Ha meiden!! Biby; gecondoleerd, veel sterkte aankomende tijd! Hoe is het nu met BI? Hier nog wel knudde hoor. Maar banden geven wel wat stevigheid. Ook had de huisarts urine op kweek gezet bek morgen even voor de uitslag. Ik heb tommee tippie flesjes, die hebben ook vorm van borst/tepel. Geweldige flesjes! Ik heb via mp wat leuke teletubbie spulletjes gekocht. I love teletubbies!!! Maar kan nergens meer in de winkels vinden. Dus maar snuffelen op mp. Wij zijn eruit over de naam en het kaartje. Kinderkamer is klaar en we hebben zo goed als alles. Club; ik heb me aangemeld maar kan nu nergens de link meer vinden. Wil iemand die miss even plakken? Lieve groetjes!!
hey meiden, Ik ga even niet reageren vanavond. Ik ben net klaar met werken en heb al vanaf een uur of 4, 5 ontzettend last van mijn onderrug. LLinks onder.l Ik verga van de pijn. Kon op mijn werk niet zitten, staan of lopen. Heb toch mijn shift afgemaakt maar het afsluiten was hel. Ik ben nu thuis en mijn vriend moest zelfs mijn schoenen uit doen en mijn broek uit en mijn joggingbroek aan..... vond het echt niet leuk maar vriendlief vond het niet erg. Ik lig nu plat op de bank, iets anders kan ik niet. Ik ga nog even tv kijken en dan lekker op bed en hopen dat het morgen weg is..... En dan morgen kindje erkennen leuk, leuk, leuk!!
Chayennah Oh, wat een leuk vest! Jufjip Moeilijk hoor. Snap het vanuit jouw oogpunt helemaal maar voor je man zijn het toch ook zijn kinderen en hun broertje of zusje... Misschien kun je een middenweg zoeken? Dat ze er 1 of 2 daagjes zijn of misschien een paar uur per dag en de rest bij opa en oma logeren? Zwangerwens Misschien een mooie tekst op de muur als sticker? Biby Lief dat je je papa zo steun kunt bieden. Lijkt me zo zwaar hem verdrietig te zien. Dobbertje Sterkte met je rug!
Had bij de vorige 2 ook meteen een ledikant gekocht. Maar Boaz moet nog een paar maanden in zijn ledikant voordat hij met zijn grote broer in het stapelbed kan. Het wiegje is in principe niet kleiner dan een normale wieg en volgens de verkoopster moest hij er wel tot 8 maanden in kunnen (wat mij dan wel weer erg sterk leek).
Kinderwens, ik was toevallig vorige week ook op zoek naar teletubbies. Boaz vindt het ineens geweldig en Lucas heeft al jaaaaaren Dipsy als lievelingsknuffel. Ik gunde Boaz een Po,maar kon hem dus nergens vinden. Jammer.
@ kinderwens: Zwangerschapspagina - Mama's februari 2013 @ dobbertje: sterkte met je rug! Heb twee keer ongeveer hetzelfde gehad. Hou het in de gaten, volgens mijn vk komt het door de hormonen, maar het kan ook een teken van een urineweginfecie zijn.
@roosenzo op mp is er hoop te vinden nog hoor! @girafje dank je!!! Dernet heeft manlief voor eerst ons kindje voelen trappelen !! #SMELT# Probeer als poosje te slapen maar lig weer eens te draaien om goede houding te vinden Slaap lekker allemaal!!
Dag lieve dames, Ik had vandaag willen posten maar sinds gister af en aan hoofdpijn en last van gespannen nek en schouders Heb net iig weer even bijgelezen maar daar wil ik t ook wel bij laten, schrijf morgen hopelijk weer mee! Hoop dat t nu weg blijft is eindelijk weer aan t zakken maar ben klaarwakker Dames met pijnklachten veel sterkte En hoe gaat t nu nicky? Nog bloedverlies gehad/overlegd met de vlos? Dat jullie maar goed mogen slapen allemaal en de kleintjes ook! Werkse voor diegene die moeten werken morgen, en allemaal een fijne dag morgen! Trouwens een stomme vraag waarschijnlijk Maar als je bv wilt geven en je wilt ook kolven Vanaf wanneer doe je dat en hoe bewaar je t? Stel je wilt een voorraadje doe je dat dan allemaal in flesjes of kun je t ergens anders in bewaren? Als t goed is vang je t in een flesje op toch? Sorry maar heb er totaal geen ervaring mee!
