Gestopt met de pil in April 2011

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Sar, 14 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mayke1717

    Mayke1717 Bekend lid

    15 jun 2011
    656
    2
    18
    Vrouw
    Tilburg
    @ambon; hihi die Jada.. Die heeft gedacht; papa en mama van huis, oma is hier ik word lekker wakker en wil spelen!! :)!
     
  2. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @mayke,
    wat vervelend :(
    maar gelukkig was weer alles goed

    @ambon
    de koppeling van de auto was weg gevallen, dus ik kon niet schakelen enz
    hij heeft de hele week nog kuren gehad dus inmiddels is de auto maar bij de garage gebleven en heb een leenauto mee omdat ik de auto gewoon niet meer vertrouw
    Wat grappig dat Jada wakker geworden was, die zal jullie wel gemist hebben hihi
     
  3. ambonmanise

    ambonmanise Fanatiek lid

    15 mei 2011
    1.724
    0
    0
    Secretaresse
    Miffy, dat was vast schrikken. Moest de auto weggesleept worden? Ik zou het ook eng vinden om weer in die auto te moeten. Laat ze maar mooi alles checken, checken en dubbel checken.

    Jada wordt anders nooit wakker 's avonds en zo ineens gisterenavond wel. Heel vreemd!! Toen we haar weer op bed hadden gelegd is ze weer gaan slapen tot vanmorgen.
     
  4. ambonmanise

    ambonmanise Fanatiek lid

    15 mei 2011
    1.724
    0
    0
    Secretaresse
    Jada is nu al wakker vanaf 8 uur vanmorgen!! Normaal slaapt ze 2 x 45 minuten smorgens of 1 x 1,5 uur maar nu dus niet. Ze zat ook steeds te huilen en met haar vinger in de mond. Heb haar een bijtring gegeven en dat was goed. Flesje niet, wel toen die kouder was.
    Hoort dit wakker zijn bij het 6-maandensprongetje of is het normaal dat ze nu al de hele morgen wakker zijn?
    Ik hoop dat ze nu nog even gaat slapen. Straks naar Zwolle toe om het helmpje te passen en mee te nemen met alle instructies erbij. Ik ben benieuwd hoe het geworden is en hoe ze het zal vinden.

    Fijne dag allemaal!! Lekker genieten van het mooie weer.
     
  5. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @ambon,
    ja de auto is weggesleept naar de eerst volgende parkeerplaats
    echt heel bijzonder

    Was jada wel gezellig wakker??
    ik ben het gewend, Ninthe is ook de hele ochtend wakker en slaapt van van 12.30 tot 15.30 ongeveer
    daarna is ze wakker tot ongeveer 20.00a.20.30

    hoe is het helmpje??
    moet je met veel dingen rekening houden??
     
  6. ambonmanise

    ambonmanise Fanatiek lid

    15 mei 2011
    1.724
    0
    0
    Secretaresse
    hoi miffy, ze was niet echt gezellig wakker. Een uur voordat we naar Zwolle gingen heeft ze geslapen en in de auto weer verder.
    Het passen vd helm vond ze niet erg. Het gipsen vorige keer was erger. Bij de oren en nek moest er nog een stukje af en daarna weer passen en wijzelf proberen het op en af te zetten. Wij hebben een schema mee gekregen om het aantal uren op te bouwen. De komende tijd moeten we haar in huis niet te warm aankleden omdat ze de warmte nu niet via haar hoofd kan verliezen. Dit moet straks via het lichaam gaan en dat duurt ongeveer 2 weken. De helm is heel leuk geworden. Zal er gauw een foto van plaatsen.

    Met iedereen alles goed?
     
  7. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    Dat klinkt goed ambon.
    Wel vervelend dat ze niet zo gezellig was
    Miss voelde ze jou gevoel ivm helmpje??
     
  8. Niqi79

    Niqi79 Actief lid

    7 jun 2011
    307
    0
    16
    Noord Brabant
    @ Miffy: wat balen van je auto! Gelukkig heb je een leenauto.
    En wat goed van Ninthe dat ze al los kan zittten!

