juni 2012 mama's !! deel 2

Discussion in 'De mama's' started by peekaboo, Sep 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    hmz als t maar niet rond kerst ofzo is!
     
  2. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    voor de dames die nog een aden anais hydrofiele doek willen hebben. Normaal zijn ze 20,- per stuk maar heb hier 1 op mp gevonden die 3 voor 20,- vraagt. vraag me af waarom die zo goedkoop is.
    http://link.marktplaats.nl/1001936376

    kwil er nog 1 hebben, misschien dat iemand samen wil doen met mij? die de andere 2 doeken wil.
     
  3. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    Oct 24, 2011
    3,450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Wat zullen F en ik gaan doen. Babyzwemmen of babymassage?
     
  4. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Hi meiden!
    hè bah! Echt vervelend voor je lionne! Merk je er nou ook iets van? Ik vraag mij af of er niet veel meer mensen dat hebben maar het niet weten. Ik heb namelijk sinds mijn bevalling een hele zware menstruatie dus ik vroeg het mij ook af. Sterkte, hoop voor je dat je snel aan de beurt bent, dan ben je er maar vanaf!

    Roozjuh, ik zou niet weten wat ik er mee moet. Waar gebruik je die doeken dan voor? Ik heb hier nog 20+ gewone hydrofiel doeken liggen maar ik gebruik die dingen amper!

    Ik ga even mijn 'nasi' maken :D
     
  5. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    lionne: vind persoonlijk zwemmen heel leuk met de kleine. massage kan je thuis ook als je t eenmaal heb geleerd :) maar das persoonlijk

    eef: dat zijn hele grote hydrofiele doeken. van 120x120. kan je als wikkeldoek gebruiken, afdrogen enz enz. ik gebruik normale hydrofiele luiers dus echt nonstop hier :p de grote versie heb ik er 1 van en vind m wel ideaal. heb m altijd en overal mee haha
     
  6. Anne26

    Anne26 Bekend lid

    Sep 8, 2011
    697
    0
    16
    Female
    sociaal pedagische hulpverlener
    nijmegen
    Dat Lijkt me wel wat!
    Mag je eigenlijk nog steeds je baby "inpakken" met een lakentje? Iza slaapt daardoor altijd goed, zonder lakentje is ze met dr armen aan t zwaaien
     
  7. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    je kan m als inbakerdoek gebruiken en als je lekker met je kleine ergens zit en dan even die doek lekker om dr heen als je fles geeft ofzo. vind t wel ideaal. dikke trui vind ik dan ergens binnen net ff te warm. een shirtje net ff te fris(vooral als ze net uit haar warme bedje komt) vind t wel een uitkomst. doe m ook over haar heen in de kinderwagen. droog haar ermee af, gebruik m eigenlijk wel bij alles waar je maar een doek bij kan bedenken
     
  8. Anne26

    Anne26 Bekend lid

    Sep 8, 2011
    697
    0
    16
    Female
    sociaal pedagische hulpverlener
    nijmegen
    Ik gebruik ook veel gewone luierdoeken, dus denk dat ik t ook wel ideaal vind..
     
  9. sepherine

    sepherine Niet meer actief

    Mag ik even heel ego zijn ? Ik kan nu echt niks normaal doen !!! Altijd loopt er wel iets mis ! Zoals vandaag uien snijden ja echt grappig volgens sm pff klote !!!!!!!
     
  10. Annemama

    Annemama Bekend lid

    Sep 23, 2009
    547
    0
    0
    Midden NL
    @Eef: dat gaat inderdaad vanzelf over en het is ongevaarlijk. Ben je nou bij de huisarts geweest? Sorry ben een zeef.. Die van mij stelde gelijk de diagnose. Heeft nog even overleg gehadmet een kinderarts omdat het eigenlijk meer bij peuters/kleuters voorkomt, F was toen net 1.
    Sauna, respect, dat durf ik helemaal niet.
    Strijken doet mijn moeder normaal maar die moest zonodig op vakantie :D
    Hoe was het bij het CB? Ondanks dat ik mijn eigen weg ga vind ik het CB bij ons niet onprettig. Zo was onze arts het helemaal eens met over naar 4 flessen omdat hij vond dat we goed naar ons kind hadden gekeken. Hij geeft dan nog wel wat tips enzo mee maar geen moetjes. Prima!

