Ai Blinky.... doe je rustig aan meid? @dewi.... oooooooooow wat een schatjes.... ik kan niet wachten... maar doe het wel braaf hoor!
goedemiddag meiden, hier 2 super slechte dagen achter de rug!! kan weer niks binnen houden en was echt helemaal op. was weer bang voor opname maar gelukkig hoefde het niet! nu vandaag gaat het wel redelijk, maar gewoon lekker rustig aan!
pff sterkte sasje. gelukkig geen opname. hier nog steeds menstruatiekramp. maar nu sinds 2uurtjes constant harde buiken die regelmatig weer pijnlijk zijn. maar ze zijn niet vergelijken met de weeen van vorig weekend. geen bloed of vochtverlies.
@ Blinky..spannend hoor!!! volgens mij duurd het niet zo heel lang meer!! @ Dewi..wauww wat een schatjes zeg!! en super leuk een jongen en een meid!...ze zien er tevreden uit hoor!! @ hier...vanmiddag heb ik voor de 1ste x een afspraak bij de bedrijfsarts..ben zooooo zenuwachtig!! ik ben zo bang dat de bedrijfsarts 100% achter mijn leidinggevende staat (Die wil mij het liefst vandaag nog aan het werk hebben) Maar ik voel me echt niet lekker!! bij het geringste begin in heel erg te transpireren en te trillen/beven en heb ik het gevoel flauw te vallen....Volgens de gyn. komt dit omdat mijn baarmoeder zo hard groeit dat de tweeling mijn bloedtoevoer beknellen...heel erg vervelend maar niets aan te doen. Daarbij ben ik aangemeld bij de psychiater ivm postentale depr. bij de zwangerschap van onze zoon. En Afgelopen vrijdag kreeg ik te horen dat mijn leverwaarde veel te hoog waren..ze hebben het een paar weken aangekeken omdat ze dachten dat het van het overgeven kwam..maar nu moet ik wachten op een oproep van een internist en gaan ze kijken/onderzoeken waarom deze waarde zo hoog zijn. Ik hoop dat jullie allemaal ondanks het saaie weer, een hele fijne dag hebben vandaag. Groetjesss
probeer je geen zorge te maken marianne, vaak staat een bedrijfsarts wel achter je hoor; en anders kan de arts toch contact opnemen met de gyn??
sasje; wat vervelend zeg, dat je nog steeds zo misselijk bent! marianne; de bedrijfsarts staat in het algemeen wel achter JOU hoor, ipv achter het bedrijf. Tenminste, de mijne was super meelevend voor mij, en dat ik echt aan mezelf moest denken, en ook aan thuis. En dan pas aan het werk. Ik hoop dat die van jou ook zo fijn gaat zijn! Meiden, hebben jullie ook zo'n jeuk aan jullie buik (gehad)? En zo ja; hebben jullie tips daartegen?? Ik word af en toe gek van die jeuk!
Marianne, zoals al eerder gezegd hier: de bedrijfsartsen horen achter jou te staan! Heeeel soms heb je wel van die eigenwijze gevallen, maar ga maar lekker van het goede uit hoor! Komt vast goed! Blinky, spannend hoor. Hoewel het natuurlijk goed is als je kleintjes nog ff een paar weekjes blijven zitten Maar vind het echt super dat je al zo ver bent, dat hadden we een paar weken geleden niet gedacht!! Elke dag is er eentje! Anjav, dat jeuken heb ik ook een tijdje gehad. Alleen geen idee meer wat ik er aan deed *bloos* Misschien gewoon een keertje je ha bellen en vragen of er iets tegen is? Kan er zo niet opkomen.
Ik had jeuk aan mijn borsten, is de groei zeiden ze tegen mij. Bio oil hebben ze mij aangeraden. Er moest toch iemand bevallen vandaag? Ik ben het even vergeten wie.....
niet zover ik weet....of heb gelzen maar ik kan me ook vergissen. hoe was het bij de arts.? hier morgen de 12 weken echo en nekplooimeting!
Volgens mij niet hoor marlies! Heb trouwens geen idee wie de volgende is... Heb het allemaal even niet meer paraat.
Vlg mij moest wolfin vandaag op tijd in zkh zijn voor inleiding toch, ze gingen geloof ik iig kijken of ze ontsluiting had en ze wat konden doen toch??
jeetje tis ruzie in mijn buik of ze zijn samen aan het breakdancen. wat een geweld. hoef niet te twijfelen of ze goed bewegen.