Ontdekken lichaam, wat is 'normaal'?

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Romy1979, Oct 15, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Denigrerend? Nee hoor, eerder een reactie op de stomste uitspraak die ik ooit op dit forum ben tegengekomen!
     
  2. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    Siets trekt ook aan zijn piemeltje en roept dan heel trots 'pieppie'.

    Ik hoorde vd week op tv dat je het beste het piemeltje tot de 6 jaar als het waren negeren met schoonmaken,dus gewoon in bad of douche en niks naar achter trekken.
    Vanaf de 6 jaar beginnen met wat meer spoelen,zogezegd de douchekop erop houden en een beetje beweging in het velletje doen...
    Vanaf de 12 jaar gaat een jongen smegma produceren en is het van groot belang om de penis dan ook echt te wassen,de voorhuid terug halen en met zeep wassen,spoelen en ddarna afdrogen en de huid weer terug doen,
     
  3. joycje

    joycje Fanatiek lid

    Aug 21, 2009
    1,079
    0
    0
    Het kan me niet schelen of het wel of niet waar is wat er gezegd word maar vind dat je heel vervelend reageert. En denigrerend doet tegen een aantal moeders. Die niks anders doen dat de ts proberen te helpen met informatie die ze gekregen hebben van het consultatiebureau.

    Dat kan ook wel anders denk ik.
     
  4. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Joycje, ik neem aan dat je niet alles gelezen hebt ;)
     
  5. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63
    weet je, je stoomste uitspraak was dat 'de voorhuid onder invloed van hormonen verweekt' dat schreef je echt. het staat ook weer hierboven in pinters reactie. en ja, dat tabel met hormonen die ik als link gaf + hun chemische samenstelling, interreacties met elkaar, ken ik gewoon uit boeken en uit studie aan de universiteit. ik ken basic fysiologie. en ook klein beetje neurologie. ook op akademisch nivoo heb ik gestudeerd. mijn kennis komt dus niet uit internet. ook niet van de urologen die ik ken. ik heb thuis gewoon boeken staan, in verschillende talen. ik kan een medisch onderzoek ergens over (bijvoorbeeld een onderzoek verslag over 'sterke steriod gebruik bij de behandeling van nauwe voorhuid)gewoon lezen en begrijpen.

    maar ik ken dus geen 'huid verwekend' hormoon die bij jongens in werking is.
    waarom ik van arevinol makkelijk aan kan nemen dat het waar is over testesteron? omdat zij het zo veel malen voorzichtiger opschrijft. heel bewust gebruikt zij het woord 'oprekkend effect' ipv 'verwekend invloed'. jij met je ABN niet zo echt voorzichtig met woorden? en je leest ook makkelijk er overheen. deze 2 termen zeggen 2 totaal verschillende werkingen.
    ik ken wel een verwekend hormoon op menselijk tissue; die kennen vrouwen ook heel goed: progesteron! tijdens zwangerschap zie je het aan het werk. maar de hoeveelheid die er nodig is om n kleinbeetje stuk huid te kunnen verweken is zoveel 1000den maal meer dan een puber met zijn voorhuid.

    niet alleen is het heel erg dat jij probeer voor te komen alsof jij meer weet dan de anderen over deze kwesties, maar jij bent ook gewoon een onaardige vrouw. ik denk dat ik ook weet wat vr n werk jij doet. als ik me niet vergis; jij bent een directie secretaresse toch? dat met een medische studie? volgens mij niet.
     
  6. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    Maar goed,even terug op het onderwerp.
    Ons zoontje is (nog) niet bezig met zijn poepgat,wel vindt hij het heel vies als hij heeft gepoept,en roept ook meteen poep bah!
    Hij is zich er nog niet echt van bewust denk ik zo,net kwam hij van het buiten spelen naar binnen en ging vrolijk met de Duplo verder,en man,wat hing er een stank om hem heen...grote poep luier van toch wel al een half uurtje oud,gezien het vastkleven aan zijn billen:);)
     
  7. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63
    en talg is afkomstig uit klieren in de huid, maakt huid glad met een vet laag, ik kan me wel voorstellen dat met talg de huid dan makkelijker beweegt.
     
  8. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    Oh mijn god, jij bent echt onvoorstelbaar slecht in lezen én de Nederlandse taal.

    De uitspraak van DK dat de voorhuid onder invloed van hormonen verweekt is alles behalve stom, dat is precies zoals het is.