    @Roozjuh: heb 4 van die doeken, gekregen van collega's. Vind ze ook echt ideaal maar ben ook fan van de gewone. Gebruik ze inderdaad echt overal voor! Wat voor groente is het geworden?

    @Anne: in principe zeggen ze dat je niet meer moet inbakeren aks ze gaan rollen. Advies is bij 4 maanden te gaan afwennen en met 6 maanden niet meer te doen. Misschien heb je hier wat aan? inbakeren.nl - inbakeren van je baby afbouwen of lukt dit juist niet?

    @Lionne: baken zeg! Had je ook nog klachten? Hebben ze weer een echo gedaan? Net als Eef zegt hoe kom je daar achter? Heel vervelend dat je nu weer moet :(

    @Ladybabs: hier werkt een heel duidelijk ritme en structuur. Nog geen 2 maanden geleden ging M ook uit haar stekker. Nu weet ze gewoon wat komen gaat en geeft er ook aan toe. Uitzonderingen daargelaten maar kan haar nu heel makkelijk wegleggen.
     
  11. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Hi meiden!

    @annemama Dat is inderdaad extra balen dat je ouders wéken op vakantie zijn, haha! Zelf je strijk doen, bah ;)
    Ik ben bij de huisarts geweest en die wist het niet. Hoe noemde wel hetzelfde als jij maar omdat B geen pijn aangeeft snapte hij het niet. Het is nu dik een week aan de hand dus ik wacht af..maar ik maak mij wel echte zorgen. Hij loopt zo vreemd, echt héél zielig als je hem ziet gaan.. Hij klapt iedere keer met zijn heup/knie of enkel ofzo naar binnen. Hij kan niet normaal vooruit lopen. En vanmiddag sprong hij en gilde het daarna uit van de pijn. Brrr,,hoop dat het snel voorbij is! En het CB is hier wisselend. De artsen zijn oké en de verpleegkundigen ook maar de dames aan de telefoon en bij binnenkomst hebben veel noten op hun zang!

    Ik ben vanmiddag naar het CB geweest en mevrouw is gewoon een pond zwaarder dan afgelopen donderdag!! :$
    Ze was 63 cm en 6450 gram. Op de curve net onder het midden met alles maar de hoofdomtrek blijft momenteel achter en gaat niet mee in de curve. Ik maak mij geen zorgen, ze ziet er prima en gezond uit!
    Ik heb de afspraak gemaakt alleen nog maaar terug te komen voor testjes en eventuele vaccinaties. Ik ren mij al rot naar artsen e.d. Ze begrepen het wel.
    De nasi was niet te happen!!! Ik had er chipolataworstejes in zitten maar ze leken wel bedorven!! Ik had ze uit de vriezer, dus ik zou denken dat het gewoon goed zou zijn... De bonen waren als rubber dus niet gebruikt en toen bleef er een karig prutje over..

    Ik ga lekker douchen en slapen!
    Weltrusten!
     
  12. Anne26

    Anne26 Bekend lid

    Sep 8, 2011
    697
    0
    16
    Female
    sociaal pedagische hulpverlener
    nijmegen
    Hmm.. Maar ik baker haar niet echt in, doe lakentje strak om haar heen met de armpjes eronder.. Zou daarvoor t zelfde gelden? Op een gegeven
    Moment wurmt ze Haar armpjes er tussen uit. Ti's puur voor t inslapen.
     
  13. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    Haha eef, je heb dus nog honger :p
    Nu dus ook zo geregeld dat je alleen voor de prikken naar cb gaat, heel mooi! Dat doe ik dus ook. Geen zin om naar verplichte afspraken te gaan. Kga liever wanneer ik tijd en puf heb.

    Ego: drukke dag gehad. D is 2x naar psz geweest dus was erna gesloopt. Nog even uurtje geslapen. Zonder luier en hij is droog gebleven tijdens dutje! Nu weer zonder luier, voor het eerst in de nacht. Maken hem straks even wakker om naar wc te gaan want het is een echte nachtplasser. Benieuwd of hij droog blijft! Als hij in de ochtend nog droog is krijgt ie smiddags een frikandel. Vond hij een uitstekend idee haha.
     