    @ Mayke: wat eng dat je vorige week weer een bloeding had. Lief van je vriendin dat ze met je mee ging naar het ziekenhuis!
    Hoe gaat het nu met je?

    @ Ambonmanise: ben benieuwd hoe het helmpje Jada staat!
    Slaapt ze vandaag wel weer wat beter?
    Ben je al op sollicitatiegesprek geweest?

    @ Wilko, Liefde, Naatje, xxCriien, Zomer, Sher, Beertjuh, Delta (vergeet ik nu nog iemand?): hoe gaat het met jullie?

    @ All
    Sebas heeft afgelopen weekend voor het eerst gelogeerd bij opa en oma. Ik vond het wel spannend hoor. Een van mijn beste vriendinnen was jarig en we zijn met een stel meiden uit eten geweest en daarna naar de bios. Eigenlijk zou mijn vriend die avond thuisblijven maar hij moest onverwacht toch werken. Mijn ouders wilden maar al te graag oppassen ;). Was wel even slikken toen ik daar weg ging en Sebas achterliet, maar hij was daar in hele goede handen (dat wordt nog wat als ik straks weer moet gaan werken en hij moet naar het kdv)…Gelukkig is het heel goed gegaan!
    Het inbakeren overdag gaat nog steeds heel goed (’s nachts slaapt hij gewoon in een slaapzakje). De inbakerdoeken moet ik deze week wel weer terug geven aan het cb, maar gelukkig mag ik van een vriendin een inbakerslaapzakje en een hangmatje voor in de box lenen. Die ga ik zometeen even ophalen.

    Fijne dag allemaal!
     
  9. Naatje

    Naatje Bekend lid

    22 jun 2011
    618
    0
    0
    Provincie Noord-Brabant
    Hoi meiden,

    Ik leef nog steeds hoor :p alleen ben ik niet echt actief meer op ZP. Ja, actief in lezen, maar niet in reageren. Ik heb er gewoon geen puf meer voor.. Lees gewoon alles mee via mijn telefoon.. Lekker handig als je dagen in bed ligt :)

    Voor de rest gaat het hier allemaal z'n gangetje. Ik voel de ukkies nog volop en ze groeien ook goed. Vandaag weer een groeiecho gehad en hun geschatte gewichten zijn; kindje 1 1371 gram en kindje 2 1424 gram. Ook weer een cervixmeting gehad en die was stabiel; 12mm. Vanaf nu hoef ik geen cervixmeting meer te hebben omdat ik volgende week alweer 32 weken ben. Vandaag was er ook een dopplertest gedaan en daar kwam naar voren dat de weerstand bij kindje 2 (de grootste) hoger was al bij kindje 1 en daarom moet ik vrijdag weer naar het ziekenhuis voor een dopplertest. Wel 'raar' omdat kindje 2 juist beter groeit, maar ze hadden hier zelf ook (nog) geen verklaring voor.

    Tot zover mijn update. Ik ga proberen om even te slapen want afgelopen nacht slecht geslapen. Iedereen een fijne dag!
     
  10. wilko

    wilko Actief lid

    8 jul 2011
    247
    0
    0
    Gelderland
    Hoi allemaal,

    Ik laat ook weer even wat van me horen, maar ben de laatste tijd helemaal niet op de computer geweest.

    @niqi79,
    Een ostheopaat kan soms erg goed helpen. Klinkt misschien raar maar mijn paard had vage klachten en ik ben nooit van dat soort therapie. Maar de dierenarts kon er niets aan vinden (verschillende niet). Dus op advies een ostheopaat er bij gehaald, bleek ze op bepaalde punten vast te zitten en het heeft haar heel goed gedaan. En een beest geeft gewoon aan wat hij voeld, die kan zich niet anders voor doen, ik vond dat erg bijzonder om te zien. Ze gaf zich helemaal over, gapen en alles (is goed dat ze de ontspanning aangaf).
    Wat fijn dat het inbakeren wel lijkt te werken.

    @ Mayke wat schrikken weer zeg, helemaal als je dan alleen thuis bent, gelukkig was alles verder goed en kijken ze je dan weer helemaal na.