    Testosteron is hét mannelijke geslachtshormoon dat effect heeft op het aanmaken van talg en mbv talg wordt de voorhuid losser.

    Oftewel: het hormoon (TESTOSTERON) verweekt niet direct de huid waardoor het losser wordt, maar het zorgt voor de aanmaak van talg bij de eikel waardoor de voorhuid losser gaat zitten.

    Ik denk dat JIJ je gewoon moet beseffen dat je:

    a. niet in staat bent om op niveau te discusseren op een nederlandstalig forum
    b. niet de juiste kennis hebt omtrent dit onderwerp

    Wel grappig dat je nu over universitaire boeken begint en op de eerste pagina's alleen rept over informatie dat je van het cb hebt gekregen ;) Beetje ongeloofwaardig.

    Als laatste wil ik nog even opmerken dat de "basisarts" die op deze discussie heeft gereageerd juist volledig aansluit bij hetgeen hier door iedereen (waaronder DK) wordt gezegd.
     
  9. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    En ja, let op:

    Hee! Zie je het?

    Testosteron (= hormoon) heeft invloed op de talgproductie. Onder de voorhuid/bij de eikel zitten kliertjes die talg afscheiden en ja hoor, door het hormoon wordt er dus steeds een kleine hoeveelheid talg geproduceerd en deze smeren langzaam de eikel/voorhuid waardoor deze losser wordt.
     
  10. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63


    maak het jezelf niet zo moeilijk yummy.
     
  11. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    Moeilijk? Het is verdorie doodsimpel.

    Meid echt serieus, jij bent hartstikke idioot. Ik hoop echt heel hard dat dit allemaal een grapje is en dat je ons aan het stangen bent, maar als dat niet zo is heb ik het écht enorm met jou omgeving te doen. Idioot gewoon.
     
  12. marilouise

    marilouise Niet meer actief


    Amen!
     
  13. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    Ik heb het woord verweken helemaal niet gebruikt?
    Ik heb gezegd dat rond de 12 jaar als de jongen in de puberteir komt zijn penis smegma aan gaat maken,en dat het dan van belang is om zijn vel terug te halen en het goed schoon te maken ivm infectie gevaar.
    Dit was vorige week op tv bij een soort programma "mijn lijf',maar dat met belgische artsen...daar was een jongeman die zijn piel nooit waste blijkbaar en die stonk mundig en zag er echt goor uit.
    Toen gaf de dok even een lesje hoe zit de piel en zijn toebehoren in elkaar,en wat maakt die gedurende de jeugdige jaren mee.
     
  14. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63


    yummy yummy maar ze schreef wel 'verweken' toch? onder invloed van hormonen, dat schreef ze.

    en ik vroeg dan welke hormoon verweekt de voorhuid? dan kwam een talg en testesteron uitleg. tja. maar bedankt dat je me dit alles weer uitlegt. zo leer ik ook goed nederlands!
     
  15. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63
    jij niet hoor; maar het stond in de quote die je gebruikte, dat was n uitspraak van DK. niet van jou.je reageerde op haar bericht en haar bericht stond in quote.
     
  16. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63
    maar ja papa moet dat aan hen leren schoonmaken man! ik kan mezelf niet voorstellen dat ik het moet doen. genoeg poep van mijn jongen schoongemaakt totdie leeftijd. is papa's beurt!bleg
     
  17. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    Namen schrijven we met een hoofdletter Belize. Ik ben dus Yummy.

    Verweken inderdaad. Weet je wat verweken betekent?

    (werkw = werkwoord, het werkwoord is een woordsoort die in bijna alle talen van de wereld samen met het onderwerp en eventueel één of meer voorwerpen de basis vormt van een zin.)

    Dus wat DK zegt klopt prima. Door de aanmaak van talg VERWEEKT de voorhuid, oftewel: deze wordt soepeler (soepeler is weer een ander woord voor zachter). En waarom? Omdat talg de huid SMEERT en daardoor wordt het zachter oftewel: het verweekt! Heee! Tadaaaa!

    Wellicht handig om eens de Van Dale raad te plegen.
     
  18. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Mygosh... Is dit een grap?
     
  19. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    Ik heb ook niet op DK gequoot(jeej leuk woord:D)
    Het zal allemaal wel,ik maak me er niet meer druk om....ik ga me nu lekker bezig houden met ons peutertje die een kleurplaat wil maken gezien het feit dat hij de halve kast heeft leeg getrokken op zoek naar zijn kleurboek!
     
  20. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63
    het was joycje.een foutje.sorrie.
     

Share This Page