Jel gefeliciteerd geniet ervan. Snow bird : zoals je zegt elke vrouw is anders bij mijn vorige zwangerschap was ik ook maar 7,5 kg aangekomen en me dochtertje woog 3462 gr
@Jel, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Ik weet zeker dat jullie eerste dochter* super trots is op haar kleine zusje! Geniet van je kraamtijd meis! Liefs, MissQ.
Wil Lady vast veel succes wensen, je kan het meid! We blijven positief! Uhm hillie was het? Ook jij succes als ze je vliezen doorprikken gaat het los barsten! Hier lekker rustig, mn kleine man is weer terug van opa en oma.. had m echt gemist! Nu slaapt ie lekker.
@lady als je dit nog leest ; Heel veel suc6 morgen .. Denk aan je en duimen draaien !! @missillie jaaa nu wij nog
Hier hetzelfde, als ik bv een beetje druk geef van ondere op t toilet ofzo, dan doet t soms echt zeer!
*breekt even in als November 2011 mama* Jel van harte gefeliciteerd met jullie dochter! Wat zal grote zus trots op haar zijn. Ze zal altijd haar beschermen. Geniet van deze mooie tijd! *breekt uit*
Het is jullie gegund meid, geniet ervan, heel erg gefeliciteerd, weet zeker dat haar zusje * trots op jullie is.
@BK: Ik wist al dat ik 2 cm had, maar nu zaterdag was er dus een cm'tje bijgekomen. Ik heb niet echt het gevoel dat ik weeën heb, meer een constante pijn. Maar blijkbaar doet die dus ook wat. @Lady: Ik dacht dat de gyn zaterdag zei dat ik ook aan het infuus moest, ook al worden de vliezen gebroken. Maar ik was een beetje overdonderd, dus weet het eigenlijk niet meer zo goed. Dus mss is het standaard? @Snow: Omdat ik veel pijn heb in mijn bekken en omdat de kleine man al behoorlijk groot is. Plus dat slapen de laatste weken een ramp is doordat ik me nauwelijks kan omdraaien in bed. De gyn stelde het zelf voor, ik heb het niet aangegeven, maar ik neem het toch graag aan al heb ik wel behoorlijk getwijfeld. Dit waren de redenen die zei aanhaalde. Ik kan zelf mijn huis niet meer stofzuigen. Niet dat dat het leukste werkje is natuurlijk maar toch. Met Sam erbij is het echt zwaar. @Jel: Gefeliciteerd met jullie dochter en zusje!
Jel gefeliciteerd met jullie dochter! Jullie dochter heeft een mooi beschermengeltje! Hillie succes morgen Lady jij ook! beurs van onderen hier ook... pfff
Wat fijn voor Jel! En er rommelt dus wel vanalles hier! Leuk, leuk, leuk!! Wat betreft inleiden met infuus, hier was het plan om nadat de vliezen gebroken waren een uurtje te wachten of het lijf het zelf oppakt en met weeen begint. Zo niet wordt het infuus ingeschakeld. Wil iemand misschien zo lief zijn de lijst voor mij aan te passen? Ons kindje woog 3970, klinkt nét weer anders dan 4000gr. Hahaha! Thanks!!
Hooi! Alles bijgelezen maar weinig puf! Maar wilde Jel ook hier natuurlijk even feliciteren met haar prachtige dochter!! En voor Lady ontzettend veel succes voor morgen. We denken aan je!!! Hilli jij uiteraard ook!!
*** breekt in *** Jel heeft een sppeciaal plekje in mijn hart en ik wil je even feliciteren met je meisje!! Andere mama's ook gefeliciteerd of al vast succes *** breekt uit ***