Straks komt een oude vriendin langs. Heb haar al maanden niet gezien door een ruzie. Ondertussen is zij bevallen en is haar zoontje al een half jaar. Ben bang dat het stil valt, ondanks dat wij altijd hele goede vriendinnen zijn geweest. Zij heeft haar excuses aangeboden. Ik heb het geaccepteerd. Er is van alles uitgesproken en het is klaar... Toch voel ik me nu zenuwachtig. Weet niet zo goed wat ik met dit bericht wil bereiken...... Ik heb haar vreselijk gemist maar ben zo bang dat het nu anders aan gaat voelen.
Hey, wat spannend! Ik zou persoonlijk direct tegen haar zeggen dat ik zenuwachtig ben, en het gek vindt om haar weer te zien. Op die manier speel je meteen open kaart en dat kan in zo'n situatie niet verkeerd zijn lijkt me. Gewoon eerlijk zeggen hoe je je voelt en daarna proberen met een schone lei verder te gaan. Niet meer blijven hangen in het verleden. Mensen kunnen veranderen en ik hoop voor je dat vriendin dat ook in heeft gezien! Succes!
Idd gewoon eerlijk erover zijn. Misschien dat het anders aanvoelt,zeker wanneer je elkaar zolang niet hebt gezien en gesproken en na wat er gebeurd is. maar anders hoeft niet vervelend te zijn toch? veel succes en ik hoop dat het gezellig is.
Mee eens, meteen open kaart spelen. Waarsschijnlijk is zij net zo zenuwachtig en het breekt gelijk het ijs als je open kaart speelt.
Veel plezier, als de vriendschap nog goed zit zal het vast wel goedkomen. En voelt het toch raar.. dan kun je dat maar beter misschien ook meteen weten toch? Bedoel, dan kun je erna gaan denken wat je ermee verder wilt.
komt vast wel goed... heb dat paar maanden geleden ook meegemaakt.. loopt wel weer los en voor je het weet gaat het weer over koetjes en kalfjes toch mimi?
Ik herken je gevoel. Heb ruzie gehad met een hele goede vriend. Uiteindelijk heb ik hem opgebeld en is alles uitgesproken, maar voor mijn gevoel is het toch 'anders'. Ben ook elke keer weer bang dat het stil valt, of dat de vriendschap verwaterd. Aan mijn berichtje heb je dus niet zoveel maar wat ik je wel mee wil geven is dat je eerlijk moet zijn, en als je er wat over wilt zeggen, of je gevoel wilt uiten, dat je dat ook moet doen! Als ze een echte vriendin is dan begrijpt en accepteert ze dat. En misschien is zij daar ook wel bang voor en zijn je zenuwen voor niks geweest!
Ze zal er nu wel zijn maar als ik afspreek met een oude bekende dan bedenk ik van te voren een paar vragen om te stellen. Heel suf, i know maar dat geeft mij wat houvast voor als het gesprek een beetje stroef loopt.
Met een kopje thee op de bank nog over veel dingen gehad.. We hebben zelfs een date voor 5nov om samen uit eten te gaan. We weten alle twee dat het nooit 'hetzelfde' zal worden. Maar dit is positief! Wij zijn beide wat rustiger geworden, nuchter in bepaalde dingen. Het is goed zo.. Wat een opluchting!! Heb ook voor het eerst haar zoontje gezien, echt een lekkertje
Hey meid, Hoe is het afgelopen? Als de vriendschap goed zat komt het ook nu vast wel weer goed. Hier ook zoiets meegemaakt maar dan met een jaar of 5 ertussen. Zenuwen heel hoog, maar ging geweldig, als vanouds nog niet maar als vertrouwt wel! Succes meid.
Komt vast goed! Zeker als alles uitgesproken is kunnen jullie gewoon weer beginnen waar het de afgelopen keer geëindigd was. Ik heb dat met een vriendin meegemaakt, die ik inmiddels weer niet spreek ( vanwege aanhoudend onbegrip en desinteresse van haar kant )... Als de ruzie gesust is en je het hebt uitgesproken dan lijkt er weer net of er niks aan de hand is geweest... Ik hoop dat je een gezellige middag hebt! Veel plezier in ieder geval!
In bericht 12 heb ik al iets geschreven over de afloop.. Maar nu wat later voel ik me nog steeds opgelucht maar ergens zit er nog iets wat me niet lekker zit. Dat bewaren we wel voor de volgende keer
Hoi, fijn dat het goed gegaan is! Had zelf vorige week ook zo'n soort situatie. Geen ruzie gehad ofzo, maar zij zit zelf niet zo goed in haar vel door allerlei ingrijpende gebeurtenissen. We hebben er over gepraat en gelukkig kon ik gewoon zeggen hoe ik er over dacht. Het is hartstikke gezellig geworden en hebben alweer 2 afspraken staan. Je hoeft de deur niet bij elkaar plat te lopen, maar een vriendschap is geven en nemen. Als het na bv een maand gewoon weer gezellig is alsof je elkaar de vorige dag nog hebt gezien, dan zit het wel goed. Veel plezier!
Fijn dat het goed is gegaan! Als jullie samen gaan eten 5 nov, kan je toch nog je hart luchten? Gewoon als 2 volwassen mensen praten. Ik hoop dat het helemaal goed komt met jullie vriendschap.
Fijn dat het zo gegaan is en jullie 5 nov gezellig samen gaan eten. En je kan er nu op je gemak over na denken en het er met haar nog over hebben als er iets dwars zit.