  14. Susan27

    Susan27 VIP lid

    Jan 14, 2009
    8,419
    0
    0
    #1594 Susan27, Oct 30, 2012
    Last edited: Oct 30, 2012
    Wil er wel eentje maar geen 2.
    Misschien nog een meisjes mama??

    EDIT: roozjuh, anne en ik delen dan???
    XXL hydrofielluier multidoek 115 x 115 cm, Ikbenzomooi.nl lifestyle en kado webshop voor baby's & kids
    Deze website hoort erbij zag ik
     
  15. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    Ja goed idee. Alleen heb net ff zitten rekenen en hebben deze maand flink financieel probleem... Dus gaat m voor mij voorlopig ff niet worden. Eerst uitzoeken hoe ik boodschappen ga doen komende maand

    Btw het zijn niet de officiele aden anais doeken. Die zijn namelijk 120x120 en deze zijn 115x115 en de naam aden anais word niet vermeld, vandaar dat ze zo goedkoop zijn
     
  16. Anne26

    Anne26 Bekend lid

    Sep 8, 2011
    697
    0
    16
    Female
    sociaal pedagische hulpverlener
    nijmegen
    Ik wil wel! Wist niet dat die dingen bestonden maar mij lijkt t ideaal!

    Kreeg vandaag brief van centraal justitieel incassobureau :(:(:( dat beloofde niet veel goeds en is t ook niet.. Ik ben ergens door rood gereden (net rood dan.. Maar ja) kost me fucking 227 euro!!!! Niet cool!!!!! Maar wel m'n eigen fout natuurlijk, al was t echt waarsch 1 microseconde rood.. Zucht. Pijngeld
     
  17. Susan27

    Susan27 VIP lid

    Jan 14, 2009
    8,419
    0
    0
    Het is van Jollein zag ik dat ik ook een goed merk.
    Maar zal volgende maand vast ook nog wel zo zijn.
    Hoor wel wanneer het finacieel weer kan.
     
  18. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    Is goed :) eerst moek ook nog geld lenen voor mn tandarts rekening. Wat zijn die klootzakken duur ondanks dat ik bijna hoogste vergoedingspakket heb.. Mag voor die eikel hopen dat hij voor 2e afspraak geen rekening stuurt. Had ie t meteen de 1e keer maar goed moeten doen.
     
  19. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Wat goed van D! Knap hoor! En wat schattig dat hij het zo'n goed idee vond om dat te vieren met een frikandelop de middag! B weet ook altijd heel goed wat normaal en bijzonder is. Een snoepje in de ochtend is hier héél bijzonder en een patatje of idd frikandel op de middag?? Nou dan is het feest, haha!
    Ik moet hier nog steeds doorzetten met de afbouw van luiers maar door de hectiek niet van gekomen tot nu toe. Nog tips voor mij??
     
  20. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Vervelend roozjuh, een hoge rekening van de tandarts! Voor de tweede afspraak voor mijn idee vanzelfsprekend geen rekening maar ga het anders nog wel even na bij detandarts. Dan weetje tenminste of je dat idee gelijk kan loslaten of dat je daar nog even mee in gesprek moet. Echt balen voor je!

    En jij ookanne met je boete! Verdorrie, dat is idd zonde geld zeg! Heb je niets zien flitsen? Die flitsers flitsen toch zelfs twee keer? Of tegenwoordig niet meer? Ook geen zuinig bedrag wat er aan hangt :$

    Ben gisteren met mijn moeder een stukje auto gaan rijden om te kijken of ik dat weer een beetje zou kunnen maar precies door stoplicht met camera ging ik 58 km p.u. terwijl je er 50 mag. Zag geen flits dus ging er vanuit dat het wel goed zat. Het zou wat zijn,, rij ik in totaal 50 km per jaar....

    @hier gisteren zat E over de liter heen! Maar dat mag toch eigenlijk ook niet? Ze kwam ineensweer om de 3 uur dus had flessen van 210+6 gemaakt en dat dronk zij ook op. Inhaalslag??
    En na de gore nasi van gisteren ben ik vannacht nog mijn bed uit gegaan voor een koek...
    Vandaag 'left over' spagetti! Ben benieuwd:D (ik maak eindelijk eens mijn vriezer en koelkast leeg)
    Fijne dag!
     

Share This Page