The Bachelor Net 5

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Anitaaaxxx, Oct 17, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    Dec 25, 2008
    5,486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Heerlijke vrouwentelevisie, daar zijn we al over uit!

    Jammer voor de mannen die voetbal international kijken, maar dit is veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel belangrijker! :D!

    Idd, Richelle is ook leuk! Dat jurkje vond ik niet zo geweldig...helemaal hoog opgesloten en dan ook nog zeggen dat je dat dansen ordinair vond, haha!
    Of hij knapt er meteen op af, of hij heeft er veel respect voor!
    We zullen zien!
     
  2. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    ik ben helemaal in de zwijmelstand op maandagavond wat is rutger leuk, lief, knap, schattig.
     
  3. nana33

    nana33 VIP lid

    Nov 17, 2008
    5,536
    3
    0
    Ik heb me bij de tweede aflevering geprobeerd open minded op te stellen, maar die Bien wordt nooit mn favoriet. En ik zie dat ik niet de enige ben die zich aan Bien ergert, haha ;). Ik vraag me bij dit soort types altijd af of ze misschien gecast zijn of ander misschien gecoached worden om de bitch uit te hangen, zodat kijkers zich lekker kunnen ergeren. Elke serie van de Bachelor heeft namelijk zo'n type. Idd die Leyla in het vorige seizoen en de Amerikaanse versie heeft er ook altijd zo ééntje (die Courtney bij de laatste Bachelor :x;) en daarvoor die rare psycho actrice - ben haar naam even kwijt). Het is gewoon een standaard ingrediënt van de Bachelor, één bitchy dame die haar zelfvertrouwen net even iets teveel (of veel teveel) flaneert.
     
  4. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    @ nana33 ik denk inderdaad dat zulke types als jacobien worden geplaatst met de bedoeling om het spannend te houden en voor de kijkcijfers natuurlijk.

    In de eerste aflevering was ze zo anders, en in de tweede aflevering zie je ineens een heel ander gezicht van haar, uhu.....ok.

    Kijk uit naar a.s maandag. :D
     
  5. nana33

    nana33 VIP lid

    Nov 17, 2008
    5,536
    3
    0
    @Brusje: ja, dat denk ik ook. En waarschijnlijk stellen ze haar suggestieve vragen achter de camera, waarvan het antwoord wel arrogant móet overkomen en laten ze juist die antwoorden zien. Het is natuurlijk ook niet echt leuke televisie als je iedereen ongeveer even leuk vindt ;). Ik denk ook dat meisjes zoals Bien (en vast nog wel meer) ook maar al te graag meegaan in dit spelletje, omdat ze weten dat ze dan meer camera-tijd krijgen en dat dat de kans vergroot dat dit programma tot iets anders leidt (behalve die vent dan, haha). Volgens mij doen heel veel van die vrouwen ook mee omdat ze hopen op een carrière voor de camera.
     
  6. joycje

    joycje Fanatiek lid

    Aug 21, 2009
    1,079
    0
    0
    Jaaa ik kijk ook. Heerlijke televisie. Sowieso de maandagavond eerst grey's en dan de bachelor.

    Ik vind Rutger niet heel lelijk.. :).. Zijn ergere mannen. Maar wat een vrouwen kiest hij uit!.

    Net als jullie vond ik Bien eerst ook leuk en gunde haar wel wat maar nu denk ik! Getver zeg.. Cheap..

    Vind (was het) lisette?? Wel erg leuk. Bij die opening dacht ik man hoe verzin je het met die passievrucht. Maar ze kwam wel open en eerlijk over.. Dus ben benieuwd!.

    Katinka vind ik wel een lieve vrouw maar of zij helemaal geschikt zou zijn?? Wat vinden jullie?
     
  7. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    Feb 18, 2009
    4,277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    Vanavond weer kijken!!
     
  8. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    Ik ga het vanavond opnemen (ideaal interactieve tv) en dan morgenmiddag kijken als de kleine man slaapt.. Verheug me er al op :) :)

    Jocobien: cheap ->EENS!!
    Lisette: open & eerlijk -> EENS, tot nu toe mijn 1e keus
    Katinka: lieve vrouw -> EENS, maar niet vlot genoeg voor Rutger
     
  9. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    May 12, 2010
    1,335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)
    Ik zit er straks klaar voor, laat maar komen!
     
  10. debke83

    debke83 Fanatiek lid

    Jun 24, 2008
    3,588
    0
    36
    Beek-Limburg
    Ik lig klaar!
     
  11. MHMW

    MHMW Niet meer actief

    Wat een ordinair typ is die Sherrilyn zeg!
    Ik vind Sara leuk!
     
  12. Kaatje87

    Kaatje87 Fanatiek lid

    Dec 2, 2011
    2,602
    125
    63
    Hoop dat Jacobiena eruit vliegt.. Wat een naar mens zeg! Jakkes!
     
  13. Onje

    Onje Niet meer actief

    Die jacobien he oooooh wat een #%^*!!!

    Mijn handen jeuken gewoon haha wat zou ik die graag een pets voor dr krullen willen geven!
     
  14. Onje

    Onje Niet meer actief

    Verschrikkelijke jurk heb sherrilyn aan .
     
  15. debke83

    debke83 Fanatiek lid

    Jun 24, 2008
    3,588
    0
    36
    Beek-Limburg
    Hihi, wie was dat waarmee hij aan t zoenen is in voorstuk?!
     
  16. MHMW

    MHMW Niet meer actief

    Marina.
     
  17. MHMW

    MHMW Niet meer actief

    Ik ben er wel bijna zeker van dat hij met Lisette naar huis gaat. Een dame met klasse, intelligent en een mooie verschijning.
     
  18. Woefje85

    Woefje85 Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    3,396
    0
    0
    OV
    Ik vind Sara zo leuk! Marina ook leuk, maar past die wel bij hem?

    Wat een heerlijk program! Op naar volgende week....
     
  19. MHMW

    MHMW Niet meer actief

    Sara is inderdaad leuk. Marina vind ik een tikkeltje te simpel voor hem. Zie bij hem toch een ander type vrouw.
     
  20. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    May 12, 2010
    1,335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)
    Ohh walgelijk wijf die Jacobiena. Ik zou graag even in het huis willen zijn al is het alleen maar voor dat kutwijf
     

Share This Page