Goedemorgen! @ d83: als je een avent kolf hebt, dan kun je voorraadbakjes van avent gebruiken. Die kun je aan de kolf zelf bevestigen. De melk kun je daarna bewaren in de koelkast of invriezen. Toen ik begon met kolven was het meteen i.p.v. borstvoeding en deed het op de momenten dat ze bijna moest eten. Weet niet hoe je het moet doen als je kolft en nog norstvoeding geeft.
d83 me vriendin die had een vriezer vol met ijsblokjes zakjes met daarin bv! maar meestal ga je pas kolven als je bijna aan het werk moet goedemorgen biby nog gecondoleerd! chayennah leuk vest !
@kolven: ik ben er eigenlijk meteen mee begonnen. De eerste dagen in het ziekenhuis, zodat het goed op gang kon komen. Later thuis. Je kan bijvoorbeeld de laatste beetjes afkolven nadat je kindje klaar is met drinken. Of in de ochtend, als je kindje heeft doorgeslapen (dat deed die van mij al bij 6 weken). Dan heb je twee borsten groter dan die van Pamela Andersson en dan heeft je kind aan een kant genoeg en kun je de andere kant afkolven. Je mag het drie dagen in de koelkast en drie maanden in de vriezer bewaren. Heb ook een Philips Avent kolf. Prima apparaat. De flesjes schroef je eraan vast, zodat je de melk opvangt in het flesje. Dop erop en klaar!
Meiden even een verzoekje !! kunnen alle meiden die een buddy hebben mij even pben dat zet ik het erbij op de site ! ben met een andere site bezig aangezien come2me straks niet meer gratis is van 2013
Zo, gisteravond toch maar even gebeld. Kon meteen langskomen en ben helemaal binnenstebuiten gekeerd. Bloed is gecontroleerd, urine ook. Was allemaal goed, alleen is m'n ijzer wat aan de lage kant. Daarna een echo gehad, kindje was lekker actief en zag er goed uit. Ook nog inwendig onderzoek en m'n baarmoederhals is opgemeten, allemaal oke. Dus wat er nu aan de hand is, is niet duidelijk. Heb het advies gekregen om het rustig aan te doen en vanmiddag belt de gyn nog even terug. Dus nu lig ik met laptopje in bed. We zijn natuurlijk wel heel blij dat alles goed is, een hele zorg minder.
nicky ik heb in me vorige 2 zw-schappen ook bloedverlies gehad ook nooit een oorzaak gevonden maar moest wel altijd bellen maar luister maar goed naar je lichaam hoor
Goedemorgen meiden! Nemen jullie dan een handmatige kolf of niet? Ik zou ook graag kolven, het is altijd al een droom van me geweest om me eens een melkkoe te voelen (haha ) Gewoon zodat ik wel een regelmaat heb in het 'melken' zodat de melkproductie op gang blijft (omg, zo fout eigenlijk )
@ nicky: goed dat je gebeld hebt meid en fijn dat er niets aan de hand is! @ elance: heb een handmatige gekregen en daar krijg je soms wel een lamme hand van. Heb zelf twee maanden gekolfd, maar met een elektrische was ik misschien wel langer doorgegaan!
Goeienmorgen! Oh, balen lovelymom! Succes met het bouwen van de nieuwe site! Ik heb een PBtje gestuurd. Fijn Nicky, dat alles goed is, vervelend hoor bloedverlies, maakt je zo onzeker. Ik heb van 8 tot 15 weken constant bloedverlies gehad, maar moest ook elke keer als het ook maar weer iets heftiger werd bellen. Goed dat je gebeld hebt! Succes met rustig aan doen! Sorry, hier geen kolf ervaring. Heb bij de andere meiden ook direct flesvoeding gegeven. Hier lekker rustig, even niet alleen op de bank, maar mijn lieve meisjes hebben ook vakantie. Heerlijk. Werkse en geniet van de dag! XXX