lol... hahaha pas maar op dat je niet in je broek piest dan Anders ken je er gelijk een staafie bij houden! zucht.. kleine meid is dwars hier en huilt heel snel... zo zielig vind ik het ineens. Nog ff en ik huil ook...
Even een update van mij.. Ben nu 8 dagen over tijd, vanmorgen de 3e negatieve test. Dus ik denk dat ik op oranjemag? Cyclus van slag? Niks aan Had zo'n mooie cyclus! Vandaag ben ik jarig, helaas geen positieve test cadeau gekregen. Maar toch voor jullie allemaal een taartje! Fijne dag meiden!
Toen ik zwanger was van mijn dochter was t juist een kwaaltje. Totaal geen afscheiding. Zo droog als maar zijn kan. Dus nog niet de moed verliezen!
Dat is een lieve reactie..! Dankjewel! Dat is een heel normaal verzoek dus? Moet ik dan morgen maar ff doen, eerst maar eens jarig zijn..!
2xtante balen! Maar ondanks dat van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Ik baal vandaag nog meer van dat rot gesprek gisteren met de gyn..
Is het trouwens raar als ik nog een gesprek aanvraag met de gyn voor de 27e? Zodat ik al mn vragen kan stellen omdat dat gesprek zo raar ging?
ja dat is heel normaal hij zal zelf ook nog een zwangerschaptest doen ,maar goed ik zal hem vertellen dat je al ruim overtijd bent en dat je een bloed test wil en dat jezelf ook al paar keer getest hebt een fijne verjaardag
nee hoor helemaal niet raar vind ik alles doen wat voor jou fijn voelt ,als jij je daar fijn bij voelt zou ik dat doen
Maybe: wat enorm kut zeg!!! Hoop voor je dat hij alsnog positief wordt. 2xtante: balen van die negatieve testen! Gefeliciteerd met je verjaardag. Hopelijk heb je alsnog een leuke dag.
@saja: nou allerbij morgen dus een belafspraak... Hihi... K ga gelijk al m,n vragen betrefd volgende ronde stellen
@Saya87 & Maybe3: hoop voor jullie dat er morgen wat meer duidelijkheid komt.. Wel goed dat je de vragen hebt genoteerd!
alles weer bijgelezen. Maybe balen van de nega test misschien te vroeg? Alle dames op rood balen, succes de volgende ronde. hier vandaag weer ontzettend misselijk, hier ook een hongergevoel. gaat op het moment niet echt samen hihi.