Ik zat me het volgende af te vragen, lijd de borstvoeding er onder als je een (te) laag gewicht hebt? Sinds mijn bevalling is mijn gewicht langzaam omlaag gegaan. Ik weeg op het moment 50kg bij 170cm en mijn bmi zit net op het randje van 17/18. Tot dusver heb ik altijd voldoende melk gehad, maar zal dit zo blijven? Meer dames hier met een laag gewicht, wat is jullie ervaring? Maak me er best zorgen om want wil het liefst nog zeker een jaar of anderhalf voeden.
langdrurig bv is mode onder topmodellen je bent al meer dan n half jaar onderweg dus t zal wel los lopen denk ik. Zeker nu je kindje ook vast voedsel krijgt. Voor jezelf kan je misschien een dietiste raadplegen om je gewicht op een gezonde manier op peil te houden.
Ik heb zelf ook ondergewicht, mijn bmi zit nu ook tussen de 17 en 18 in. En ik geef nu al bijna 2 jaar borstvoeding, dit gaat prima. Wel is het belangrijk dat je voldoende eet op een dag, zodat je niet nog meer gewicht kwijt raakt. Als je blijft afvallen is het misschien verstandig om naar een diëtiste te gaan, zij kunnen je helpen om je gewicht te stabiliseren.
Heb een bmi van 17 en mijn zoontje krijgt nu 10,5 maand bv. Hij is van het hollands welvaren dus denk niet dat hij er last van heeft hihi. Ik moet zorgen dat ik echt genoeg eet op een dag anders zakt mijn gewicht verder maar dat vind ik geen enkel probleem
Goed om te horen! Voorlopig heb ik melk zat, dus ga er maar vanuit dat zolang ik goed eet en drink dit ook zo blijft
Ik woog na de bevalling van de oudste (en overigens na die van de tweede ook, maar inmiddels gelukkig niet meer) 48 kilo en ik ben 1.72m, dus ook ik had ondergewicht. Maar ik heb de oudste 3 jaar en 10 maanden borstvoeding gegeven (waarvan hij 1 jaar en 9 maanden samen met zijn zusje heeft gedronken). Zijn zusje drinkt inmiddels ook al 26 maanden bij mij. Zegt denk ik wel genoeg .
ik denk dat het met je melkproductie wel goed zal blijven gaan, maar let er wel op dat het niet ten koste van jezelf gaat. Ik zat op een gegeven moment met 2 truien aan onder een dekbed te rillen van de kou. Tot er een lampje ging branden, dat ik misschien wat meer moest gaan eten om het "energielek" van de bv op te vangen dus wat extra calorietjes binnenkrijgen is geen overbodige luxe als je geen reserves hebt om op te teren.
Gezond blijven eten. En misschien eens even bij huisarts bloed laten prikken als je af blijft vallen. Na een bevalling kan je schildklier in de war geraakt zijn, of je HB kan te laag zijn. Makkelijkop te sporen met bloedtest, prima te behandelen met behoud van bv.