    @ Ambon, Hahhaha wat een deugniet.Tessa wordt soms ook om 4 uur wakker (gelukkig heel weinig :D). En dan is ze ook gewoon klaar wakker en zit ze ons zo mooi lachend aan te kijken.

    @ Miffy, oh wat erg met de auto. Gelukkig is er niets gebeurd.

    @Naatje, wat fijn dat ze je in ieder geval zo goed in de faten houden.


    Het gaat hier nog steeds met schommelingen. Maar nu gaat het gelukkig weer even goed. Ik ben vorige week 2 dagen wezen werken, 1 uur per dag en afgelopen maandag 1,5 uur, en vrijdag ga ik weer. Daar voel ik me goed bij, idee dat je toch weer wat aan het doen bent.

    We zijn inmiddels ook al twee keer met Tessa wezen zwemmen, de eerste keer in een lesje, maarja daar was ze veruit de jongste, was van 3 mnd t/m 1,5 jaar en de anderen waren allemaal al bijna 1,5 jaar :D. Maar ze vond het wel geweldig. En afgelopen zondag weer met mijn man geweest. Ze vind het heerlijk.
    Sinds zaterdag zijn we ook begonnen met ander eten. Ze was steeds zo op haar handjes aan het sabbelen, enorm kwijlen en keek ons het eten uit de mond. Dus vorige week op het bureau gevraagd omdat ze nog steeds borstvoeding krijgt, maar hier zijn ze helemaal van teruggekomen en je mag dus vanaf 4 maand wat geven. Dus zaterdag met wordteltjes begonnen en ze zat echt te kijken van wat moet ik hiermee, maar zondag nam ze echt al hapjes en nu eet ze de worteltjes echt al goed op. We stoppen maar zelf anders blijft ze volgens mij dooreten :D. Hierna gaat we eens boontjes proberen :D.
    Op het bureau was ook alles goed, alles komt wat meer in verhouding met gewicht en lengte. Ze heeft voor voorlopig even de laatste prikjes gehad en daar was ze voor het eerst echt niet lekker van, meer dan 39 graden koorts. Maar dat trok gelukkig snel weg en daar was de vrolijke meid ook weer mee terug.
     
  11. zomer 123

    zomer 123 Actief lid

    2 mei 2011
    313
    0
    0
    NULL
    NULL
    fijn dat alles goed was!

    En om je zelf en je kindje blijven denken!
     
  12. Mayke1717

    Mayke1717 Bekend lid

    15 jun 2011
    656
    2
    18
    Vrouw
    Tilburg
    hai ladies.. ik heb zojuist al jullie berichten gelezen.. Ik wil even melden dat ik gisteren nacht ben opgenomen na de zoveelste grote bloeding. De arts. ass. had overlegd met de gyn en nu wilde ze het eens in de gaten gaan houden. CTG gehad en hartslag baby was oké. Ik had met regelmaat harde buiken.. Vanmorgen er weer aan gelegd en hetzelfde verhaal. Om 18.00 weer een grote bloeding en er was oud bloed bij mijn baarmoederhals te zien. Rest was ok. Nu moet ik volgens het beleid 72 uur plat behalve om te plassen. Daarna verder kijken. Maar morgen komt mijn eigen gyn weer aan mn bed en eens kijken wat hij vindt/wil. Hopelijk mag ik thuis rusten maar dat is afwachten. Heb voor de zekerheid een infuus in gekregen mocht het nodig zijn..
     
  13. wilko

    wilko Actief lid

    8 jul 2011
    247
    0
    0
    Gelderland
    Jeetje wat heftig, doe heel rustig aan hoor, je doet het voor iets heel moois.
     
