eehm loopfietsje knutseltafeltje zandbak poppenwagen nijntje stoeltje (om lekker te relaxen voor de tv oh wacht... voor je eigen kindje?
Ik denk dat wij een mooie speelgoedkist gaan geven onder andere. Met haar naam erop. En ik denk ook een mooi kinderfauteuiltje waar ze straks lekker in kan zitten voor de tv enzo. Oma had het al over een pop en poppenwagen en verder heb ik er nog niet heel veel over nagedacht, het duurt ook nog eventjes. Eerst sinterklaas en kerst nog.
Mijn dochter kreeg een loopauto van Disney, heel ordinair rose met princessen. Ze had wel meer gehad maar dat vond ze toch wel het mooiste met al die toeters en bellen eraan. Ze vind hem nogsteeds erg leuk en ze is nu 17maandjes.
Lilliputiens heeft geweldig speelgoed, en ook leuke speelsets zoals wigwam met indianen (leren tellen) boerderij met beestjes (alle geluiden leren) en en circus en arc van Noah. Alles is zacht zoqals een knuffel, heel bijzonder en echt te leuk! Zoiets zou ik nou echt leuk vinden om te krijgen. Deze sets kosten 50-60 euro, misschien leuk idee om een bijdrage aan verschillende mensen te vragen?
Wij hebben een Wheelybug (muis versie) gegeven. Ze sjeest er iedere dag het huis mee door. Website: Muis - Wheelybug Loopauto - Loopauto - Altijd de laagste prijs bij Loopauto.nl!
De wheelybug is hier idd ook altijd favoriet geweest. Mijn oudste heeft hem gekregen toen ze 1 werd, het lieveheersbeestje, en tot ze ruim 3 was is ze er dagelijks op aan het sjezen geweest!! We hebben hem toen weggedaan omdat ze er te groot voor werd, en wij eerlijk gezegd het gesjees zat waren, maar over een maandje ofzo komt hij weer tevoorschijn voor de jongste!! Ik vind ze wel prijzig, maar als je zoals al gezegd was aan iedereen een bijdrage vraagt is het goed te doen..... Succes met je beslissing wat voor leuks het gaat worden!
Bedankt voor de reacties Veel dingetjes heb ik nog wel we hebben nog een grote zus maar er zitten wel leuke dingen tussen
ik lees even mee,mijn meisje word over 2 maandjes ook alweer 1 jaar,zijn al druk bezig met haar verjaardag en voorbereidingen, we houden het in 2 dagen,veel vrienden en familie.
Ik heb laatst een lief kinderarmbandje gekocht voor mijn nichtje met pareltjes bij Kaya sieraden. Met code 'maansteen' kreeg ik 10% korting, dan kost een armbandje zo'n 15 euro. Geen goud, maar wel zilveren tip misschien