je werkte daar al best lang toch? Fijn dat het feest geslaagd was! Kids uit logeren geweest.. Weer blij toen ze weer thuis waren zeker?!
Ja is best een raar idee ja. Heb daar heel wat jaartjes gestaan. Het werk was ook echt super leuk, dan valt ander winkel werk bij in het niet. Binnenkort opent er een babypark bij jullie in roosendaal.
Evening Gek idee hoor Jewe! Jammer als het zo leuk is, dat het dan toch stopt. Euh verder wel gelezen maar ook weer vergeten...
Goedeavond!! @Jewe dat lijkt me wel even gek idd als die zaak dan weg gaat. @hier man vandaag ff flink geschrokken,l.aetitia was nogal op rel in de zin van trappen en doen metluier om doen en aankleden gaf ze me toch een trap in mn buik pffff. Gelijk daarna rustig aangedaan en gelukkig geen pijn of iets maar jeetje wat schrok ik.. Voorlopig doe ik geen luiers meer als het niet hoeft. mag manlief lekker doen.. Pff
Hmmm, vandaag was N.oa toch echt nog niet helemaal lekker. Heel de dag verhoging gehad en vanavond weer lichte koorts. Maar ik moet morgen werken en kan eigenlijk niet thuis blijven. Mijn vader is ook ziek, dus haar daar naar toe brengen is geen optie. S.teef heeft ook een hoop afspraken staan, dus hij kan ook niet makkelijk thuisblijven. Pfff, ik haat echt van dit soort momenten. Voel me dan eigenlijk een waardeloze moeder dat ik zelfs overweeg om wel te gaan werken. Het liefst blijf ik thuis, maar ik kan mijn werk ook niet gewoon laten stikken.
Oei Spikkel, dat is schrikken zeg! Laat dat voorlopig inderdaad maar aan je man over als dat mogelijk is!
Dag meiden, Wel gelezen, maar niet alles onthouden: @cm: beterschap voor s.teef! en wat lief de kleine toverfee vervelend he dat soort afwegingen...succes! @eylem: hier natuursteen op de vloer, lag er al in, ideaal met schoonmaken, minder handig dat alles erop kapot valt haha @chloe: had je nog helemaal niet gefeliciteerd volgens mij: super gaaf meis!!! @spikkel: oh, dat is schrikken meis! Rsutig aan doen... ehm.... Hier nog nieuws: vandaag 2 sollicitatiegesprekken gehad: 1te in mijn vakgebied (tijdelijk) en 1 in een woonwinkel. Had goed gevoel bij eerste gesprek, alleen jammer dat het om zwangerschapsvervangihng gaat, bij de 2de minder enthousiast, toch niet echt wat voor mij... En...ik werd meteen na mijn 2de gesprek gebeld door de eerste dat ze me wilde hebben! Ik heb dus voor de komende 4 maanden in ieder geval werk: jeeh!! Scheelt dat ik nu dus niet de kdv op hoef te zeggen enzo...Morgen even uwv bellen hoe dat nu verder gaat met mijn ww, want daar heb ik dan geen verstand van hihi!