15-30 september mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Hellow86, Jan 15, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mnonc

    mnonc Fanatiek lid

    Mar 9, 2012
    2,589
    0
    0
    Washburn: jeej eindelijk! gefeliciteerd!
    wat een helse bevalling idd:( hoe voel jij je nu?
    mooi meisje! mooie naam ook!
     
  2. shewolf

    shewolf Lid

    Jan 16, 2012
    86
    0
    0
    overijssel
    Wat een plaatje is Ayla!!Gefeliciteerd!
     
  3. isamama

    isamama Niet meer actief

    Washburn! Oef, we horen iets van jou :D! Ik begon echt al te denken dat er iets mis was...maar je was gewoon van die kleine luierik aan het genieten :p... Dat mag ook wel, na zo'n bevalling. Volg je ons ook naar het septembertopic bij de mama's? (zie link van Mams ergens hierboven)

    Groetjes!

    Isamama
     
  4. washburn

    washburn Actief lid

    Jan 25, 2012
    426
    286
    63
    therapeut
    gaat je niks aan ;)
    Hey!
    Bedankt voor alle felicitaties... :)

    Ja, indd genieten doen we volop, jullie ook wat ik zo lees links en rechts :) Lekker toch?! Ja, en ik heb niet altijd de zin om achter de comp. te kruipen.. :p

    Begin me langzaam aan weer beter te voelen. Fysiek gaat het super, alleen mentaal hakte die spoedkeizersnee er wel in...

    Met ons dametje gaat het super, groeit als kool en slaapt soms de nacht al es door wat natuurlijk voor de kersverse ouders heerlijk is.... ;)

    Heel veel liefs en ik ga es speuren naar jullie mama's septembertopic ... :)
     
  5. Deniesje1

    Deniesje1 Actief lid

    Sep 26, 2011
    312
    0
    0
    Werken
    Utrecht
    Hallo beste mama's

    Hoe gaat het met jullie ??
    Ons ventje is vandaag alweer 4 weekjes en doet het super goed:D
    Geboren met 3520 gram , afgevallen naar 3200 gram en afgelopen maandag woog hij alweer 3880 gram hij groeit dus geweldig.
    Het is een heel tevreden mannetje en we genieten enorm van hem.
    Net trouwens wat leuks/grappigs ontdekt , precies 1 jaar nadat ik deze account heb aangemaakt ben ik ingeleid:p.
    En pff ik dacht dat ik het echt super zwaar had gehad met mijn bevalling van 32 uur maar ik zag net ook iemand met 69 uur pff:$
    Maar goed er is een mooi wondertje uitgekomen.

    Geniet er allemaal lekker van.
     
  6. washburn

    washburn Actief lid

    Jan 25, 2012
    426
    286
    63
    therapeut
    gaat je niks aan ;)
    Ja, Deniesje dat ben ik... ;)

    Ach, blij dat ik ben met die natuurlijke roes waar je in verkeert als je bevalt want ik weet de helft echt al niet meer... Alleen dat ik echt bang was voor die spoedkeizersnee op het laatst en dat de weeën echt veel meer pijn deden dan ik me had voorgesteld.. :p

    pfff, 32 uur.. heftig hoor.. maar goed, het klinkt cliché maar klopt wel, als je kindje uiteindelijk in je armen ligt ben je toch weer helemal verliefd en vergeet je alle ellende al weer snel... :)

    liefs!
     
  7. Deniesje1

    Deniesje1 Actief lid

    Sep 26, 2011
    312
    0
    0
    Werken
    Utrecht
    Ja klopt inderdaad toen ik hem op mijn borst had was ik het allemaal al vergeten hihi alleen de persdrang/weeen die ik al heel vroeg had kon ik wat moeilijker vergeten hihi :p
     
  8. isamama

    isamama Niet meer actief

    Ja kijk, dat begrijp ik dus helemaal... Bij mij is mijn eerste bevalling na 17 uur (en dat is lang geen 69 :$) een KS geworden en ik heb het daar echt lang vreselijk moeilijk mee gehad. Vandaar dat ik zo tegen die tweede KS op zag. Gelukkig heeft onze jongen zelf beslist de geplande KS voor te zijn en zo houd ik dus een veel beter gevoel over aan deze bevalling. Veel gemakkelijk om de hele zwangerschap af te sluiten dan.

    Ook hier is het volop genieten! Onze jongen weegt al meer dan vijf kilo, wat wel mooi is voor zes weken :p. De BV gaat dan ook heel goed en ook dat is gewoon genieten hè.

    Groetjes!

    Isamama
     

Share This Page