  14. Mayke1717

    Mayke1717 Bekend lid

    15 jun 2011
    656
    2
    18
    Vrouw
    Tilburg
    Tnx Wilko.. Ja idd:) Daar doe ik het zeker voor. Al wordt het me soms allemaal iets te veel en zie ik het postieve heel even niet:( maar ik sla me er wel door heen:)
     
  15. ambonmanise

    ambonmanise Fanatiek lid

    15 mei 2011
    1.724
    0
    0
    Secretaresse
    niqi: hoe bevalt het hangmatje? Hier was het heel goed om mijn meisje tot rust te brengen en overdag te laten slapen.
    Ik snap je gevoel wel hoor bij het wegbrengen van je kind. Ook al is het naar je ouders toe. Je bent toch gewend dat die kleine altijd bij je is.
    Ga je straks minder dagen werken of blijf je hetzelfde aantal uren werken? Gaat je zoontje dan alle dagen dat jij werkt naar het kdv?

    Naatje, lig je nu op bed thuis of in het ziekenhuis?
    Kom je de dagen wel door of verveel je je best wel?
    Wel apart met die metingen. Hopelijk brengt de test morgen meer duidelijkheid.

    Wilko, wat fijn dat je je weer wat beter voelt.
    Leuk hè als ze beginnen met eten. Geef je de worteltjes volgens de Rapleymethode of geprakt?
    Ik wil ook nog steeds gaan babyzwemmen maar het is nu lastig om mij in te schrijven omdat ik niet kan zeggen of ik wel of niet kan op die dag.
    Hoe zwaar en lang is Tessa nu?

    Mayke, goed dat ze je hebben opgenomen om het in de gaten te houden. Waar is het infuus voor?
    Hoe is het vandaag gegaan?
    Probeer positief te blijven. Tot nu toe doe je het heel goed. Je bent al 25,5 week!!

    @all: vanmorgen sollicitatiegesprek gehad in Groningen. Ik was 1 van de 7 kandidaten. Wat nodigen ze toch veel uit!! Voorheen was ik altijd 1 van de 3 of 1 vd 2. Nu heb je zo weinig kans om de baan te krijgen.
    Met mijn meisje gaat het heel goed. Vanavond is de laatste avond zonder helm. Morgenavond moet hij ook op met slapen en dan gaat de 23 uur per dag in. Het lijkt wel of ze er al aan begint te wennen dat voor de voeding de helm af gaat en na de voeding weer op.
    Dinsdagavond huilde ze heel hard in haar slaap. 1 x om 22 uur en 1 x om 23.30 uur. De 1e x wou ze wat drinken en de 2e x heb ik haar getroost in haar bedje en ze draaide zich zo weer om om verder te slapen. Bij de 2e x was ik net in slaap gevallen en het is dan wel weer even schrikken. Maar gisteren weer nergens last van gehad.

    Hier komt de foto van toen ze net de helm ophad:

    Bekijk bijlage 282779 Bekijk bijlage 282781

    Staat best goed hè?
     
  16. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    oooh nee mayke :(
    ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen, vind het zo erg.....
    maar gelukkig is alles goed
    ben je nog steeds in het ziekenhuis??

    @ambon,
    oooh wat een leuk helpmje!!
    ziet er best leuk uit, ik had het erger verwacht eigenlijk
     
  17. ambonmanise

    ambonmanise Fanatiek lid

    15 mei 2011
    1.724
    0
    0
    Secretaresse
    miffy, ik vind het een beetje op een fietshelm of scooterhelm lijken. Ze heeft hem nu voor het eerst een hele nacht op. Ze slaapt er tot nu toe goed mee. Ze raakt er ook al aan gewend dat ze een helm op heeft. We zien zelfs de hoeken van haar achterhoofd al wat ronder worden.
     
  18. Mayke1717

    Mayke1717 Bekend lid

    15 jun 2011
    656
    2
    18
    Vrouw
    Tilburg
    @Ambon; dat helmpje staat er idd best goed hoor:) leuk geworden met dat motiefje.. Ahh dat gezichtje van d'r hihi. Helemaal beduusd.. Is ze er al wat aan gewend? En wanneer hoor jij iets van je sollicitatie?? Idd wordt het moeilijker als ze 7 ipv 3 kandidaten uitnodigen maar hopelijk zit er snel wat voor je bij.... Infuus moet er voor de zekerheid in.. Alleen het naaldje zit erin.. Mocht het nodig zijn hoeven ze er geen te zetten maar ben bang (ben al zo'n angsthaas met naalden) dat ze vandaag een nieuwe moeten zetten. Ding loopt al sinds donderdag avond niet goed door.. :(

    @Miffy; Je kunt weinig zeggen;)! Tsja, alles moet goed komen maar zo is het niet leuk.. Hoe is het met jou en Ninthe? zie onderstaande tekst voor meer uitleg..

    @All;

    Ik mag vandaag (kan niet slapen, beetje raar tijdstip) niet naar huis. Dit omdat ik donderdag nacht nog een bloeding heb gehad. Arts denkt niet dat ik nu prematuur kan bevallen maar hij kan niet in de glazen bol kijken en zolang het niet stabiel is mag ik niet gaan. Dus krijg ik weer 24 uur plas en was priviliége.. Als het goed is mag ik daar vandaag voor het eerst vanaf en even over de afdeling lopen.. Maar ben benieuwd want het is zaterdag en als een arts het beleid niet veranderd dan gaat dat feestje niet door. Maar verder mag ik a.s. maandag naar huis, als alles goed gaat..... Wel raar. Eerst had ik wekelijks bloedingen maar sinds ik opgenomen ben veel meer.. Lijkt wel na de 24 uur rust, dan beweging dat er dan weer een bloeding komt.. Ben benieuwd hoe de komende 14 weken er voor mij uit gaan zien.. Iedereen zegt: och je weet waar je het voor doet, etc etc. Heel lief gezegd hoor, echt waar maar heb er geen ene .... aan.. Als ik nu 34 weken was dan is het nog te overzien. Nu duurt het nog een tijdje en als ik echt al die tijd plat zou moeten... ?! Dan duurt het lang.. En we wilden net aan de babykamer beginnen etc. Niet zo prettig dit.. Ik wil sowieso vragen maandag naar huis te mogen. Ook al krijg ik thuis een bloeding, met een kleine 10 min ben ik in het zkh en dan is de check ook gedaan. Thuis rusten kan ik ook.... Maar goed, even afwachten:)! Sorry voor mijn lang verhaal waarin ik wat klaag.. *Zucht.. Gister avond was de babyshower voor mijn schoonzus die ik eigenlijk had geregeld.. Was ook flink balen. Lang leve skype;) zo ben ik er toch de hele avond bij geweest:)!


    En jullie nog plannen dit weekend dames? Met jullie wel alles goed?
     
  19. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    mayke,
    ik kan me voorstellen dat de opmerking: je weet waar je het voor doet, je strot uit komt.
    zeker als je 40weken lang onzeker bent en zoveel pech hebt.
    ik zal het je dan ook maar niet zeggen ;)
    het lijkt me erg heftig wat jij nu allemaal moet meemaken en ik hoop vooral dat als je de 30weken gezond en wel haalt met de kleine in je buik dat je dan misschien toch nog een beetje kunt genieten van je meisje, en dat als ze er eenmaal is dat je deze ellendige zwangerschap snel een plekje kunt geven en lekker mag genieten van jullie kleine

    ben benieuwd of je vandaag al mag lopen, lijkt me niks 24 uur op bed
    heb je eigenlijk ook iets van longrijpers gehad voor het geval dat??
     
  20. Mayke1717

    Mayke1717 Bekend lid

    15 jun 2011
    656
    2
    18
    Vrouw
    Tilburg
    @miffy; nee geen longrijpers gehad.. Ze zullen het wel niet nodig vinden?? Hihi, lief van je die woorden!! Ik sla mezelf er nu tamelijk goed doorheen maar dat is denk ik meer omdat ik nog in het ongewisse leef en niet weet hoe de komende weken eruit gaan zien. Ik hoop dat ik me zo blijf voelen:)!

    @All: Mag vandaag voor t eerst 2x 10min lopen.. Heb er nu 1x 10 min op zitten en nog geen half uur later helderrood slijmverlies. kan zijn omdat ik aantal dagen stil heb gelegen maar als het meer wordt dan kan ik weer plat....... Pff.... Fingers crossed..
     

Deel Deze Pagina